Що означає багато родимок на тілі?

Що означає багато родимок на тілі?

Якщо у людини багато родимок на тілі, прикмети про таких численних мітках іноді трактуються дещо по-іншому, ніж в інших випадках. Крім значення кожної відмітини на тілі, слід знати і прикмети, які говорять про великій їх кількості.

Зміст:

Багато родимок на тілі — хороша прикмета

За старих часів вірили, що людина, у якого є багато родимок на тілі, буде щасливий. Особливо вірна ця прикмета для тих, у кого не виходить розгледіти всі відмітини в дзеркало. Якщо ви знаєте про існування хоча б однієї родимки, але побачити її самостійно не виходить, вам обіцяється везіння, багатство і щастя.

Ще повір’я забороняє вважати родимки. Якщо у вас є багато родимок на обличчі або тілі, не варто знати точного їх кількості. За старих часів вважалося, що так можна «прорахувати» своє багатство, щастя і везіння. Багато родимок на спині або іншій частині тіла — це хороший знак, однак тільки до тих пір, поки їх власник не знає їх точної кількості.

Якщо у вас є безліч відмітин на тілі, не варто засмучуватися. Як мінімум лікарі вважають, що переродження невусів залежить від їх якості, а не кількості. Якщо у вас є багато відмітин, не факт, що вам загрожує меланома. До того ж хороша прикмета обіцяє удачу в усіх сферах життя і непогане матеріальне становище.

Чому багато родимок на тілі — прикмета з багатогранним значенням

Серед того, що означає багато родимок на тілі, є також кармічна версія тлумачення старовинних прикмет. Тобто відмітини на тілі — це знаки з минулого життя. Вони говорять про гріхах і нагороди за засвоєні уроки карми. Попросту кажучи, плями на тілі з’являються не просто так, і за місцем, де вони розташовані, можна дізнатися більше про самого себе і своє майбутнє.

Якщо міток багато і розташовані вони у вигляді якоїсь фігури — це особливий знак, який практично завжди робить їх власника особливою людиною. Наприклад, якщо мітки розташувалися у вигляді трикутника, це обіцяє небувалу удачу в любовних справах і при створенні сім’ї.

Якщо родимки сконцентровані на лівій частині тіла, це говорить про те, що ваше особисте життя буде насиченою. У вас буде чимало партнерів, пригод і відносин. Шлюб, швидше за все, буде вдалим. Якщо більшість відмітин знаходиться в правій частині тіла, це обіцяє творчу кар’єру і успіх в грошових питаннях. Ви можете сміливо починати будь-який проект — справа увінчається успіхом.

Багато родимок на животі в районі талії — до багатодітності. Особливо вірна ця прикмета для жінок. Вважається, що кількість дітей буде рівною кількості родимок. Цьому повір’ям, правда, суперечить інше, яке забороняє вважати родимки під загрозою бідності і невезіння.

Що обіцяють прикмети, якщо багато родимок — колір і розмір міток

Чим менше мітки, тим більша удача вас чекає. Безліч дрібних темних відмітин — знак справжньої улюбленця долі. Як вже говорилося вище, такі знаки на тілі мають люди, яких в майбутньому чекає щастя і багатство, їм щастить буквально в будь-якій справі. Якщо ця особливість була отримана у спадок, це говорить про те, що вищими силами відзначений весь рід. Можливо, через покоління його представники передають унікальні знання і здібності.

Крім цього, власники безлічі дрібних темних родимок стійко переносять труднощі і вміють приймати рішення. Їх особисті якості дозволяють проживати насичену і цікаву життя. Життєвий шлях таких людей рідко типовий. Вони володіють розвиненою інтуїцією практично з самого народження. Вона допомагає уникати небезпек і невдалих рішень.

Чому може бути багато родимок червоного кольору? Це знаки Юпітера. Вони означають, що особливий вплив на вашу долю і характер надає саме планета Юпітер. Вона дарує владу і багатство. Відмітини Юпітера можуть раптово з’являтися і зникати. Якщо червоні точки на вашому тілі з’явилися недавно, це означає, що незабаром у вас з’явиться можливість зайняти керівну посаду або вигідно вкласти кошти, влаштуватися на робоче місце, яке гарантує зліт кар’єрними сходами, або домогтися успіху іншими методами.

Людина, у якого все тіло в родимках чорного кольору, має сильний характер. Ці мітки — попередження долі, яка є такою, що перешкоди на вашому шляху обов’язково будуть. Однак Фортуна щедро нагороджує зазначених безліччю родимок людей, якщо вони з гідністю проходять її випробування. Є інформація і про характер такої людини — він надмірно довірливий і запальний. Зазвичай його відрізняють практичність і переважання розуму над почуттями, але в любові він готовий на серйозне самопожертву.

Що означає багато родимок на тілі у дитини і підлітка

Якщо з самого дитинства у людини є багато родимок на тілі, на це є свої причини. Астрологи, біоенергетики та езотерики не вважають, що родимки у маленьких дітей — це погано. З точки зору прикмет і повір’їв велика кількість міток на тілі не несе в собі ніякого негативного значення в більшості випадків.

За старих часів дітей з великою кількістю відмітин на тілі вважали немов заговорений від всіх бід. Це ж стосувалося і хлопчиків підліткового віку. Родимки служили оберегами від нещастя. Наші предки вірили, що їх власники не потонути, вони не загинуть в бою, не стануть інвалідами.

Якщо мова йшла про дівчаток, велика кількість міток означало, що вона швидко вийде заміж, а її сімейне життя буде щасливим. Особливо вірною цю прикмету вважали, якщо плями з’являлися на тілі дівчини-підлітка, якій пора було думати про весілля (в минулому заміж виходили раніше, ніж зараз). Деякі навіть малювали мушки на тілі, щоб вийти заміж швидше.

В цілому, велика кількість родимок на тілі не означає нічого поганого. Не варто лякатися, якщо ви є власником таких відмітин. Більшість прикмет про них має виключно позитивне значення.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: