Що приховує в собі прикмета розсипати цукор?

Що приховує в собі прикмета розсипати цукор?

За старих часів існувала така прикмета — розсипати цукор означало близьке початок солодкого життя, в першу чергу — удачу в любові. Звичайно, працює вона і зараз, але тільки коли таке відбувається зовсім випадково.

Зміст:

Любовна прикмета — розсипати цукор

Відомо, що розсипана сіль приносить в будинок сварки, а якщо розсипати цукор, Прикмети обіцяють тільки хороше. В першу чергу це прикмети любовного характеру. Є така думка, що своєю появою вони зобов’язані прикметами про сіль, оскільки смак зовсім інший, солодкий, а не гірко-солоний. Складно знайти людину, у якого солодке може асоціюватися з поганими подіями.

Прикмети про розсипаний цукор обіцяють любов. Це може бути початок нових відносин, завершення сварок і скандалів в сім’ї, а також приємне побачення з коханою людиною. Незаміжня дівчина, швидше за все, незабаром зустріне чоловіка, за якого вийде заміж. Заміжня ж може бути впевнена в тому, що її шлюб в подальшому буде щасливим і довгим. Дівчині, якій ще рано виходити заміж, прикмети обіцяють побачення.

Ще одна версія цього повір’я — до солодкого життя. Цукор здавна символізував любов, солодке життя і хороші зміни. Тому якщо вам довелося випадково розсипати цукор, не варто засмучуватися. У деяких регіонах вважається, що прокидається солодкі кристали позитивно впливають на інтимне життя подружжя. Якщо така плутанина сталася при бурхливому скандалі, значить, ті, хто лається, скоро будуть миритися.

Прикмети про цукор на гроші

Цукор завжди був символом солодкої, щасливою і заможного життя. Тому існує маса грошових прикмет про цей продукт. Якщо він розсипаний на стіл, сім’ю чекає фінансове благополуччя, вигідні угоди і безбідне життя.

Особливо добре, якщо він розсипався жменькою. Це означає отримання разової прибутку, яка буде абсолютно випадковим наслідком залученої удачі. Можливо, вас чекає удача в лотереї, виграш в суперечці, повернення боргу або іншого грошове надходження.

Якщо ви розсипали багато цукру, наприклад, цілий пакет або велику цукорницю, незабаром ви будете отримувати чималий і, що важливо, стабільний дохід. Іноді при покупці лопається цілий мішок з цим продуктом. Незважаючи на те, що це несе дрібні побутові клопоти, прикмета в цілому хороша і обіцяє багатство і успіх в справах. Прикмета діє і на пластикові пакети, якщо ваш виявився рваним, чекайте підвищення доходів.

Що робити, якщо розсипаний цукор

Якщо ви розсипали цукор, цим можна скористатися собі на користь. Наприклад, ви можете залучити солодкість в любовні відносини з вашим хлопцем або чоловіком. У минулому для цього пальцем лівої (для лівші — правої) руки малювали сердечко на розсипаної гірці. Якщо розсипаний рафінад в достатній кількості, сердечко можна викласти їм, і тоді позитивні зміни на любовному фронті гарантовані.

Прикмети не радять прибирати цукор відразу ж після того, як він був розсипаний. Так, це не дуже зручно, але для того, щоб все пов’язані з ним хороші прикмети збулися, необхідно почекати хоча б кілька хвилин, і тільки потім йти за віником і ганчіркою.

Небажано викидати його у відро для сміття, каналізацію і контейнери на вулиці. Вважається, що так можна позбавити себе багатства і солодкого життя, яку обіцяють прикмети. Тому висипайте зметений продукт на землю, в будь-якому місці, яке вам сподобається.

Інші прикмети про цукор

Якщо ви віддаєте перевагу є цукор з чаєм вприкуску, як це робили в старовину, він може розколотися при відкушуванні шматочків рафінаду. Це дуже добрий знак, ті, хто їдять рафінад так, щоб він тріскався, завжди мають більший прибуток і не страждають від злиднів.

За старих часів цукром обсипали молодих на весіллі нарівні з рисом. Зараз рис більш популярний через те, що його легше скинути з одягу і зачіски. Але, оскільки цукор символізує любов і достаток, цю весільну прикмету можна вважати хорошою.

Якщо ви розсипали сіль і боїтеся, що це призведе до сварки, посипте її трьома пучками цукру. Тоді скандалу не буде, а якщо він і трапиться, то швидко закінчиться примиренням.

В цілому, прикмети про цукор допоможуть зробити ваше життя більш солодкою, особливо якщо ви не будете турбуватися таку дрібницю, а навпаки, радіти їй.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: