Втратити гроші — прикмета з позитивним значенням

Втратити гроші - прикмета з позитивним значенням

Втратити гроші — прикмета не така вже й погана. Дізнайтеся, що робити і до чого готуватися, якщо ви упустили або втратили монети або купюри.

Зміст:

Втратити гроші — прикмета до отримання благ

Складно знайти людину, яка ніколи б не втрачав грошей. Зрозуміло, такі події не можуть не засмучувати. Особливо прикро, якщо сума була великою. Прикмети про втрату грошей говорять не тільки про зниклих з кишень випадково купюр. Вони стосуються і вкрадених коштів, що теж не рідкість. Втратити гроші можна безліччю способів, але, якщо вірити переказам, всі вони означають одне і те ж.

За старих часів говорили так: якщо втратив, то незабаром знайдеш більше в два рази. Це означає, що втратити гроші — прикмета до прибутку. Швидше за все, незабаром підвернути нові можливості для підвищення доходів або з’явиться вигідний разовий заробіток. Не завжди тут маються на увазі гроші. Ви можете отримати від долі інший подарунок — любов, взаєморозуміння, удачу і везіння або здоров’я.

Для того, щоб гарантувати повернення грошей або інших благ, які замінять їх, можна прочитати заговір. Це робиться відразу ж після того, як ви виявили пропажу. Не можна читати цю заговір, якщо вас пограбували або обікрали:

Ідіть, повертайтеся і приводите з собою друзів!

Існує ще одна прикмета. Якщо ви втратили гроші, ви знайдете те, що втратить людина, яка їх знайде і привласнить. Можливо, це ще одна причина для того, щоб не піднімати гроші на вулиці.

Якщо ви втратили гаманець в будинку або машині, це говорить про серйозні витрати в найближчому майбутньому. Швидше за все, вони будуть нерозумними або вимушеними. Якщо втрата грошей — хороша прикмета, то втрата гаманця обіцяє труднощі і проблеми, зазвичай матеріального характеру.

При цьому відомо, що знайти гроші — прикмета двояка. За старих часів вважали, що така знахідка обіцяє благополуччя. Якщо ви молилися про гроші, вона призначена саме вам — ваші молитви почуті. Зараз же кожен знає про те, що за допомогою монет наводять порчу і перекладають хвороби і життєві труднощі. У прикмет про знахідку і втрати грошей є дещо спільне — чим більше сума, тим більші проблеми або нагороди вас очікують.

Однак, якщо ви втратили гроші, але потім знайшли і повністю впевнені в тому, що це — ваші гроші, підбирати їх можна. Це віщує удачу. Чим більша сума втрачених і потім знайдених грошей — тим більший буде ваш успіх.

Втрата грошей — прикмета про прихильність Всесвіту

Не має великого значення пантеон, яким ви віддаєте перевагу. Можливо, ви вірите в те, що успіх і інші нагороди дарує Бог, а може бути, вважаєте, що подарунки долі вручає Всесвіт — формація, яка діє за певними законами. Втрата грошей — прикмета добра, яка означає, що ваші прохання були почуті, а бажання скоро здійсняться. Ймовірно, таким чином ангел-хранитель «відкупив» вас від серйозних проблем.

Саме тому знаючі люди кажуть в таких ситуаціях, звертаючись до Всесвіту: спасибі, що взяла грошима. Відомо, що після втрати грошей слід очікувати чогось позитивного — удачі, поліпшення здоров’я або відносин. Іноді замість приходять нові гроші. Всесвіт немов бере плату за свої подарунки, і добре, якщо вона вибирає саме гроші — це заповнювати ресурс, ви завжди зможете заробити ще. Можна втратити щось більш цінне, ніж грошові купюри. Радійте того, що ви здорові і щасливі. Не сумуйте, і гроші повернуться назад.

Якщо ви йшли за будь-якої покупкою, швидше за все, вищі сили намагаються відмовити вас від неї. Можливо, товар не відрізняється гарною якістю, а може бути, справа в іншої причини. Подумайте ще раз — чи бажаєте ви витрачати гроші так, як запланували? Багатьом людям довелося відмовитися від своїх планів через втрату грошей по дорозі, і вони про це не пошкодували, уникнувши проблем з товарами або послугами. Якщо ви втратили ваші фінанси будинку або в авто, це — попередження про те, що плановані витрати не принесуть щастя.

Якщо ви просили чогось у вищих сил за допомогою молитов, ритуалів або заговорів, втрата грошей означає, що скоро ваше чаклунство збудеться. Справа в тому, що будь-які сили, як добрі, так і злі можуть побажати плати за свою допомогу. Особливо вірно це в тому випадку, якщо ваш відкуп, треба або інший вид приношення виявився недостатнім. Початківці маги часто забувають про необхідність приношень силам, до яких звертаються. У разі прихильності останніх вони беруть плату самостійно. Це хороший знак — вас прийняли і пробачили за зроблену помилку.

Прикмета — втрачати гроші в якості справедливого покарання

Втрачати гроші — прикмета, в цілому, позитивна. Але не завжди це так. Якщо ви втратили велику суму грошей, пережили пограбування або стали жертвою крадіжки, задумайтеся — не скоювали ви несправедливих або навіть злих дій заради отримання вигоди? Якщо відповідь позитивна, швидше за все, це ваше покарання.

Жодне злодіяння в цьому світі не залишається безкарним. Якщо ви не віддали борг, залишили одного без матеріальної допомоги при непоганих фінансових можливостях, які не допомагаєте бідним родичам, можливо, настає час для того, щоб вчитися жити по совісті. Пам’ятайте про те, що ні жадібність, ні отримані нечесним способом гроші не приносять щастя. Ваші гроші пішли до того, хто має потребу в них більше вас, а також дійсно заслуговує допомоги від Всесвіту. Не допускайте злості, постарайтеся зрозуміти і виправити свої помилки.

Крім цього, серйозних втрат можуть вказувати на приворот в результаті заздрості. Особливо вірно це, якщо ви регулярно втрачаєте невеликі або середні суми грошей. Дізнатися, чи є приворот або порчі, можна за допомогою діагностики. Існують прості ритуали, які можна провести в домашніх умовах.

В цілому, прикмета про втрату грошей в більшості випадків віщує удачу. Це буде як не можна до речі після такого прикрого події, особливо, якщо сума грошей була досить великою. Але іноді повір’я має негативний або повчальне значення — Всесвіт може покарати таким чином за погані вчинки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: