Прикмети на молодий місяць і повний місяць

Прикмети на молодий місяць і повний місяць

Прикмети на молодий місяць і повний місяць займають дуже важливе місце в житті кожної людини. Вони допоможуть уникнути багатьох неприємностей і налагодити своє життя.

Зміст:

Магія і прикмети на молодий місяць

Старовинні прикмети рекомендують перенести на молодий місяць будь-яку магічну роботу, яка пов’язана з залученням чого-небудь. Це стосується роботи для поліпшення матеріального стану, отримання грошей і вигоди, а також любовної магії. Молодик — це найкращий час для будь-якого починання. Ще краще, якщо ця місячна фаза припала на понеділок. Неважливо, з чим буде пов’язано починання — з побутом, фінансами, роботою або навчанням, найкращий час для того, щоб зробити перші кроки — це саме молодий місяць. Якщо ви збираєтеся внести в своє життя якісь зміни, ця фаза місяця ідеально підходить і для подібних цілей.

Планування — ще одне підходяще заняття для цього періоду. Запаліть свічку і приємні для вас пахощі, візьміть аркуш паперу і ручку. Розслабтеся, сконцентруйтеся і напишіть свої плани на місяць, сезон або рік. Вибирайте тільки те, що дійсно зможете зробити. Час від часу переглядайте список, викреслюйте те, що вже зроблено, і думайте про те, як здійснити бажане.

У молодий місяцьа дуже корисно купатися в природних водоймах. Це заряджає енергією на цілий місяць, приносить здоров’я і гарний настрій, очищає від негативу і сприяє лікуванню від хвороб. Купатися можна як днем, так і вночі.

Тих, хто народився в цей час, чекає дуже легке життя, повна щастя, багатства. У народжених в молодий місяцьа дуже високі шанси стати довгожителями, їх чекає щаслива старість і насичена подіями молодість. Але планувати зачаття на цей час не варто, дитина може народитися хворим і слабким.

Любовні прикмети

Прикмети на молодий місяць обіцяють, що якщо в цей період на ваш балкон залетить пташка, а ви є молодою дівчиною, скоро вам зроблять пропозицію руки і серця, і весілля не за горами. До речі, прикмети на весілля під час цієї місячної фази обов’язково обіцяють щасливе й заможне подружнє життя, а особливо добре, якщо перша шлюбна ніч випаде на цей час. Але відзначати річницю весілля в молодий місяцьа не можна, це може привести до сварки і навіть до розлучення. Краще перенести торжество.

Якщо ви розсипали сіль в молодий місяцьа, це до сварки, швидше за все, з коханою людиною. Сон, в якому вам видалили зуб, в цей час віщує розлуку.

Отримувати або дарувати подарунок в молодий місяцьа — прикмета до заміжжя. На її основі з’явився стародавній обряд. Для того, щоб підштовхнути хлопця до пропозиції заміжжя, в минулому під час молодий місяцьа йому підносили подарунок, зроблений своїми руками. Якщо ви не схильні до рукоділля, спробуйте зробити будь-який інший подарунок для нього в цей час, результат не змусить себе довго чекати.

Грошові прикмети

Знайти в молодий місяцьа монету — до грошової удачі. Таку монету можна показати молодому місяцю, щоб зарядити енергією залучення грошей. Витрачати її можна до наступного місяця, і яке б діяло вона стільки ж.

Є і ще одна грошова прикмета на молодий місяць. Якщо цілу ніч купюра пролежала на підвіконні, цілий місяць вашим фінансовим успіхам будуть все заздрити. Можна вчинити з нею так само, як і з монетою — покласти в гаманець і не витрачати на протязі місяця. Деякі вважають, що такі дії гарантують вам несподівані грошові надходження в разі гострої необхідності в них.

Гроші, які були в будинку в молодий місяцьа, обов’язково принесуть прибуток, якщо витратити їх з розумом. Знаючі люди спеціально розкладають гроші в затишних місцях будинку, а на ранок купують на них предмети для будинку, щоб добробут його не покидало. Можна брати навіть продукти, якщо вони призначаються для його мешканців.

У молодий місяцьа не беруть і не дають в борг, це до безгрошів’я. Навіть якщо у вас велика зарплата, вона буде моментально випаровуватися з вашого гаманця, віддати цей борг буде складно, як і отримати назад свої гроші. Зустрічати молодий місяць з боргами теж не слід, інакше ще довго не зможете від них позбутися.

Побутові прикмети

Якщо молодий місяць у перший раз ви помітили в правій стороні, місяць буде вдалим, якщо ж він знаходиться зліва — будьте обережні, вас чекають проблеми. Вважається, що в молодий місяцьа слід займатися прибиранням і викидати всі непотрібні речі. Це не тільки очищає енергетику приміщення від негативу, але і сприятиме залученню позитивної енергії під час зростаючого місяця. Наповнюватися позитивним може тільки той будинок, який чистий у всіх сенсах цього слова. Зайнятися прибиранням на молодий місяцьа, не знаючи про те, що цей час ідеально для неї підходить — хороша прикмета, до позбавлення від чогось непотрібного.

Переїзд на молодий місяць — до багатої і щасливого життя в новому місці. Можна і спеціально запланувати переїзд на цю фазу місяця, сенс повір’я від цього не зміниться.

Якщо в молодий місяцьа випаде сніг, то довго він не пролежить і скоро розтане. Деякі вірили, що яка погода буде в цей час, такий їй бути і весь місяць.

Магія і прикмети повного місяця

Повний місяць — це особливий у всіх сенсах період як для людей, так і для тварин. Перебуваючи на своєму піку, місяць найсильніше впливає на людей саме в повний місяць. Вважається, що цей час підходить для будь-яких магічних ритуалів. Повний місяць — це день сили, і слід правильно вести себе в цей період.

Вкрай небажано починати нову справу в повний місяць. Психіка людей в цей час дуже нестабільна, що може привести до проблем. Але є і хороша прикмета про нього, в якій мовиться, що бажання найчастіше збуваються саме в повний місяць. Але від прийняття важливих рішень краще утриматися, поки місяць не почне спадати.

Незважаючи на це, складання списків бажань, коли місяць знаходиться на піку, рекомендується. Але слід писати їх так, немов вони вже збулися. Наприклад, так: «Спасибі, Місяць, за нову машину». Бажання повинні бути щирими, важлива також ваша концентрація під час написання списку. Лист з ним залишають під світлом місяця, а поверх нього — статуетку з відповідним значенням, наприклад, що зображає коня.

Складають в цей час і списки того, від чого хотілося б позбутися. Їх слід спалити або на вулиці, розвівши багаття, або вдома на полум’я свічки, а попіл кинути в каналізацію. Це можуть бути звички, хвороби або навіть вороги, все це почне залишати ваше життя, коли світило піде на спад.

Імовірність зачаття в повний місяць вкрай мала. Народились під час цієї місячної фази діти будуть схильні до хвороб, як фізичним, так і психічним. За старих часів вважали, що у нього буде складний характер або важка доля.

Прикмети і здоров’я

Прикмети не рекомендують призначати хірургічні операції на повний місяць. В цей час ризик негативних наслідків занадто великий. Багато медиків вважають, що коли місяць повна, кровотеча посилюється і може впливати як на медичні процедури, так і на перебіг хвороби. В цілому, хворіють і вмирають в цей час частіше, ніж зазвичай.

На психічний стан повний місяць впливає також сильно. Це проявляється в депресіях, випадках суїциду, дратівливості і великій кількості сварок. Під час повного місяця люди частіше сваряться з оточуючими, збільшується кількість випадків лунатизму.

Побутові прикмети

Під час повного місяця не займаються консервацією продуктів і поповненням запасів в холодильнику. Вважається, що ті швидко зіпсуються. Особливо це стосується домашніх заготовок.

Чи не стрижуть в цей час волосся і нігті. Вважається, що вони будуть погано рости ще дуже довгий час. Всі косметичні процедури під час повного місяця будуть марні, і це тільки в кращому випадку. Вони можуть навіть зашкодити, тому візит в салон і процедури на дому краще перенести на інший час.

Чи не сплять в променях повного місяця, вважається, що це призводить до кошмарних сновидінь і безсонні. За старих часів вірили, що у сплячих жінок місячне світло забирає красу і молодість. Особливо остерігалися вагітні, адже тоді вірили, що він може зробити дитину розумово відсталим.

Любовні прикмети

Кожен поцілунок, який відбувається під час повного місяця, зміцнює відносини. А якщо ваш перший поцілунок трапився саме в цей час, ваші відносини будуть дуже міцними, ви будете разом дуже довго, можливо, дійде і до одруження.

Якщо під час побачення в цей час ви почуєте виття собаки, це обіцяє парі розлуку або серйозну сварку. Розчісуватися вночі в повний місяць — до примирення з коханим. Правда, спеціально братися за гребінець в цей час не варто, ця прикмета так не працює. Якщо є необхідність, існують спеціальні обряди на примирення.

Якщо під час повного місяця дівчині доводиться мити підлогу три рази поспіль, прикмети обіцяють, що скоро вона вийде заміж. Тут не мається на увазі три рази за один день спеціально проведена прибирання. Якщо зовсім незаплановано вам довелося вимити підлогу три рази, нехай не тільки у себе вдома, очікуйте пропозиції руки і серця.

Якщо дівчині сталося забути дзеркальце під подушкою і проспати з ним всю ніч, на ранок потрібно згадати, хто снився. Якщо жінка — ще довго чекати кохану людину, а якщо чоловік — значить, скоро любов з’явиться у вашому житті. Забули на вулиці свій вінок? Перевірте, чи забрав його хто-небудь, або вінок так і залишився лежати там, де ви його залишили. У першому випадку прикмети обіцяють швидке весілля, в другому — ще довго після тривалого очікування в дівках.

Не можна з’ясовувати стосунки в повний місяць, це обов’язково призведе до сварки або навіть розлучення. Час для весілля це також невідповідний, краще призначити іншу дату.

Грошові прикмети

Якщо весь час, поки місяць був повною, у вашій кишені лежала монетка, це хороша прикмета. Монета приверне до вас грошову енергію. У цих же цілях в старовину залишали гаманці з грошима під світлом повного місяця.

Виявити дірку в кишені в повний місяць — прикмета до грошей, але тільки в тому випадку, якщо ви відразу ж зашиє діру. У всі інші дні діри в кишенях обіцяють матеріальні втрати і труднощі.

Одягти червоне нижню білизну і шкарпетки такого ж кольору в повний місяць — до багатства. Взагалі, якщо вам щастить на цей колір в період повного місяця, це обіцяє серйозний прибуток. Це щодо сучасна прикмета про повні.

Червоний місяць — до чого це

За старих часів червоний місяць асоціювалася у людей з кров’ю, іноді її навіть називали кривавою місяцем. Зараз, зрозуміло, відомі цілком реальні причини такого забарвлення нічного світила. Цих причин чимало, і пов’язані вони з цілком матеріальними явищами. У минулому вважали, що поява на небі червоною місяця віщує біду для всіх, хто побачив її. Маються на увазі великомасштабні нещастя і катаклізми, природні явища руйнівного характеру, війни і голод. З приходом християнства на землі язичників з’явилося ще одне значення — наближається навала відьом і нечистої сили. В ті часи, коли місяць вважали живим істотою, її червоне забарвлення толковалась як рани, отримані нічним світилом від злих духів.

У деяких регіонах вірили, що червоний місяць віщує мороз або дощ, іноді вітряну погоду. За старих часів говорили: «Червоний місяць псує насіння». На початку весни вона віщує різкі перепади між денною та нічною температурами. Нічні заморозки можуть серйозно нашкодити посівам.

В Біблії зазначено, що кривава місяць буде одним з ознак наближення Апокаліпсису, разом з перетвореним в ніч сонцем. Можливо, під останнім реченням слід розуміти сонячне затемнення.

У період кривавої місяця частішає кількість аварій. Люди стають більш дратівливими. Загострюються в цей час і психічні захворювання. Багато хто і зараз вірить, що побачити червону місяць — це погана прикмета. Щоб її пом’якшити, треба тричі сплюнути через ліве плече і відважити уклін світила. Не можна показувати на нього пальцем або чим-небудь ще, накличете хвороби і невдачі. А якщо зробити так під час першого повного місяця в році, цілий рік вони будуть вас переслідувати.

Старовинні повір’я рекомендують щільніше закривати вікна шторами, якщо на небі видно червоний місяць. Спати в її світлі — до нічних кошмарів, які будуть переслідувати вас не одну ніч. Його краще уникати і під час неспання, особливо дітям і вагітним. Нічні прогулянки краще відкласти на більш сприятливий час. Подорожі під час кривавої місяця і ще в кілька днів після нього — не найкраща ідея, радості вона не принесе. Цей період краще провести вдома.

Хірургічну операцію, якщо є така можливість, краще перенести на інший день. Візит до лікаря, за умови, що стан здоров’я дозволяє зробити це, теж варто відкласти. Якщо на небі видно кривава місяць, не можна вживати алкоголь. Той, хто буде це робити, ризикує перетворитися в алкоголіка.

В цілому, такі прикмети допоможуть вам поліпшити своє життя, уникнути неприємностей і домогтися успіху в любові і справах, якщо правильно їх дотримуватися і звертати на них увагу. Корисно буде цікавитися місячним календарем.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: