Що можна і що не можна дарувати чоловікові — прикмети

Що можна і що не можна дарувати чоловікові - прикмети

Ви не повірите, але чоловіки теж дуже забобонні. Знання прикмет допоможе вам зробити відмінний подарунок. Так, за прикметами, ні в якому разі не можна дарувати чоловікові шкарпетки. Чому? Дізнаєтеся в цій в статті.

Зміст:

Що не можна дарувати чоловікові — прикмети про подарунки

Відомо, що не можна дарувати те, що має відношення до медицини — вітаміни, ліки, прилади для вимірювання тиску та інші речі. Це прикмета до хвороб і поганого самопочуття. Винятком є подарунок медику від колеги, і то — якщо це сувенір, яким не будуть користуватися за призначенням.

Подарувати чоловікові фотографію в рамці — до розставання. Не даруйте його фото, свої і спільні. Можливо, багатьом такий подарунок здасться романтичним і незабутнім. Але його значення не обіцяє будь-якого спільного майбутнього в подальшому.

Чоловікам не дарують кільця. Ця прикмета стосується родичів, друзів і подружжя. Чоловіки, якщо вірити легендам і віруваннями предків, повинні купувати для себе кільця самі. Подарувати кільце чоловікові — означає розлучитися з ним незабаром після величезного скандалу. Це ж стосується і годин. Якщо вам хочеться подарувати брендові годинники або кільце, краще подаруйте гроші на їх придбання.

Чи не дарують дзеркала — це погана прикмета про подарунки, і не тільки для чоловіків. Повір’я про дзеркала наділяють їх особливою магічною силою. Такий презент має пряме відношення до магії, і приймати його теж не варто — неважливо при цьому, якого ви статі. Його могли подарувати і через незнання, але дзеркало дають для встановлення зв’язку між людьми, наведення порчі і інших малоприємних речей.

Холодна зброя можна порахувати відмінним подарунком для будь-якого чоловіка. Однак, якщо вірити прикметам, нічого хорошого від такого подарунка годі чекати. Подаровані ножі, шаблі та інше холодна зброя приносять біди і сварки в життя того, хто візьметься за це подарунок. Але зробити такий презент все ж можна — одержувач повинен віддати символічну суму грошей дарувальнику. Холодною зброєю повір’я вважають і речі, які не мають до нього ніякого відношення. Це набори столових приладів, в які входять вилки і ножі, голки, ножиці та інші речі з металу, які потрібні для того, щоб різати і колоти що-небудь.

Не можна також дарувати носові хустки і рушники. Православний фольклор стверджує, що такі подарунки — до сліз і горя. Навіть тканинні серветки в наборах для сервірування столів знаходяться під забороною.

Чи можна дарувати квіти чоловікам

Чи можна дарувати квіти чоловікам? Відповідь на це питання позитивний, якщо мати на увазі етикет. Однак жінці не можна робити такий подарунок, якщо чоловік молодший за неї — це неважливо.

Сторонньому чоловікові можна подарувати квіти, якщо він брав участь у театральній виставі або виступав на концерті. Крім цього, дарують квіти іменинникам. Чоловікові або бойфренду етикет дозволяє вручати букети на будь-які свята, з будь-якого приводу.

Народні прикмети забороняють дарувати представникам сильної статі квіти в горщиках. Якщо вірити переказам, не можна дарувати гвоздики. Ці квіти зазвичай кладуть на могили, даруючи небіжчикам. Прийняти такий букет — прикмета швидкої смерті.

Якщо у вашому букеті є троянди, з них потрібно видалити всі шипи. Тоді букет принесе тільки хороше, адже відомо, що вколотися трояндою з букета — поганий знак. Не можна вибирати жовті квіти — наприклад, нарциси, а якщо мова йде про чоловіка, небажані бордові і червоні троянди — це до розлучення. Під забороною також маки і сухі квіти.

Які подарунки не можна дарувати чоловікові — прикмети для дружин

Про те, що не можна дарувати чоловікові, прикмети розповідають максимально повно. Деякими з поганих прикмет можна користуватися, обертаючи їх негативне значення в свою користь. Наприклад, існує прикмета про дарування шкарпеток чоловікові. З дамою, яка піднесе такий подарунок, чоловік незабаром припинить спілкування.

Ніколи не даруйте своїм чоловікам шкарпетки

Якщо є якась подруга, спілкування з якою вас не влаштовує, ви можете умовити її подарувати вашому чоловікові шкарпетки на будь-яке свято. Також невістки, які знають прикмети, надходять з надмірно настирливими свекрухами. Якщо вам пропонують подарувати чоловікові шкарпетки, є сенс задуматися про наміри того, хто це пропонує — швидше за все, він бажає вашій родині сварок і розладу.

Дружина не може дарувати нижню білизну для свого чоловіка. Це віщує зради. Таких подарунків не роблять ні до весілля, ні після неї. Дарувати нижню білизну може тільки кровний родич.

Які подарунки не можна дарувати чоловікові, якщо мова йде про вашому дружині? Небажано дарувати алкогольні напої. Їх підносять тільки колегам і друзям. Для чоловіка такий подарунок віщує алкоголізм. Дарувати алкоголь родичам прикмети не забороняють, це просто не прийнято — такий презент вважається офіційним, прийнятним для начальника або ділового партнера.

Що можна дарувати чоловікові — прикмети з хорошим значенням

Серед того, що можна дарувати чоловікові, прикмети виділяють краватку. Але дарують його зазвичай з певною метою — прив’язати до себе. На краватку можна зробити сильний приворот. Зайве нав’язливі родички часто дарують краватки для того, щоб прив’язати до себе чоловіка і позбавити від найменшого натяку на незалежність і власну думку. Тому не дивуйтеся, якщо ваш подарунок не приймуть. Це ж стосується і шарфів.

Якщо хочете привернути любов чоловіка — подаруйте йому краватку

Парні подушки — хороша ідея подарунка сімейній людині. Вони приносять мир і гармонію. Подушки можна подарувати і самотньому другу чи родичу, щоб він швидше налагодив своє особисте життя.

Символіка фен-шуй не тільки красива, але і несе в собі позитивне значення. Наприклад, фігурка черепахи допоможе в просуванні по службових сходах, принесе стабільність і виконання бажань. Схоже значення має настільний водоспад або мініатюрний фонтан. Бажано пояснити одержувачу, де найкраще зберігати такі речі, щоб вони працювали.

Скатертина — подарунок, що передвіщає дружбу і хороші відносини з отримувачем. Але її НЕ дарують коханим, оскільки прикмета стосується саме дружби. Якщо скатертина подарована дружиною, це до розлучення.

Картина з будь-яким приємним на рівні інтуїції зображенням безумовно не принесе ніяких неприємностей. Це ж стосується і шкатулок, але при даруванні в них доведеться щось покласти — хоча б чисто символічну монету. Для того, щоб чоловік більше прислухався до дружини і розумів її, можна подарувати йому ручку або сонячні окуляри.

В цілому, існує безліч ідей для подарунків, які несуть в собі виключно позитивне значення. Деякі ідеї презентів заборонені прикметами — існують речі, які краще не дарувати, якщо ви не бажаєте зіпсувати життя собі і одержувачу. Якщо ж ви твердо вирішили подарувати те, що не рекомендується повір’ями, слід взяти у одержувача чисто символічну суму грошей.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: