Що робити, якщо на вас порча?

Багато інтуїтивно відчувають наявність негативної програми, такої як порчі, пристріт або, наприклад, приворот, часто не розуміючи, яка причина послужила раптовій появі душевного і фізичного дискомфорту. Рано чи пізно в голову закрадаються думки про те, що виною всьому може бути чорна магія. Виникає питання, як зрозуміти що наврочили або навели порчу хто цьому причина і що робити далі?

Зміст:

Що робити, якщо на вас порча?

Як зрозуміти, що тебе пороблено чи пороблено

Зробити це можна кількома способами:

Але, перш потрібно знати, які симптоми можуть вказати, що наведення порчі мало місце бути що вплив на ваше біополе мало місце бути.

Ознаки чорної магії

Неможливо непомітно за допомогою магії могти змінити долю людини навести вроки щоб не можна було цього визначити або дізнатися, будь, особливо темні ритуали, завжди залишають сліди. Так все-таки як зрозуміти, що на тебе пороблено? Найпоширенішими симптомами цієї біди вважаються:

Примітно, що якщо порчі, це завжди умисна дія недоброзичливців, які хочуть помститися за що-небудь або просто ненавидять вас думаючи, що ось наведу сильну порчі і мені буде краще, то вроки може бути наведений абсолютно випадково, наприклад, коли одна людина сильно заздрить тобі, але при цьому він не хоче заподіяти зла. Щоб таких неприємних випадковостей було поменше, не варто хвалитися своїми перемогами, не тільки перед чужими людьми, але і перед тими від кого ви найменше очікуєте удару. Найбільш глазливыми вважаються люди, у яких карі очі.

Інші ознаки порчі

Ознаки чорної магії можуть проявлятися по-різному якщо на вас навели порчу, в залежності від того, на яку саме сферу життя жертви спрямована негативна програма. Але, існує ряд універсальних симптомів, які можуть визначити негатив і підказати, що на тобі порчі або пристріт:

Як бачите, симптомів досить багато і всі вони дуже різні, але складність полягає в тому, що одні і ті ж ознаки можуть вказувати і на порчу, яку навів чаклун і просто на проблеми зі здоров’ям, які сталися з незалежних від магії причин через слабкий імунітет. Тому, щоб раз і назавжди підтвердити або спростувати підозри в тому, що зла магія була наведена на вас або у будинку, необхідно визначити проблему за допомогою спеціального ритуалу, який дійшов до наших днів із старовини.

Простий обряд для діагностики порчі

Існує кілька елементарних ефективних народних обрядів допомагають дізнатися, чи є наведена порча і вона. Найпопулярніший з них — ритуал з курячим яйцем. Зробити його можна в будь-який час, переконайтеся, що в будинку в цей час немає сторонніх людей, і приступайте. Для діагностики себе вам потрібно звичайне свіже сире куряче яйце і скляна прозора ємність з талою, джерельної, святий або дистильованою водою (банку, склянку).

Самостійно провести діагностику яйцем дуже непросто, тому, щоб дізнатися зурочили вас або чи є на вас порча, попросіть допомоги у близьких людей. Краще, старшого родича по жіночій лінії, дуже добре буде, якщо ім’я помічника починається з тих самих літер, що і ваше, можливо у вас в родині є такий збіг з мамою, бабусею або, в крайньому випадку, з тіткою. Важливо! І ви, і людина, який погодився допомогти вам дізнатися істину, повинні твердо вірити в магію, тільки тоді результат буде правдивим.

Приготувавши все необхідне, сядьте на стілець, постарайтеся максимально розслабитися і відсторонитися від усіх житейських проблем начебто їх і зовсім немає щоб легше було зняти негатив. В цей час помічник, який стоїть позаду вас повинен однією рукою помістити на вашу голову склянку з водою, а другий розбити в нього яйце.

Потримавши ємність над головою хвилин 5 – 10, можна приступати до вивчення його вмісту:

Навіть якщо, діагностика через яйце проведена в домашніх умовах показала, що порчі немає, а відчуття про те, наведення негативної програми на вас все-таки було, не зайвим буде сходити на консультацію до перевіреного екстрасенса, який точно скаже, що правда, а що ви самі собі придумали.

Що робити, якщо вас наврочили?

Якщо ви не володієте екстрасенсорними здібностями, краще не намагатися нейтралізувати порчі самостійно. Адже негативна програма, особливо яку наводять спеціально, енергетично дуже сильна, і експериментувати з нею небезпечно. Повністю зняти її зможе тільки досвідчений маг.

А ось якщо наврочили несильно, можуть допомогти звичайні молитви через які ви звертаєтеся до Всевишнього і просите Його захисту. Головне, звертаючись до Всевишнього за допомогою і вимовляючи його ім’я, щиро вірити у все, про що просите. Важливо! Навіть якщо ви упевнені, що саме вроки є причиною вашого нездужання, обов’язково крім церкви, відвідайте лікаря, щоб остаточно переконатися, що з вашим здоров’ям все в порядку. Тепер ви знаєте як зрозуміти що на тебе навели порчу. Якщо відчувайте, що вас наврочили, то скористайтеся нашими порадами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: