Чому дарувати годинник це погана прикмета?

Чому дарувати годинник це погана прикмета?

Дарувати годинник погана прикмета. Ми давно звикли до цього висловлювання, але чи дійсно цей подарунок фатальний? Прийшов час розібратися, чи так погано отримати цей презент.

Зміст:

Дарувати годинник погана прикмета — звідки прийшло марновірство?

Існують дві основні версії, що пояснюють, чому даний предмет може вважатися негативним. Прихильники першої версії вважають, що годинник — це подарунок, який здатний притягнути злу силу до того, хто отримає їх.

Люди впевнені, що саме в момент передачі подарунка злі сили можуть опанувати людиною. В результаті, до жертви починають притягатися хвороби, нещастя, фінансові проблеми, розлад в дружбі і любові також можливий через це подарунка.

Зазвичай сварки і розбрат відбуваються між тим, хто подарував предмет і тим, хто їх отримав. Якщо цей предмет ще й має багато гострих дрібних деталей на своєму корпусі, то вважається, що вони можуть розрізати життя того, хто їх носитиме.

Стара версія Китайського походження — цей народ з давніх часів впевнений, що якщо ви піднесете людині в подарунок годинник, то запросіть його на похорони. Причому, швидше за все, це будуть похорони людини, яка отримала цей предмет.

Існують ще менш поширені версії, чому не можна дарувати людині годинник. Одні люди впевнені, що якщо Ви подаруєте цей предмет близькій людині, то Ви буквально дасте предмету можливість відрахувати час до вашої розлуки.

Японці впевнені, що отримати цю річ в подарунок можна тільки від ворога, так як цим жестом Ви бажаєте людині його швидкої загибелі.

Слов’яни здавна були впевнені, що подібна, отримана в подарунок річ свідчить про швидке розчарування в житті, нещастя, порожнечі і самотності.

Розставання з коханим — у всьому винні годинник?

Існує багато думок щодо даного подарунка, зробленого коханому чи коханій. Деякі люди впевнені, що якщо подарувати своїй другій половинці годинник з надійним механізмом, то, поки вони будуть йти, ваші відносини будуть міцними.

Але це досить дивне повір’я, так як люди самостійно накликають на себе негативну програму, і вона включається в той момент, коли годинник зупиняються. Можливо, якби люди не робили собі таку установку, то нічого поганого в їхньому житті не відбулося б.

Також багато закоханих впевнені, що якщо хлопець піднесе другій половинці такий подарунок, то у відносинах відразу почнуться проблеми, непорозуміння і сварки. Але це не завжди так. Є навіть повір’я, що якщо у годин ламається стрілка, то закохані розлучаться.

Вірити в це повір’я, як в аксіому, не можна. Вам слід пам’ятати, що ваші відносини залежать тільки від ваших почуттів, і якщо ви дійсно сильно любите один одного, то жоден предмет, що несе в собі негативну енергетику, не зможе зашкодити Вам і змінити що-небудь в гіршу сторону.

Чому не дарують годинник друзям і близьким?

Навіть якщо Ви не вірите в прикмети, то утримайтеся від такого подарунка. Особливо небезпечно дарувати годинник жінкам. Адже вони можуть самостійно запустити неіснуюче негативну програму і притягнути до себе негативну енергетику.

Також не радиться підносити подібний подарунок близьким родичам або друзям. Адже народне повір’я про те, що годинник — це поганий подарунок, зіпсує Вам свято і залишити негативний осад на довгий час.

Насправді, негативне сприйняття даного подарунка набагато небезпечніше, ніж той посил, який він несе. Небажано підносити годинник в якості подарунка людям, які переступили рубіж в 40 років.

Дослідження показують, що люди старше цього віку починають часто замислюватися про те, як швидко змінюється час, як близько старість, що молодість вже не повернеться. Тому не варто нагадувати зайвий раз людині про те, що все підвладне часу.

Як уникнути фатального подарунка?

Але що робити, якщо вам все-таки намагаються вручити річ? Насправді, все дуже просто. В першу чергу потрібно звернути увагу на того, хто дарує вам цей подарунок.

Якщо він буде піднесений від чистого серця людиною, який Вас любить, який готовий піклуватися, робити Вам приємне і ніколи не зможе заподіяти вам шкоди, то і годинник отримані від цієї людини не зможуть принести вам біду.

Все залежить тільки від вашого ставлення до цієї прикмети і цієї речі. Набагато ймовірніше отримати енергетичний удар і запустити негативну програму, прийнявши з рук в руки предмет від злого, заздрісного, поганого людини.

Якщо така людина піднесе Вам будь-який подарунок, то неважливо яким той буде, все одно він принесе вам біду. Тому краще звертайте увагу на те, з рук кого ви приймаєте предмет, і з яким посилом він вам підноситься. Саме увагу близької людини важливо, а не те, подарували вам годинник або щось інше.

Якщо ж Ви все ще боїтеся отримати від близької людини таку річ, то ви можете її викупити! Вам не обов’язково оплачувати повну вартість речі. Досить просто віддати людині трохи дрібниці натомість на годинник. Такий же обряд можна провести, якщо Вам дарують гаманець. Багато людей також впевнені, що це нещасливе річ.

Якщо ж Ви дуже забобонні і боїтеся отримати на будь-яке свято презент у вигляді годинника, то попередьте людини про те, що такий подарунок для вас неприйнятний. Або є інший варіант, який влаштує всіх.

Якщо близька людина дійсно хоче купити Вам саме цю річ, то сходіть разом з ним в магазин, виберіть річ, щоб подобається вам обом. Після цього нехай людина віддасть Вам в руки гроші, і Ви самостійно заплатите ними за обраний атрибут. Так ви зумієте відгородитися від негативного впливу програми, яка може бути запущена, і не образити близьку людину.

Пам’ятайте, що важливий не подарунок, а увага, яку Ви отримуєте від близької людини. Тому, навіть якщо Вам піднесли годинник, то це не означає, що потрібно налаштовувати себе, що це поганий знак. Налаштуйтеся на краще і отримуйте задоволення від того, що людина виявила до Вас увагу і хотів зробити приємне.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: