До чого сверблять ноги, права і ліва ступня

До чого сверблять ноги, права і ліва ступня

Існує чимало прикмет про свербіння в області ніг. Їх значення залежить від того, яка нога свербить — права чи ліва. Крім цього, впливає на нього ще й місце, де засвербіло — стопа, стегно, гомілку, п’ята або пальці ніг. Велика частина прикмет про ногах вказує на необхідність відправитися в дорогу.

Зміст:

Сверблячка в області правої ноги

Якщо свербить права ступня

Якщо засвербіла права ступня — прикмета до далекій дорозі. І дорога, пункт призначення обіцяють бути цікавими і принести чимале задоволення. Ви можете очікувати нових вражень і цікавих знайомств. З величезною вірогідністю, подорож виявиться вигідним. Як мінімум, воно принесе корисні зв’язки, а також нові ідеї, пов’язані з заробітком.

Якщо права ступня свербить під час планування відпустки, відрядження, покупки квитків або будь-яких інших дій, пов’язаних з подорожами або діловими поїздками, ви можете не сумніватися — все пройде вдало. Вищі сили попереджають не тільки про труднощі, щоб людина могла до них підготуватися. Правда, способи попередження та знаки долі іноді бувають несподіваними, і сверблячка в ногах — один з таких.

Як кажуть прикмети, свербіж в правій ступні ще і до бажання розважатися, танцювати, подорожувати. Можливо, ви почнете планувати поїздку або знайдете відповідну ідею для вихідних. Але, може бути, ваші мрії так і залишаться мріями. Не забувайте про те, що підказки вищих сил не приходять просто так. Швидше за все, у вас є все для того, щоб описана вище прикмета збулася.

Якщо засвербіла п’ята

Свербить права п’ята — прикмета до поліпшень на любовному фронті. Якщо ви самотні, незабаром вам має бути зустріч з людиною, яка має всі шанси стати вашим чоловіком. Для людей, що перебувають у відносинах, прикмета не перестає бути хорошою. Вона обіцяє приємне проведення часу з чоловіком або примирення з ним. Є прикмета про п’яті правої ноги — до отримання новин, яких ви давно чекали. Крім цього, ще одне старовинне марновірство обіцяє необхідність тікати від когось.

Якщо засвербіли пальці правої ноги

Якщо сверблять пальці на правій нозі, це обіцяє застілля або приїзд гостей. Можете починати готуватися зустрічати їх. Застілля, якщо вірити цьому забобону, обіцяє бути веселим і приємним. З величезною ймовірністю, у вас буде шанс дізнатися цікаву чи корисну інформацію.

Якщо права нога свербить вночі або уві сні, це говорить про те, що ви потрапите в те місце, в якого давно хотіли приїхати. Обставини складатимуться вкрай вдало для цього. Не уникайте можливості, яку дають вам вищі сили. Якщо у вас є бажання, пов’язане з подорожжю, здійсните його.

Свербить права п’ята або стопа — прикмети по днях тижня

Якщо свербить права нога, а календар показує понеділок або п’ятницю, готуйтеся до неприємної розмови, який може перерости в серйозний скандал. Майте на увазі, помиритися з людиною потім буде вкрай складно. Тому постарайтеся обійтися без образ і переходів на особистості.

У вівторок і середу прикмета обіцяє гарний настрій. Швидше за все, його причиною стане покупка. Але можливі й хороші новини від друзів і родичів.

У четвер забобони наших предків говорять про вдале рішення якоїсь проблеми, з якою вам давно не вдавалося впоратися. У більшості випадків мова йде про роботу або бізнесі. Але можливі й поліпшення в особистому житті, сімейних і побутових справах.

Якщо права п’ята або стопа свербить в суботу, вищі сили нагадують вам про справи, які ви занадто давно відкладаєте на потім. Однак допомагати з появою на це часу вони не мають наміру. Доведеться справлятися самостійно. Ігнорувати цей посил не варто, інакше можна втратити можливість вирішити проблему в вашу користь.

У неділю повір’я попереджають про те, що наступний тиждень може виявитися досить складною. Труднощі, здебільшого, будуть стосуватися роботи. Ви маєте всі можливості для того, щоб витягти з них користь.

Свербить в області коліна, стегна, гомілки

Існує досить загадкова стародавня прикмета, яку в наш час трактують по-різному. Вона звучить так — якщо свербить праве коліно, скоро доведеться вставати на коліна в незнайомій церкви. Можливо, це марновірство обіцяє переїзд. Може бути, мова йде про відрядження або подорожі. Є й інші варіанти, наприклад, поява інтересу до іншої віри.

Права гомілка свербить до приємної зустрічі. Вона призведе до вирішення важливих питань або позбавлення від проблем. Не забудьте віддячити людини, якого вам посилають вищі сили, зробіть йому подарунок, інакше втратите свою удачу.

Якщо свербить праве стегно, особливу увагу приділіть грошей. Уникайте непередбачених витрат, вони принесуть ще більші витрати. Не варто брати в борг або оформляти кредит найближчим часом. Ви не зможете розрахуватися з боржниками і кредиторами в майбутньому, якщо підете на фінансовий ризик зараз. Є ймовірність збитків через шахрайство або нападу грабіжників, будьте гранично обережні.

До чого свербить ліва ступня — прикмети з різними значеннями

Всі прикмети, пов’язані з сверблячкою в правій нозі, носять позитивний характер. Якщо мова йде про лівій нозі, хороших тлумачень тут практично немає. Справа в тому, що здавна люди вірили в те, що на правому плечі сидить ангел-хранитель, а на лівому — біс. Тому більшість повір’їв про людське тіло діляться на хороші і погані в залежності від сторони — лівої чи правої.

Отже, до чого свербить ліва ступня? Прикмети обіцяють складну дорогу, повну труднощів і неприємних несподіванок. Особливо поганими стають передбачення для людей, які відчули свербіж під час зборів в дорогу, покупки квитків і інших дій, пов’язаних з подорожами. Навряд чи довгоочікувана відпустка вийде вдалим. Можливо, шлях буде вимушеним. Наприклад, це може бути відрядження, якою ви хотіли б уникнути.

З величезною ймовірністю вам доведеться відкласти справи через поїздку. Вона може перешкодити деяким важливим планам, але скасувати поїздку не вийде. Ймовірно, якась новина буквально вижене вас з дому, і навряд чи вона буде хорошою.

Свербить ліва п’ятка — прикмета до втрати під час подорожі. Навіть якщо ви не плануєте відправлятися в далеку дорогу, будьте обережні в транспорті. Вкрай вірогідні неприємності у вигляді, наприклад, зустрічі з кишеньковим в маршрутці.

Для жінки ця прикмета може обіцяти зустріч з колишнім хлопцем. Правда, відродження почуттів чекати не потрібно. Можливо, хлопцю буде цікаво згадати минуле, але повернути втрачені відносини він не прагне. Якщо ваші плани не збігаються, не варто витрачати на нього свій час.

Іноді ліва п’ятка свербить під час заняття якоюсь справою. В цьому випадку вищі сили дають вам зрозуміти, що ви витрачаєте час даремно. Ваші дії не призведуть до потрібного результату.

Свербить ліва ступня — прикмети по днях тижня

Якщо в понеділок свербить ліва ступня, прикмета обіцяє далеку дорогу. Однак користі від неї чекати не доводиться. Якщо мова йде про відрядження, вона не принесе прибутку або інших позитивних результатів, на які сподіваєтеся. Якщо це відпустка, ви не отримаєте від нього особливого задоволення.

Якщо вірити прикметі, свербить ліва п’ятка у вівторок — починайте готуватися до застілля. Незважаючи на те, що найчастіше прикмети про лівій стороні тіла не обіцяють нічого хорошого, зустріч, вечірка або свято пройде добре. Одиноким людям прикмета обіцяє зустріч зі своєю другою половинкою. Якщо ви отримаєте запрошення найближчим часом, не варто від нього відмовлятися.

Якщо в середу або суботу свербить ліва нога, прикмета обіцяє сварку з родичем або другом. Більш того, він серйозно на вас образиться. З великою ймовірністю, людина затаїть образу, можливо, буде мстити. Примирення не можна буде назвати простою справою.

Якщо свербіж виник в четвер, починайте готуватися до раптових гостям. Це можуть бути як родичі здалеку, так і друзі з вашого міста, які вирішать зробити сюрприз у вигляді несподіваного візиту. Цілком імовірні глузування через ваших повсякденних звичок, які можуть стати надбанням громадськості, якщо ви не зробите прибирання.

У п’ятницю свербіж в лівій стопі обіцяє проблеми в особистому житті. Ймовірна серйозна сварка, розлука або розлучення. Є ще одна версія повір’я — до нежданому ранкового гостю. Він буде просити вашої допомоги, і відмовляти не можна, інакше скоро самі опинитеся в схожій на його ситуації.

Якщо ліва ступня свербить в неділю, вищі сили попереджають вас — прийдешню тиждень легкої назвати не можна. Проблеми будуть як вдома, так і на роботі. Єдине, що можна зробити — перетерпіти тимчасові труднощі. Коли пройде ця нещаслива тиждень, життя повернеться в нормальне русло.

Свербить ліва нога — прикмети про колінах, стегнах, гомілки

Якщо свербить ліва коліно, прикмета каже про ревнощі, спровокованої вашим партнером. Будьте обережні, далеко не завжди ревнощі має під собою підстави. Ще одна версія цієї прикмети — ви зміните своєму чоловікові.

Свербить ліва гомілка? Чекайте приємну новину. Можливо, отримавши її, ви підете в подорож, якого давно чекали.

Ліве стегно свербить до неприємних новин. Швидше за все, вони прийдуть від ваших родичів. Як і з усіма прикметами про свербіння в ногах, є ймовірність необхідності відправитися в дорогу негайно.

Інші прикмети про ногах

Взуватися наші предки вважали за краще з правої ноги — це до вдалого дня. Перший крок з дому і в кожне нове приміщення потрібно теж починати з правої ноги. Забобони обіцяють, що в цьому випадку ангел, який сидить на правому плечі, починає надавати активну допомогу в усіх починаннях. Вставати з ліжка вранці теж краще з правої ноги, щоб день був продуктивним.

За старих часів було прийнято дивитися на ноги першого в році гостя. Якщо у нього був високий підйом, рік обіцяв бути на рідкість вдалим, а неприємності обійдуть будинок стороною. Високий звід стопи говорить про те, що ця людина приносить щастя. Якщо перший в році гість відрізняється плоскостопістю, це приносить невдачі господарям будинку. Зустріти таку людину в понеділок — до невдалої тижня.

Люди з шістьма пальцями на ногах — справжнісінькі везунчики, якщо вірити повір’ям. А якщо вказівний палець довший всіх інших, це вказує на поганий характер. Для жінки така будова пальців — гарантія положення глави сім’ї.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: