До чого свербить права долоня — народні прикмети

До чого свербить права долоня - народні прикмети

За прикметами, зазвичай права долоня свербить до грошей або приємною зустрічі. Також, значення прикмети залежить від дня, коли ви помітили свербіж. Не приймайте близько до серця негативні прикмети, адже кожна людина особисто створює своє майбутнє.

Зміст:

До чого свербить права долоня — грошові прикмети

Є така прикмета — якщо часто відчувається свербіж в правій руці, то можете бути впевнені, що в недалекому майбутньому отримаєте надбавку до зарплати або будь-яке інше матеріальне заохочення. Але якщо у вас свербить долоню правої руки, то зверніть увагу, наскільки яскраво виражений даний факт.

Деякі люди вірять, що чим сильніше свербіж, тим більше грошей отримає людина. Якщо ж свербить не тільки долоню, а й лікоть або навіть плече, то прибуток буде небувалих розмірів. Схожа прикмета є і про ліву долоню.

Але якщо у вас засвербіла права рука, планувати те, як будете витрачати гроші, рано. Якщо ви відчуваєте свербіння в правій долоні, то слід виконати деякі маніпуляції для залучення достатку.

В першу чергу уявіть, що гроші вже надійшли до вас. Тепер стисніть кулак, поцілуйте його, відчуйте, наскільки раді цього прибутку, опустіть руку в кишеню і тільки потім розтисніть долоню. Багато людей вірять, що саме цей ритуал дозволить наблизити довгоочікуване багатство.

Існує ще один обряд, який необхідно зробити, якщо у людини свербить долоню правої руки. Сильно потріть правою рукою будь-якої червоний дерев’яний предмет і скажіть:

Тру про червоне, щоб не марно.

Якщо ви будете слідувати даним радам, то зможете активувати позитивну програму прикмети і привернете до себе багатство.

Свербить права долоня — прикмети про друзів і зустрічах

Сверблячка в правій долоні говорить про те, що скоро ви зустрінете старого друга. Наші предки вірили, що таке відчуття в цій долоні віщує міцне рукостискання. Тому зверніть увагу на тих людей, які вам дороги, з якими ви давно не бачилися. Можливо, пора з ними зустрітися і насолодитися дружнім спілкуванням.

Права рука свербить не тільки до дружнім зустрічам. Можливий і приїзд родичів здалеку. Причому далеко не факт, що ви будете раді таким гостям.

До чого ще свербить права рука? Це явище може передбачати і ділову зустріч. Можливо, вам доведеться поспілкуватися з клієнтом або діловим партнером. Знову ж, не обіцяється, що розмова буде приємним. Це залежить від ваших дій в минулому.

До чого свербить права долоня — прикмети по днях тижня

Значення прикмети про свербіння в правій руці може відрізнятися в залежності від дня, коли ви його відчули. Більшість з них пов’язані з основними значеннями цього повір’я — гроші і зустріч зі знайомими, партнерами або друзями. Але є й винятки, які суперечать традиційному значенням цього марновірства.

В цілому, існує безліч прикмет про свербіння в різних частинах тіла, в тому числі і про правій руці. Більшість з них має виключно позитивне значення і віщує зустрічі з друзями і грошові надходження. Але у кожного повір’я є і темна сторона. Втім, загострювати на ній увагу не варто — багато що залежить від того, на що ви налаштовані.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: