Як давати гроші в борг і повертати їх — прикмети

Як давати гроші в борг і повертати їх - прикмети

Дізнайтеся, як давати гроші в борг — прикмети наших предків навчать вас підходити до цієї справи правильно з точки зору магії. Поводження з грошима — гарантія підключення до грошового егрегор, а значить, і гарантія завидного матеріального становища.

Зміст:

Гроші в борг — прикмети про позику коштів

Якщо ви займаєте у кого-то гроші, беріть їх лівою рукою. Прикмети про гроші в борг свідчать, що якщо брати їх таким чином, віддавати буде легко. Люди, які беруть позикові гроші правою рукою, постійно відчувають проблеми з їх поверненням.

Багато вчинки здається набагато нравственнее, якщо дивитися на них крізь пальці, які тримають гроші.

Брати в борг бажано великими купюрами. Вони символізують потужні потоки грошей. Така позика приверне до вас фінансові потоки і, відповідно, нові джерела прибутку.

Брати в борг — в принципі не дуже хороша прикмета. За старих часів вважали так: кожному дається по можливостям. Якщо на виконання вашого бажання або задоволення потреби у вас немає грошей, це означає, що ви ще не перебуваєте на тому рівні, який для цього необхідний. У цій ситуації — борг не вихід. Наші предки ніколи не позичали гроші для того, щоб купити нову дорогий одяг або зробити інші, що не мають практичної цінності покупки.

Борг, повинен приносити користь і нести в своїй основі нові можливості для розвитку. Так, займати без особливих наслідків можна на розвиток бізнесу, навчання, отримання будь-яких професійних можливостей. Навряд чи такими боргами ви заженете себе в злидні. Скоріше навпаки.

Прострочені позики — дуже погана прикмета. Якщо ви не повертаєте борги, ви погіршує свої відносини з грошовим егрегор. Фінансові зобов’язання потрібно виконувати. Наші предки вважали, що людина, чиє слово нічого не варто, ніколи не буде жити в достатку. Перед тим, як намагатися налагодити своє матеріальне становище, розберіться з боргами.

Як давати гроші в борг — прикмети наших предків

Стольник дай — і тебе полюблять, і будуть любити вічно, якщо хтось не дасть двісті.

Відносно того, як давати гроші в борг, прикмети рекомендують не робити цього «з рук в руки». Це приносить бідність як того, хто займає, так і того, хто дає в борг. Для того, щоб уникнути негативного значення цього повір’я, покладіть купюри на будь-яку поверхню — стіл, крісло, тумбу. Нехай той, кому ви їх віддаєте, візьме їх сам. Можливо, ви помічали в магазинах спеціальні ємності для грошей? Вони служать для цієї ж мети — прибрати негативну енергію з купюр і монет. Гроші проходять через безліч рук, і далеко не кожен власник був володарем чистої енергетики.

Якщо вас цікавить, як правильно давати гроші в борг, прикмети радять віддавати купюри правою рукою. Віддавати борги теж слід правою рукою. Це прикмета до благополуччя. Коли ви будете отримувати ваші гроші назад, лівою рукою тримайте дулю за спиною. Це вбереже вас від привороту і негативних емоцій вашого боржника. Не факт, що такі є, але краще убезпечити себе.

Давати і повертати борги краще дрібними купюрами. Великі символізують потужні потоки грошової енергії, з якими краще не розлучатися. Якщо ви будете віддавати тільки дрібні гроші, незалежно від їх суми це принесе прибуток в майбутньому.

Не віддавайте гроші, якщо присутнє занепокоєння з цього приводу. Таке часто буває у людей, які підсвідомо очікують карми покарання за неотдача позик. Наприклад, якщо ви самі не віддаєте борги або ваші родичі цим відрізняються, навряд чи вам можна сподіватися на те, що повертати гроші вам будуть вчасно. Давати гроші в борг можна тільки з легким серцем — думайте про те, що все повернеться.

Попросіть боржника віддавати вам гроші такими ж купюрами, які ви віддали йому. Віддати борг дрібними грошима — поширений магічний спосіб збагачення за чужий рахунок. Він уже описаний вище. Якщо ви бажаєте вступити подібним чином, можете попросити у боржника більші купюри. Ця проста хитрість відніме у нього грошову енергію і направить її до вас. Можна попросити боржника віддати трохи більшу суму, хоча б на один рубль більше. Це до зростання доходів.

Існують особливі заговори, які вимовляються про себе під час того, як ви передаєте гроші нужденному в них людині. Вони зобов’язують його віддати борг, захищають вас від втрат, а іноді і працюють як заговори на залучення грошей. Ось один з таких текстів:

Чи не на спад, а на прибуток, зараз віддаю, потім подвійно отримаю. Саме!

І ще один подібний заговір:

Зайняв (а), не віддав (а), не на того ти, (ім’я боржника), напав (а)! Поверни, сам (а) принеси! Нехай буде так!

Деякі заговори можна сказати вголос, і навряд чи їх тексти розбудують позичальника. Ось приклад:

Щоб у мене завжди були, і у тебе примножувалися.

Таке гарне побажання в замовною формі не має ніяких поганих наслідків. За допомогою цих слів можна застрахувати себе від розорення, невиплати боргу, а також зробити так, щоб у позичальника була можливість розрахуватися з вами чесним чином.

Коли можна давати гроші в борг — прикмети про правильний вибір часу

Це багаті вигадали, що говорити про гроші нетактовно.

За прикметами, гроші в борг не дають під час спадною місяця. Ця фаза місяця не підходить для грошових операцій взагалі. Ніякі заговори і ритуали на збагачення не проводяться під час убування нічного світила. У цей період краще уникати великих витрат, якщо це можливо. З точки зору правил грошового егрегора, матеріальна допомога ближньому — справа хороша. Допомога близькій людині у вигляді позики грошей завжди окупається — Всесвіт обдарує того, хто не залишає в біді інших людей. Але під час спадною місяця грошова енергія витікає за межі людського світу, тому і ваші гроші витечуть, і не повернуться. Можливо, борг зовсім не повернуть, а може бути, повернуті кошти ви тут же витратите на рішення нових проблем.

Просити гроші в борг теж краще при зростаючому місяці. Так грошова енергія буде прибувати. Не має ніякого значення те, що це позика, а не ваш особистий дохід — ці гроші принесуть тільки хороше. Якщо людина, у якого ви брали в борг, не забобонний, спробуйте віддати йому борг на убуваючому місяці. Місяць буде спадати, і всі ваші борги підуть слідом за нею. Правда, людині, якій ви заборгували, це нічого доброго не принесе — його матеріальне становище погіршиться.

Не прийнято віддавати борги і давати в борг на початку тижня. Понеділок — найгірший день для цього. Це повір’я обіцяє злидні і розорення як боржнику, так і позичальнику. Не дають в борг і не повертають борги також у неділю — цей день наші пращури відокремили від інших для заняття духовними справами, а не матеріальними труднощами. Дати в борг у вівторок — стати боржником на все життя. Не можна віддавати борги в п’ятницю і суботу. Існує тільки два сприятливих для позичання грошей дня тижня — середа і четвер.

Віддане 13 числа будь-якого місяця, якщо вірити переказам, піде безповоротно. Про негативному значенні цього числа записано чимало поганих прикмет. Особливо поширені такі вірування на заході. Це ж стосується і 31 числа — це число 13, написане задом наперед.

Чи не займають грошей перед Новим роком. Відносно того, коли давати гроші в борг, прикмети одноголосно дозволяють робити це напередодні свят. Роздати борги перед Новим роком — дуже хороша прикмета, до стабільності і хорошим доходах в наступному році. Але ось брати в борг краще вже після закінчення свят. Або слід віддати гроші до настання нового року. Зустріти Новий рік в боргах — дуже погана прикмета, цілий рік будете розраховуватися з кредиторами і жити в нужді. Не можна займати 1 січня — до бідності і життя в борг на цілий рік.

Не дають і не беруть в борг під час церковних свят. Особливо негативне значення має це повір’я, якщо займатися цим на Різдво, Великдень, Благовіщення або Водохреще. У церковні свята покладається думати про божественне. У більшість Святих днів заборонено працювати, в тому числі, і проводити будь-які фінансові операції. Займіться вирішенням своїх проблем після закінчення свята.

Проблема не в тому, щоб мати гроші на чорну ікру, а в тому, щоб знаходити в ній смак.

Не можна віддавати гроші в борг на заході. Цей період за своїм впливом схожий з порядку спадання фазою місяця. Зрозуміло, вплив часу доби набагато слабкіше того впливу, який чинить на світ фази місяця. Але і наслідувати цієї прикмети простіше — досить попросити того, хто прийшов за грошима, зайти на наступний день.

Небажано віддавати гроші після заходу сонця — це час нечистої сили, яка тільки того і чекає, як би нашкодити людині. Всі грошові операції краще проводити при денному світлі, найкраще підходить період від світанку до полудня. Не тільки гроші не можна віддавати після заходу сонця. Це стосується ще й солі і хліба — ці продукти з сакральним для наших предків значенням взагалі краще не віддавати з дому.

Прикмети про час віддачі боргів стосуються не тільки людей, які дають в борг. Якщо ви плануєте повернути борг, дотримуйтесь цих же правилам. Тоді грошова енергія вашого будинку не вичерпається. Особливо вірно це, якщо мова йде про велику суму.

В цілому, складно знайти людину, яка не брав би грошей в борг і не виручав б знайомих таким чином. Кожному слід знати про прикмети, які говорять про позики грошових коштів. З їх допомогою можна налагодити своє матеріальне становище, позбутися від зайвих витрат і вийти з боргової ями.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: