Прикмети про кішок

Прикмети про кішок

У далекому минулому людьми були придумані різні забобони, в тому числі, і прикмети про кішок. Дізнатися про них докладніше ви можете з цієї статті.

Зміст:

Прикмети про кішок

Багато хто знає, що якщо кішка почне вмиватися, значить, скоро прийдуть гості. Але мало хто знає, що прикмети про кішок радять покласти іде гостю трохи вовни вашого кота на плече. Тоді він повернеться до вас, і не один раз. Шерсть для цього висмикують з хвоста. Більшість людей не продовжують шлях, якщо дорогу перейшла чорна кішка. Вважається, що це обіцяє невдалу дорогу. Є кілька способів уникнути неприємностей. Можна почекати, поки хтось інший пройде там, де перейшло дорогу тварину. Також ви можете плюнути через ліве плече і йти туди, куди збиралися. Непоганий варіант — схопитися за свою гудзик на одязі і не відпускати її, поки не пройдете місце, де йшла чорна кішка.

З давніх-давен кішок і котів першими запускали в нові будинки. Особливо користувалася популярністю для цієї мети чорне забарвлення тварин. Але, за деякими версіями старих прикмет, пов’язаних з кішками, в першу ніч залишали в будинку чорного півня або курку, а тільки потім пускали кота або кішку.

Якщо ваша або чужа кішка лащиться до вас і жадає спілкування, це принесе вам удачу в справах і велику вигоду. Ті, кого люблять ці тварини, завжди щасливі і успішні. Це ж чекає тих, до кого кіт потягне лапи, коли буде потягуватися.

По поведінці котів в будинку в старовину передбачали погоду. Якщо вони сідають біля печі (або батареї, обігрівача, що в наш час більш актуально), це віщує похолодання. Обіцяє холоду кіт, якщо спить клубочком або ховає ніс. Ретельне вилизування хвоста в сукупності з позою «сховавши голову» — також до холоду. Ну, а коли кішка умиває лапу і голову одночасно або спить животом вгору, це до потепління.

Саме через здатність цих тварин відчувати наближення негоди і шторму моряки в старовину завжди тримали їх на суднах. Коти не тільки передбачали погоду своєю поведінкою, а й приносили успіх команді. А подружжя моряків завжди тримали чорних котів, які гарантували повернення чоловіків додому.

Рибалки теж беруть кішок з собою. Вони гарантують хороший улов і захист від нечисті, яка водиться в воді. Особливо воліють вони триколірних.

Якщо ваша вихованка народила тільки чорного і рудого кошенят, віддають тільки рудого. Чорне кошеня залишають в будинку, він приносить удачу і щастя. Роздавати даром кошенят не можна, беріть хоча б одну монетку або частування, інакше вони не приживуться.

Не можна обливати кішок водою заради розваги, особливо дітям. Вважається, що так можна вкоротити собі життя більш, ніж в два рази.

Чхають коти зазвичай до опадів, але чхання біля нареченої чорного кота віщує їй щастя в шлюбі. Навіть чхання біля незаміжньою пари обіцяє їй хороша спільна майбутнє. Якщо сказати: «Здрастуй!» Коту, який чхнув, у вас ніколи не буде проблем з зубами. Якщо ж він нявкає під час весілля, жити молоді будуть нещасливо. Кішка, помічена біля вівтаря до вінчання, також обіцяє нещасливий шлюб.

Чи не дозволяють лежати вихованцям на кухонних столах не тільки з міркувань гігієни. Це віщує смерть в родині.

Дуже хороша прикмета — взяти вуличну кішку в будинок замість покупки породистої особини. Якщо ви забираєте з чистими помислами бездомну тварину, вам завжди буде супроводжувати щастя і удача в грошових справах. За старих часів брали в сім’ю безгоспних котів, щоб налагодити свої справи. Але кіт обов’язково повинен бути задоволений життям з вами.

Багато підгодовують бездомних кішок, навіть не знаючи, що цим вони полегшують доля своїм давно покійним родичам. Тварини добрі до тих, хто добре до них ставиться. Якщо допомагати безхазяйним котам вижити, вони віддячать вам везінням.

За старих часів вважали, що чорні вихованці залучають блискавку і можуть призвести до пожежі. У грозу їх виганяли за двері будинку. Чи не возили кішок будь-якого кольору на коні, інакше вона почне сохнути. Зараз це не прийнято, і ніяких негативних наслідків від недотримання цих забобонів не спостерігається.

Для того, щоб маленька дитина краще спав, на деякий час кладуть кішку в колиску, а вже після неї укладають дитини. Так роблять тільки один раз, перед тим, як вперше укласти сина або дочку спати. Кішка не бажає затримуватися в колисці? Наведіть колиска, значить, вона стоїть на «поганому» місці. А якщо дітей у вас немає, але ви бажаєте завагітніти, погодуйте і погладьте чужу вагітну кішку. Тоді у вас буде багато дітей, і пологи добре пройдуть.

Прикмети, пов’язані з кішками і хворобою

У народі вважають, що кішки лікують, і особливо сильні в цьому чорні. Навіть медицина доводить деякий позитивний вплив спілкування з цими тваринами на хворих. Сперечатися з цим складно, адже багато хто помічав позитивний вплив своїх вихованців на власне самопочуття. Особливо необхідні вони літнім людям.

Якщо кіт часто лягає біля хворої людини, значить, той скоро одужає. Він може лягти поруч або безпосередньо на хворе місце. Це дуже хороша прикмета, адже кішки вміють забирати негативну енергію хвороби. Вони можуть стояти біля вашого обличчя і вдихати повітря, який ви видихаєте. Це також означає, що ваш вихованець забирає у вас хвороба або негативну енергію.

Якщо ваш улюбленець підозріло принюхується до вашого подиху, це до хвороби. Обов’язково здайте аналізи і приділіть час перевірки вашого стану здоров’я.

Іноді тварини можуть лікувати навіть смертельні захворювання. Але якщо кіт розуміє, що допомогти він не в силах, то йде з дому і більше не повертається. Якщо такої можливості у кота немає, значить, він буде уникати спілкування з хворою людиною. У них настільки сильний інстинкт самозбереження, що якщо ви бажаєте дізнатися, чи виживе хворий, покладіть йому в ліжко кішку. Втече — значить, судилося померти від хвороби, а ляже — до одужання.

Для того, щоб швидше пройшов ячмінь, можна погладити його хвостом чорного кота. Бажано, щоб кіт був не проти. А від бородавок аналогічним чином допоможе триколірна вихованка.

Триколірна кішка в будинку — прикмети

З кішками, шкурка яких забарвлена ​​в три різних кольори, не пов’язане ні одного поганого передвістя. Навпаки, якщо у вас триколірна кішка в будинку, прикмети обіцяють вам щастя, удачу і добробут. Власники таких тварин завжди живуть добре.

Практично завжди триколірні особини — це кішки, котів такого забарвлення майже не буває. Від інших їх відрізняє те, що триколірні кішки отримали при народженні здатності рудих, білих і чорних котів. Тварини цих забарвлень мають велику силу, яка використовується ними для захисту будинку, поліпшення його атмосфери і лікування.

Інтуїція триколірних кішок зробила їх особливо улюбленими серед моряків, які брали на борт кішок, щоб за їхньою поведінкою дізнаватися про погоду. Якщо ви заведете таку, то завжди будете захищені від злих сил і хвороб, залучите в будинок позитивну енергію багатства.

Якщо кішка помирає вдома, і інші прикмети про смерть улюбленців

Кішки, годину яких прийшов, йдуть з дому вмирати куди-небудь на вулицю. Куди коти йдуть вмирати? У свою останню годину вихованці прагнуть піти подалі від людей і інших тварин. Вони вважають за краще відходити в інший світ на самоті, в спокійному, темному і прохолодному місці. На вулиці це може бути сінник, затінене місце під автомобілем, зарості трав і кущів. Домашні тварини намагаються знайти підходяще місце в будинку, наприклад, заховану в коморі коробку або інше важкодоступне місце.

У минулому будь-яка кішка мала можливість виходити з дому, зараз же з цим проблеми, особливо в містах. Але ви повинні знати, що якщо кішка помирає вдома, прикмети обіцяють біду. Якщо тварина добре ставилося до вас і має можливість піти, воно не буде закінчувати свій життєвий шлях в приміщенні.

Зустріч з мертвим котом в будь-якій дорозі не означає нічого хорошого. Якщо ви бачите трупик цієї тварини, вам краще повернутися додому і відкласти всі свої справи.

Вбивати кішок не можна, в тому числі і топити кошенят. Це до великої кількості неприємностей, на довгі роки, до злиднів і самотньої старості. Якщо ваша кішка часто приносить потомство, краще стерилізувати її. І взагалі мучити кішок — значить, наживати собі серйозних ворогів в іншому світі. Якщо ви погано звертаєтеся зі своїм домашнім улюбленцем, вас спіткає кара. Це стосується і дітей.

Кішка прийшла в будинок — прикмети

Якщо ви виявили на своєму порозі кошеня, його доведеться взяти. Викиньте — і забезпечите всієї сім’ї, яка живе в будинку, невдачі на цілих сім років. Якщо він прийшов до вас, значить, бачив для цього причини і може допомогти вам, залучаючи удачу і позбавляючи від негативу. Іноді тварини приходять для захисту від чаклунства, спрямовані добрими силами. Прогнавши кошеня, ви скривдите їх і позбудетеся допомоги.

Якщо до вас приблудився безпритульний кіт, це віщує весілля чи інші приємні події. А якщо біле тварина прийде до вашого будинку незадовго перед весіллям — бути вам щасливою людиною. Якщо у вашому житті багато проблем, а до вас в будинок зайшла кішка, значить, вона зайшла не просто так. Якщо ви її виженете, значить, не отримаєте ніякої допомоги від вищих сил. Просто так коти не приходять, а після того, як зроблять свою справу, можуть втекти від вас. У того, хто дасть притулок прийшов до дому кота, буде щастя і удача, справи підуть вгору, і все, за що ви візьметеся, буде вам вдаватися.

Якщо чужа кішка сама прийшла в будинок, прикмети радять робити так само — не виганяти, погодувати, а коли захоче піти, випустити. Іноді належать будь-якої сім’ї тварини «ходять в гості». Це теж залучає удачу і допомагає позбутися від проблем і хвороб. Деякі вважають, що таким чином померлі родичі відвідують живих.

Сподіваємося, що всі ці прикмети допоможуть вам краще розуміти наших менших братів і усвідомлювати, що саме вони роблять і як сильно вони допомагають людині навіть в дрібницях.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: