Прикмети про весільну сукню

Прикмети про весільну сукню

Останнім часом для весілля часто вибирають не біле, а зелене або червоне плаття, але прикмети про весільну сукню ставляться до цього негативно. З цієї статті ви можете дізнатися про народні прикмети, які дотримувалися століттями при виборі і інших моментах, пов’язаних з весільним платтям.

Зміст:

Червоне весільну сукню і інші прикмети про вбранні нареченої

У далекому минулому кожен аспект життя людини зв’язувався з різними повір’ями і загальновідомими прикметами. Весілля, а також супутні їй атрибути — не виняток. Сукня, яке ви вибираєте для свого весілля, символізує вашу подружнє життя в подальшому.

В останні роки багато стали вибирати одягу не тільки традиційного білого кольору, але і червоне весільну сукню, а прикмети виступають проти цього. Вони з’явилися в результаті тривалого спостереження наших предків за тим, як проходить і весільне торжество, і подальше життя родини. Тому нехтувати ними не слід.

Червоне вбрання дуже популярно серед сучасних наречених. А прикмети про колір весільного плаття свідчать, що це призводить до сварок в сім’ї. Червоний колір символізує не тільки любов і пристрасть, а й гнів. Його часто одягають на другий день свята. Це старовинна традиція, коріння якої знаходиться в тому, що в цей час наречена могла бути вже вагітною, а червоний колір — це колір захисту, що потрібно ще не народженій дитині. Для самої церемонії краще вибирати більш традиційний варіант. Наприклад, хорошою ідеєю буде білий основний колір з червоним декором. У такому вбранні виходили заміж ще наші бабусі, і ніякого поганого передвістя це не несе.

Сучасні наречені часто йдуть наперекір традиціям. Наприклад, Сара Джессіка Паркер в 1997 році вибрала весільну сукню чорного кольору, проте вдовою її це не зробило. Можливо, все залежить від сприйняття кольору конкретною людиною. У випадку з Сарою Джесікою Паркер шлюб повинен бути прихований від громадськості, а чорний колір — непоганий символ таємниці.

Довжина сукні теж має певний значенням. Майже всюди вона символізувала наступне заміжжя, тому чим довше ваше плаття на весіллі, тим довше ви проживете в щасті і злагоді. Однак цієї традиції в останні роки надають все менше значення. І це має сенс — наряд легше зберегти в первозданному вигляді, а коротка спідниця набагато зручніше, що робить церемонію більш комфортною.

Багато зірок вибирали короткі весільні одягу, однак найдовше прожила в шлюбі Одрі Хепберн — 9 років. Можливо, весільні прикмети про довжину сукні все ж не позбавлені сенсу.

Є традиція, за якою наряд нареченої зобов’язаний бути сукнею, а не топом з спідницею. В іншому випадку, життя молодят буде роздільним. Але якщо вас влаштовує певну кількість свободи, ви можете не слідувати цій народній мудрості.

Добре, коли наряд майбутньої дружини коштує дорого. Економити на весіллі — погана затія, що означає борги на весь час спільного життя. Також не слід займати на покупку сукні. Одяг нареченої може мати будь-який декор, крім перлів — це до сліз.

Білизна, яке одягає жінка на весілля, може бути тільки білим. Навіть якщо ваш основний колір — рожевий, що обіцяє добрий знак, білизна краще вибрати білого кольору.

Чи можна продавати або позичати весільну сукню — прикмети

Одяг нареченої, як і багато інших предметів, які залишилися після вашого свята, символізують ваш шлюб, вашу сім’ю. Тому вважається, що продавати, віддавати, позичати або навіть просто давати приміряти комусь такі речі не можна. Це може привести до швидкого руйнування сім’ї.

Справа в тому, що такі Символічні речі, з якими пов’язані важливі події, несуть в собі енергетику свого власника. На весільну сукню, яку взяли у вас з недобрими намірами, можна навести порчу навіть випадково. Не варто довіряти своє сімейне благополуччя подругам або випадковим людям з комісійного магазину.

У той же час, за допомогою святкового вбрання можна зняти порчу на самотність. Тільки якщо робити це неправильно, у вас можуть відібрати ваше щастя. Залиште ваше плаття в гардеробі, нехай воно символізує міцність і непохитність вашого союзу і узи вашої родини. Його образи та зберігають протягом усього життя, після чого ваші діти можуть або продати, або передати в спадщину, якщо у вашій родині сильні традиції. Носити плаття, отримане від матері, можна тільки за умови, що її шлюб був щасливим.

Інші весільні прикмети про плаття нареченої

Весільне вбрання має бути новим. Речі, які вже кимось використовувалися, пов’язані з особливими, важливими подіями в житті кожної жінки, несуть в собі чужу енергетику. Ця енергетика не завжди позитивна. Чуже плаття може притягти всі проблеми, які є або були в родині жінки, яка виходила в ньому заміж до вас. А якщо це плаття з прокату, то таких сімей може бути багато.

Навіть якщо подруга, у якої ви позичаєте плаття, щаслива в шлюбі, не слід забувати, що можна просто не знати всього, що відбувається в чужій сім’ї. Найсерйозніші проблеми приносить плаття, яке вам дали з почуттям заздрості. Ваша подруга, мимоволі позаздривши того, що її час веселитися в пишному білому платті пройшло, може зіпсувати вам життя.

Якщо під час весільної церемонії ваше плаття порвалося, неважливо, з вашої вини чи ні, це погана прикмета. Вона означає, що ви будете мати конфлікти з вашої свекрухою. Гудзик ж, яка відірвалася, віщує сварки між вами і вашим чоловіком. Для того, щоб уникнути цього, пришити її негайно, двома стежками. До речі, гудзиків на весільній сукні має бути парна кількість або не бути зовсім.

Широко відома прикмета, за якою не можна показуватися нареченому у весільній сукні до початку церемонії. Вважається, що шлюб не відбудеться або швидко розпадеться. Тому навіть вибирають наряд нареченої без участі майбутнього чоловіка.

До вінчання або реєстрації шлюбу наречена не повинна бачити себе в дзеркалі в повному вбранні. Зробити це дуже просто — надягніть одну з рукавичок після того, як вдосталь налюбуетесь собою.

Одягати нареченій сукню через ноги не можна. Одягайтеся тільки через голову, якщо хочете створити міцну сім’ю. Одягати повинні родички або подруги, і відбувається це повинно не в тому будинку, де жила наречена до шлюбу. Це може бути будинок вашого родича або друзів сім’ї. Добре, якщо вам допоможе одягнутися жінка, щаслива в шлюбі мінімум сім років. Тоді вас теж чекає щастя.

Спроба поправити одяг нареченої на весіллі вважається символом вторгнення в особисте життя.

Перед тим, як одягати наречену, одяг не можна давати гладити самій нареченій або її матері. Краще попросити когось із подружок.

Прикмети про гардероб нареченої

Незважаючи на упереджене ставлення наших предків до вживаним весільним сукням, в наряді нареченої має бути присутня позичена річ. Але ні в якому разі не позичайте рукавички або фату. У минулому мати нареченої давала їй хустку з вишитим оберегом. Він зберігав дочка від заздрості, привороту і інших проявів негативної енергії.

В даний час далеко не кожна мати готова витрачати час на вишивання. Тому зазвичай нареченої позичають якусь дрібничку, яка нічого не означає. Наприклад, у вашій зачісці може бути одна чужа шпилька. Можете одягнути чужі сережки або брошка. Але позичати річ можна тільки у родички або подруги, в якій ви дійсно впевнені. За старих часів речі для весілля позичали тільки у заможних подруг.

Англійська традиція говорить, що у нареченої в наряді зобов’язана бути присутньою щось блакитного кольору, позичена річ, зовсім нова річ і вже ношений річ. Абсолютно неважливо, що за речі це будуть. Логічно припустити, що новим, швидше за все, буде плаття, блакитний непогано підходить для прикрас або квітів, а позичити можна прикраси.

У минулому блакитний колір в Англії символізував скромність майбутньої дружини, нова річ — мир і злагода, початок існування нового осередку суспільства, стара річ — зв’язок з батьками, а взяте в борг — підтримку родичів і друзів. Якщо вас приваблює ця старовинна англійська прикмета, ви можете слідкувати їй. До речі, старовинна російська мудрість говорить, що старе взуття приносить нареченій удачу в шлюбі.

Взуття теж має значення, але набагато менше. Вважається, що виходити заміж потрібно в туфлях із закритими п’ятою і носком. Тоді ваше щастя нікуди не зможе витекти. Шнурки на взуття майбутньої дружини віщують бідність, а повна відсутність застібок — легкі пологи.

Неможливість заховати обереги від вроків під сукнею з відкритою спиною пояснює погані прикмети, пов’язані з таким фасоном. Зараз же інформація про магічного захисту стала більш доступною, ніж в минулі часи, і ви можете вибрати такий весільний амулет, який не буде видно при будь-якому фасон вбрання.

В цілому, ніхто не змушує вас слідувати цим прикметам, однак пам’ятайте про те, що наші предки придумували їх не просто так, а на підставі свого багаторічного досвіду. Але якщо ви відчуваєте, що вам дійсно необхідно весільну сукню не білого кольору, то спокійно вибирайте саме його, адже головне — це ваш психологічний комфорт.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: