Пташка залетіла у вікно — прикмета

Пташка залетіла у вікно - прикмета

Якщо горобець, голуб або інша птиця залетіла у вікно — прикмета ця може бути витлумачена по-різному. Багато хто боїться, що це передвістя чиєїсь смерті, але це не так, все залежить від птиці. Наприклад, синицю здавна вважають вісницею смерті, а голуба — прикметою до гарних новин або весіллі, ластівка каже про погіршення погоди, а сорока — про плітки.

Зміст:

Голуб залетів у вікно — прикмета

Якщо у вікно залетів голуб, більшість прикмет не обіцяє вам нічого поганого. Віруючі люди вважають, що цей пташка не може принести погану новину чи стати причиною неприємного події. Саме в її зовнішності був Господь Діві Марії. Голубів вважали посланцями Венери і Афродіти. Зараз прийнято випускати їх на весільних церемоніях. Є навіть одна весільна прикмета — якщо пара голубів летить поруч, значить, шлюб буде щасливим.

Точна трактування прикмети про те, що голуб залетів в будинок, залежить від деяких деталей. Якщо в його дзьобі ви помітили травинку, квітку або навіть суху гілочку, значить, голуб приніс хороші новини. Найближчим часом вас чекає якесь приємна подія, можливо, це довгоочікувані покупки або подарунки, поповнення в родині, весілля і багато іншого. Невідомо, наскільки масштабним буде подія, але відомо, що воно вас порадує.

Є і ще одна прикмета, яка говорить, що якщо голуб залетів у квартиру і поводиться неспокійно, це не саме добрий знак. Голуб, який б’ється об стіни і стелю, вважається вісником смерті. Не обов’язково мова йде про смерть одного з мешканців, можливо, ви будете присутні на похоронах далекого родича або знайомого. Голубів ототожнюють з душами померлих родичів, і якщо вони нервують, залітаючи в будинку, це служить поганою ознакою.

Якщо ви часто тримайте вікна відкритими, нічого дивно в залітають час від часу пташкаів немає. Якщо голуб поводиться відносно спокійно і не проявляє агресії, він віщує щось хороше. Зазвичай це народження дитини, весілля, заручини та інші приємні події, пов’язані з сім’єю. Особливе хороше значення ця прикмета набуває, якщо прилетів білий голуб. Віруючі вважають, що залетіла в будинок пташка — це душа родича, яка хоче дати своїм нащадкам повчання або рада.

Але якщо вікна були закриті, а голуб все ж якось потрапив у приміщення, сім’ю чекає біда. Швидше за все, це смерть когось із її членів. Зазвичай це або отримання важкої травми, або важка хвороба.

Ластівка залетіла в будинок — прикмета

Якщо в будинок залетіла ластівка, прикмети обіцяють дощ або грозу. Це обумовлено тим, що ці пташкаи спускаються нижче через падіння атмосферного тиску. Перед дощем вони часто випадково потрапляють у відкриті кватирки, намагаючись зловити здобич. Але віщує це не тільки погіршення погоди, звичайно, якщо у вас прямо над вікном немає гнізда ластівок. Дуже часто вони залітають на останні поверхи будинків, на горищах яких є можливість звити гніздо, і справа тут не в прикметах.

Якщо ластівка залетіла в будинок через двері, це хороша прикмета. Вона обіцяє вам хороші новини, пов’язані з сім’єю. Можливо, це вагітність, народження дитини, весілля або заручини, а може бути, будете хрещеним. Прикмети про ластівок дуже схожі на ті, які говорять про голубів, адже цей пташка теж вважається священною.

Якщо ластівка залетіла у вікно і відразу ж полетіла назад, прикмета ця про новини. Але якою буде ця новина — доброю чи поганою, невідомо. У деяких регіонах ластівка в будинку віщує смерть комусь із мешканців, але тільки за умови, що вона потрапила в будинок через камінну трубу, а не вікно або двері. Якщо ж залетіла у вікно пташка попрямувала в бік людини, це віщує йому удачу.

Якщо ластівка залетіла в ваш будинок після того, як ви поховали родича чи друга, це означає, що покійний намагається сказати вам про те, що в потойбічному світі з ним все в порядку. Так вважають в Бельгії, а ось в Ірландії вірять, що в ластівок є частка крові диявола, і тому нічого хорошого їх поява не віщує.

Воробей залетів у будинок — прикмета

Горобці вважаються проклятими пташкаами. Господь відібрав у них можливість ходити за те, що вони крали у людей цвяхи і приносили їх до місця страти Ісуса Христа. Є і ще одна думка про причини прокляття виробів — вони видали своїм цвіріньканням місцезнаходження Ісуса Христа тим, хто його переслідував. Тому якщо горобець залетів в будинок, це однозначно погана прикмета для віруючої людини.

Якщо горобець залетів у вікно, прикмети обіцяють смерть в цьому будинку. Швидше за все, помре хтось із мешканців або їх родичів. Прикмета тільки в тому випадку, якщо він вилетів сам. Однак завдавати пташкаові шкоди не можна, травма загрожує проблемами в особистому житті і справах. Слід акуратно зловити горобця і випустити на вулицю.

Вбивати виробів теж не можна. Вважається, що той, хто це зробить, спробувавши уникнути поганої прикмети, може захворіти, померти або постраждати від серйозних неприємностей і бід. За старих часів вважали, що нічого поганого не трапиться, якщо горобця вб’є або прожене кіт. Для нього це звичайна справа, адже горобець — це його видобуток, і їй він і залишається як на вулиці, так і в приміщенні.

Синиця залетіла у вікно — прикмета

Якщо залетіла в будинок синиця, це прикмета до смерті. Цю птицю вважають вісником смертей, хвороб і нещасних випадків з членами сім’ї, яка живе в будинку. Причини появи таких забобонів невідомі, проте багато людей помічали, що після того, як в їхньому будинку побувала синиця, траплялося горе.

Швидше за все, в будинку незабаром станеться нещастя, і навіть якщо воно не стане причиною смерті когось із членів сім’ї, то серйозно відіб’ється на житті домочадців. З великою ймовірністю того, хто побачив синицю в своєму будинку, доведеться бути присутнім на похоронах.

Але є і хороша сторона прикмети про синицю, яка говорить, що якщо вона залетіла в будинок, значить, принесла хороші новини здалеку. Прихильники цього значення впевнені, що якщо пташка стукає у вікно — це до смерті і сльозам, а якщо вона залітає в будинок — приносить хороші вісті.

Пташка залетіла у вікно — прикмета

Прикмети про пташкаа, яка залетіла у вікно, часто мають різне значення. Все залежить від того, що саме це була за пташка, а іноді ще варто придивитися до того, як вона себе веде. Пташкаів часто ототожнюють з душами померлих, тому якщо вона поводиться спокійно, можливо, вас відвідав давно померлий родич або друг. Деякі вважають будь-яку залетіла в житлове приміщення птицю вісником смерті.

Залетів у вікно або двері соловей приносить радість і щастя. Можливо, незабаром ви розбагатієте. Іноді кажуть, що соловей віщує щасливу старість в достатку. Це пташка багатства, сімейного благополуччя і приємних новин, не варто лякатися, якщо вона потрапила в вашу квартиру.

Воронов завжди вважали супутниками чаклунів і вісниками бід. Тому, якщо такий пташка залітала у вікно, прикмети про ворон віщували смерть родича, тяжку хворобу або іншу біду.

Галки і сороки попереджають одного з мешканців про плітки. Можливо, вам варто тримати язик за зубами, а може бути, потрібно звернути увагу на тих, хто може вас обговорювати, поки це не доставило проблем.

Зозуля в будинку — до пожежі. Але ця прикмета не збудеться, якщо вдасться нагодувати цю птицю, а потім випустити на свободу.

Якщо пташка залетіла в димохід печі або каміна, її слід якомога швидше дістати звідти і випустити на свободу. Обіцяє така прикмета безгрошів’я, злидні і навіть голод. Іноді кажуть, що це до смерті.

За старих часів намагалися не пускати в оселю домашню птицю — гусей, качок, а особливо курей. Це не тільки могло привести до безладдя, а й принести в будинок злидні й біди. Найнадійнішим вісником розорення і потреби вважали курку. Ще за старих часів помітили, що якщо цей пташка зайде до хати і буде кудкудакати, сім’я збідніє.

Що робити, щоб не збулася погана прикмета

Якщо в ваш будинок залетіла пташка і ви впевнені, що віщує вона тільки неприємності або навіть смерть, необхідно знати, як правильно реагувати на це. Від ваших дій може залежати, наскільки збудеться погана прикмета. Іноді рекомендують проводити описані нижче маніпуляції в будь-якому випадку, навіть якщо мешканці впевнені, що пташка прилітав до добра.

Під час того, коли випускаєте птицю на вулицю, можна прочитати три рази:

Що з собою приніс — забери, погану звістку з собою забрав! Не потрібно мені таких звісток, які не прилітай більше в цей будинок!

Але якщо ви вважаєте, що виганяти птицю самостійно не можна і правильніше буде дочекатися, поки вона не знайде вихід сама, відкрийте вікна та двері і почекайте, поки пташка не покине вас. Потім закрийте вікна та двері, візьміть жменю крупи або крихт і насипте їх на зовнішню частину підвіконня з такими словами:

Якщо хочеш, прилітай, але не за душею, а за їжею.

Або так:

Ти прилітала за їжею, а не за душею.

Якщо з зовнішньої сторони вікна підвіконня у вас немає, можете кинути їжу слідом птиці.

Рекомендуємо також прочитати: голуб сів на підвіконня прикмети

Після того, як пташка полетіла, маніпуляції для відводу біди не закінчуються. Слід взяти церковну свічку і обійти всю квартиру, а потім окропити святою водою кожен кут. Якщо освячених свіч і води у вашому будинку немає, проведіть наступний обряд.

Поставте в коло дванадцять будь-яких свічок і запалюйте їх за годинниковою стрілкою. Після того, як всі вони будуть світитися, читайте три рази, а краще весь час, що будуть горіти свічки:

Господи, відведи біду, напасті, і все 77 нещасть. Амінь!

Свічки повинні повністю прогоріти.

На наступний після прильоту пташкаа в квартиру день бажано провести генеральне прибирання для того, щоб очистити будинок від негативу, який міг бути принесений їй.

В цілому, прикмети про пташкаів практично завжди збуваються, тому знати те, про що можуть розповісти пернаті посланці небес, необхідно кожній людині.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: