До чого свербить ліва ступня — прикмети

До чого свербить ліва ступня - прикмети

Існує старовинна прикмета, яка відповідає на питання — до чого свербить ліва ступня у дівчини або хлопця. З нею пов’язана довга історія російського народу, і має це повір’я безліч тлумачень.

Зміст:

До чого свербить ліва ступня у дівчини або хлопця

Тілесний свербіж не так вже й часто має магічне походження або є передвісником змін в житті. Нерідко він означає, що ваша взуття занадто незручна, спекотна, або ж вказує на інші причини його появи. При тривалому свербінні краще проконсультуватися у дерматолога.

Якщо лікарі розводять руками, то що означає коли свербить ліва ступня? Найпоширеніша прикмета — передвістя далекої поїздки або подорожі. Швидкий від’їзд може бути пов’язаний з недавньою новиною, на перший погляд незначної.

Передумови повір’я пов’язують з минулими часами, коли люди пересувалися або на конях, або пішки. Крім того, що зудить ліва ступня вважається ознакою роздумів про втечу. Існують прикмети, згідно з якими людина з чешущіеся лівої стопою втомився і хоче позбавлення від чогось.

Дуже радіють такому свербіння спортсмени, так як це обіцяє їм перемогу в найближчому змаганні.

А ось з дівчатами не все так однозначно. Якщо свербить ліва ступня у молодої дівчини, то — думки у неї про зраду, вона бажає «скакання в гречку» від свого хлопця.

У самотньої ж ця прикмета до заміжжя. Якщо дівчина вже одружена, то незабаром в її родині буде поповнення.

Різне значення свербіння в залежності від розташування

П’ятковий свербіж говорить про те, що людина зайнята справою, яке більше схоже на сізіфова праця — даремний і безплідний. Кінець у справи буде невдалим, надії і сподівання не виправдаються. Якщо доведеться подорож, то воно також буде невдалим.

Чешущіеся п’ята в зиму або осінь — до майбутнього похолодання. Влітку і навесні говорить про те, що незабаром стане тепло. Крім цього, повір’я може передвіщати зміну погоди.

Чешущіеся пальці ніг обіцяють прийдешнє несподіване подорож в далекі місця. При цьому поїздка, швидше за все, буде вдалою. Якщо ж сверблять і п’ята, і пальці, тут можливі найрізноманітніші події, як погані, так і хороші.

Що значить, якщо свербить права ступня

З давніх-давен вважалося, що ліве плече людини віддано бісу, а праве — ангела-хранителя. Тому пов’язані з лівою частиною тіла прикмети мають більш негативний характер, ніж ті, що пов’язані з правого. Наприклад, що означає, якщо свербить права ступня? Подорож з хорошим результатом. Найчастіше це подорож заплановане, що не несе сюрпризів, можна сміливо вирушати в дорогу і нічого не боятися. Якщо подорож — це ділова поїздка або відрядження, то вона завершиться успішно, поставлені питання вирішаться. А якщо це відпочинок, то ви повеселитесь від щирого серця.

Повір’я попереджає — випадково зустрінутий людина, сусід в дорозі або новий знайомий може надовго увійти в ваше життя як вірний і близький друг, а самотня дівчина може знайти свою любов. Крім цього, ви можете дізнатися новини, важливі для вас. Швидше за все, вести виявляться позитивними, часто саме тими, які ви сподівалися отримати вже давно.

Найчастіше пальці на правій ступні сверблять, коли до вас збираються гості. Мають бути танці, веселощі, а може бути, навіть зустріч з тією самою людиною, якого ви давно чекали. Чешущіеся права п’ята обіцяє удачу в лотереї, картах і інші азартні ігри. Іноді — в юридичних справах, на зразок затяжного протистояння сторін з вдалим для вас результатом.

В цілому, існує чимало прикмет, які відповідають на питання про те, чого очікувати від майбутнього, якщо свербить ліва або права ступня. Здебільшого це повір’я з позитивними значеннями. Найчастіше вони провіщають поїздки і подорожі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: