Родимка на лівій щоці і на правій — що означають?

Родимка на лівій щоці і на правій - що означають?

Родимка на лівій щоці або з правого боку особи може багато розповісти про свого власника. Адже відмітини на обличчі й тілі несуть в собі інформацію про минулі життя, таланти і майбутньому людини. Знаючи це, ви відразу зможете дізнатися багато нового про себе або навіть про випадково зустрів людей.

Зміст:

Родимка на лівій щоці — значення

Родимка на лівій щоці у людини говорить про його чуттєвості. Сімейне життя його буде складною, адже з таким характером нелегко знайти партнера, який зможе обійтися без з’ясування відносин. Справа в тому, що власнику такої мітки на обличчі постійно потрібно новизна відчуттів. Йому швидко набридають одні й ті ж люди, і така людина буде намагатися урізноманітнити відносини новими зв’язками. Без яскравих переживань йому нудно. Ці люди здатні до самопожертви, але надовго їх терпіння не вистачить.

Нові відчуття потрібні не тільки в любові, а й в інших сферах життя. Швидше за все, вам складно працювати на одному і тому ж місці. Такі люди часто вибирають роботу, яка має на увазі відрядження, різноманітність діяльності і залишає простір для уяви. Важкий характер може ускладнювати відносини не тільки з чоловіком, але і з колегами, родичами і друзями.

Серед того, що означає родимка на лівій щоці, є і депресія. Її володар обов’язково почне страждати від цього психічного розладу, якщо його життя стане сірим і одноманітним. Єдиний спосіб позбутися від неприємного емоційного стану — вести активний спосіб життя і намагатися отримувати якомога більше яскравих вражень.

Ще один нюанс значення родимки на лівій щоці — це інтерес до творчості і мистецтва. Творчі здібності є в більшості випадків, але все ж не завжди, зате інтерес до нього часто присутня. Можливо, ви любите ходити на виставки, колекціонуєте альбоми з картинами великих художників чи не можете провести і дня без якісної музики? Цікаво, що прагнення до різноманітності проявляється і тут — ви часто міняєте свої переваги, хоча і є ті напрямки мистецтва, які подобаються вам більше інших.

Що означає родимка на правій щоці

Скарлетт Йоханссон

Родимка на правій щоці говорить про те, що ви хороший друг, вмієте спілкуватися з родичами і легко знаходите мову з людиною будь-якого віку і світогляду. Але особливо щасливим можна назвати вашої коханої людини — складно знайти більш підходящого для сімейного життя людини. Ви вірні й віддані, володієте приємним характером і не любите брехати. Відрізняє власників таких відмітин і пристрасність, чуттєвість і вміння виражати свої емоції.

Серед того, що означає родимка на правій щоці, є ще один факт — схильність до ревнощів і зайва дратівливість. Буває так, що ваше поганий настрій позначається на настрої оточуючих — тримати себе в руках ви практично не вмієте. Однак в сімейному житті це може компенсуватися пристрасністю і яскравим темпераментом — у вас дійсно «гарячий» характер. Однак якщо чоловік побажає вступити наперекір вашу думку, його чекає бурхливе з’ясування відносин.

Величезне значення люди з такими мітками на обличчі надають фізичної стороні любові. Для багатьох з них секс є основою відносин, інші прояви любові стоять на другому місці. Така людина може бути нездатним до ніжних почуттів, хоча рідко буває грубий без особливих причин. Якщо вас не зачіпає запальність і ревнощі, можливо, сімейне життя складеться цілком благополучно.

Крім цього, власники таких відмітин мають звичку приймати все близько до серця. Неможливо знайти людину, яку супроводжував би тільки позитив. Однак вам доведеться вчитися звертати менше уваги на повсякденні негаразди. Постійні образи і роздратування роблять людину нещасною. У довгостроковій перспективі можливий розвиток депресії.

Родимка на щоці — загальне значення відмітини

Родимка на щоці Мерилін Монро стала таким же відомим її символом, як кучері і яскрава помада

Будь-яка родимка на щоці робить жінку привабливою для протилежної статі. Кілька століть тому в моді були так звані мушки — штучні родимки, які наклеювалися на обличчя придворними дамами. Однак ще за кілька століть до цього жінок з відмітками на обличчі й тілі вважали відьмами і спалювали на багатті.

Зараз же прийнято вважати, що основне значення родимки на щоці — це привабливість в очах людей. Ви вмієте спокушати чоловіків (або жінок, якщо мова йде про хлопця), привертати до себе увагу і користуватися своєю неотразимостью в своїх цілях. Природну чарівність і шарм не дає вам можливості залишитися непоміченим.

Ще одна відмінна риса людей з родимками на щоках — це деякі особливі таланти. Навіть якщо перед вами домогосподарка, яка більшу частину свого життя проводить вдома, вона здатна здивувати вас своїми вміннями. Можливо, вона готує чудову випічку або створює справжні шедеври з бісеру.

В цілому, люди з родимками на щоках можуть бути схильними до депресії, якщо те, що здається їм основною складовою щасливого життя, з яких-небудь причин недоступно. Знання тлумачень таких знаків долі допоможе вам дізнатися краще своїх друзів і знайомих. Тільки вам вирішувати, чи вірити в ці прикмети. Як мінімум тлумачення родимок може стати цікавим способом проведення часу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: