Чому вагітним не можна ходити на цвинтар?

Чому вагітним не можна ходити на цвинтар?

На питання, чому вагітним не можна ходити на цвинтар, прикмети можуть дати відповідь. У них зосереджена чимала частина життєвої мудрості наших предків, і прикмети рідко дають погані поради.

Зміст:

Чому вагітним не можна ходити на цвинтар — прикмети

Існує безліч прикмет про вагітність. Вважається, що під час виношування дитини ходити на цвинтар небажано, і частково це правдива прикмета.

Кладовище — це місце, де земний шлях людини приходить до свого логічного завершення. Вагітність же — це початок нового життя. Протилежність понять життя і смерті сіє сумніви в необхідності присутності жінки в положенні на місцях поховання. Незважаючи на те, що народження і смерть безупинно змінюють один одного, тієї, хто носить в собі дитину, на кладовищі знаходитися не варто. Постарайтеся під час вагітності уникнути всього, що пов’язано з енергетикою смерті.

Відомо, що ангел-хранитель дається Богом при хрещенні дитини. Тобто, Поки він знаходиться в утробі матері, свого ангела-хранителя дитина не має. Його захищає ангел-хранитель матері, але прийнято вважати, що ще ненароджені діти сильно схильні до впливу темних сил і мають слабкий захист від зла. Це ще одна відповідь на питання про те, чому вагітним не можна ходити на цвинтар. Прикмети також забороняють будь-який контакт з померлими, наприклад, участь в похоронах.

Ставлення церкви до цього питання

При цьому церква ставиться до цього абсолютно по-іншому. Її служителі вважають, що одна з обов’язків живих — це відвідування могил близьких людей, а також участь в похоронах і поминках. Заборон для цього ніяких немає, можна ходити на цвинтар і вагітним, прикмети в даному питанні йдуть врозріз з точкою зору церкви. Господь прихильний до тих, хто пам’ятає своїх предків і шанує їх пам’ять. Церква вважає, що в смерті ніякої негативної енергетики немає.

Забувати померлих не можна. Але треба пам’ятати, що ходити на цвинтар можна тільки по своїй волі, без примусу. Якщо ви погано себе почуваєте, відвідування могили родича краще відкласти на інший час.

У багатьох людей відвідування кладовищ і, зокрема, могил пішли в світ інший родичів не викликає ніяких негативних емоцій. Якщо ви спокійно відчуваєте себе на кладовищі, то ніяких обмежень до відвідування цього місця під час вагітності немає. Але якщо ж місце вас лякає і вид могил вам неприємний, утримайтеся від походів на кладовищі до пологів.

Вагітність і похорон — прикмети

Як вже говорилося вище, народження і смерть протилежні, і присутність вагітної жінки на похоронах — це неприродно. Але ситуації бувають різні, і іноді доводиться брати участь в похоронах під час вагітності.

Якщо у вас є можливість не їхати на похорон, скористайтеся ним. Якщо у вас загинув знайомий, з яким ви не були близькі, то ви можете уникнути контакту з небіжчиком з чистою совістю. Попрощатися з померлим можна і подумки, а можна сходити на наступний день до церкви і поставити свічку за упокій. Вагітність — це серйозний привід для того, щоб не йти на похорон, і засуджувати вас не будуть.

З приводу вагітності і похорону прикмети говорять, що небажано ходити на відспівування і поховання. А приїхати на поминки, підтримати родину померлої людини ви можете. Постарайтеся поменше спілкуватися зі скорботними і не підпадати під вплив стресу. Будь-які негативні емоції негативно впливають на самопочуття і здоров’я вашої дитини, а на похоронах, як відомо, позитивних емоцій бути не може.

Бувають і такі ситуації, коли необхідності бути присутнім на похоронах уникнути неможливо. Якщо у вашій родині сталося горе, постарайтеся слідувати правилам безпеки. Існують прикмети, які наказують, як правильно вести себе на похоронах і під час відвідування кладовища. Вони мають виконуватися, щоб не придбати серйозними проблемами.

Крім цього, постарайтеся поменше переживати і побільше думати про свою дитину. Ідіть на похорон тільки в тому випадку, якщо розумієте, що це принесе вам заспокоєння, а не депресію. Постарайтеся прийняти той факт, що смерть неминуча, і нічого поганого в цьому немає. Сильні переживання можуть призвести до втрати дитини. Якщо ви вважаєте, що вам це загрожує, краще залишитися вдома. Дивитися на померлих вагітним вкрай небажано. Справа в тому, що мертві і ще не народжені діти знаходяться як би в одному вимірі. Є ймовірність, що мертвий може відвести дитину за собою. Крім цього, труну, який занурюють в землю — видовище, яке може викликати сильний стрес.

Якщо ви все-таки зважитеся прийти на похорон, виберіть час. Кращий варіант — це коли небіжчика ще не винесли з дому, а також вже після того, як закопали труну. Це найменш стресові моменти похорону. В цей час емоції людей навколо будуть стабільніше, ніж в той час, коли всі бачать людину в останній раз перед тим, як закриють труну і засиплють його землею.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: