Які дерева можна і не можна садити біля будинку за прикметами?

Які дерева можна і не можна садити біля будинку за прикметами?

Складно уявити приватний будинок без дерев на ділянці. Є дерева, які можуть налагодити життя в будинку, а бувають і такі, які ні в якому разі не можна садити біля житла. Розберемося в питанні.

Зміст:

Які дерева можна садити біля будинку

Рослини не тільки дають приємну тінь влітку і свіжий аромат під час цвітіння, а й несуть позитивну енергію. Посадивши певні дерева, вдається зробити ділянку біля приватного будинку естетичним і комфортним, жити в гармонії з природою, пізнати магію рослин, бути захищеним від бід і залучати щастя.

Вишня

Вишня

Добра прикмета — посадити біля будинку вишню. Цьому невибаглива рослині потрібен самий мінімум догляду, воно красиво цвіте і приємно пахне весною. Вишня вважається символом родючості і достатку, особливо шанують дерево на Сході, хто не чув про знаменитої японської сакури? Вважається, це оберіг, що приносить успіх.

Кажуть, багаття під вишнею в період її цвітіння збільшує багатство. Садять вишню там, де передбачається готувати шашлики та інші літні страви на вогнищі і мангалі. Це вдале рішення з точки зору залучення матеріальних благ. До слова, найсмачніший шашлик виходить на вишневих полінах. Спробуйте — не пошкодуєте!

Ялівець

Ялівець

У деяких регіонах Росії гілками ялівцю відзначають шлях від будинку, де недавно був небіжчик, до кладовища. Саме тому не всі хочуть садити ялівець біля будинку.

Слідувати чи прикметами — вирішуйте самі, але врахуйте важливий момент.Ялівець — одне з найпотужніших рослин, які оберігають від наведення привороту, порчі і злих сил. Якщо посадити це дерево біля будинку, всі мешканці житла виявляться під захистом. Розміщують ялівець обов’язково перед будинком, а не на задньому дворі. Хвою можна час від часу спалювати всередині приміщень, щоб прогнати звідти негативну енергію.

Шипшина

Шипшина

Шипшина красиво виглядає в будь-який час року. Крім цього, охороняє благополуччя сім’ї, біля будинку якої зростає. Це виключно позитивно налаштоване рослина не принесе нічого поганого. Основні значення шипшини в магії — любов, пристрасть і міцні, стабільні сімейні зв’язки.

Модрина

Модрина

Модрина особливо привабливо виглядає восени. Вплив дерева необхідно тим, хто постійно відчуває безпричинні сумніви, страхи і занепокоєння. Модрина, посаджена біля будинку, допомагає впоратися з депресією, меланхолією і іншими проблемами психологічного характеру. Дозволяє дивитися на життя позитивно і відновити душевні сили. Дерево дуже любить сонце.

Акація

Акація куляста

Акація позитивно впливає на продовження роду, лікує безпліддя як у чоловіків, так і у жінок. Тим, хто довго не може завести дитину, рекомендується посадити біля будинку акацію. Крім цього, дерево знімає стрес і підвищує настрій.

Ялина

Ялина

Багато хто думає, що ялина — енергетичний вампір, і садити це дерево біля будинку не можна. Але це не зовсім так. Ялина вбирає енергію протягом літа, а взимку віддає. Дерево заповнює зимову брак життєвої сили, захищає сім’ю від сварок, допомагає стримувати емоції, прибирає неприємне відчуття, що все йде не так.

Але біля будинку садити вічнозелена рослина все ж не варто, оскільки потужні корені можуть дати тріщину в стіні, а розвинена крона «задушить» тінню квіти і чагарники. Розміщуйте великі хвойні дерева подалі від будівель.

Вважається, що ялина витісняє з дому чоловіків — несе вдівство і розлучення, перешкоджає народженню хлопчиків. Побоювалися садити ялина біля будинку молодят, адже це могло позбавити їх спадкоємців. В регіонах, де хвойні дерева поширені, в такі прикмети не вірять.

Калина

Калина

Калина — хороший варіант для посадки біля будинку. Заспокоює нервову систему і допомагає одужувати в разі хвороб.

Є захисним деревом і символом згоди.

Клен

Клен канадський

Клен біля будинку допоможе зняти негативну енергію, менше сваритися членам сім’ї. Приносить довголіття, любов і матеріальний достаток. Життя людей, що живуть в будинку біля клена, буде спокійним і розміреним.

Горобина

Горобина

Горобина збереже будинок і сім’ю від чорного чаклунства, нечистої сили і будь-якої негативної енергії. Дерево розвиває екстрасенсорні здібності, особливо у дітей. Горобина вчить контролювати свої почуття і показувати їх коли це принесе користь. Чи можна садити горобину біля будинку? Однозначно, відповідь — так.

Жінкам старше 40 років горобина може подарувати другу молодість. Приносить здатність до отримання задоволення від фізичної сторони любові і удачу в стосунках з протилежною статтю. Краще садити горобину біля вікон.

Яблуня

Яблуня

Яблуня — відмінний варіант для посадки біля вікон спальні дівчини. Дарує красу, чарівність, віру в себе, удачу в любові і щастя в сімейному житті.

Хорошим деревом для посадки біля будинку також є плодові дерева, наприклад, персики.

Папороть

Папороть

А як на рахунок куща папороті біля будинку? Чи прикмет з цього приводу існує чимало, як хороших, так і поганих. Папороть знищує негативні емоції і перешкоджає сварок. Якщо в будинку бувають конфлікти між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми, ця рослина зведе їх нанівець. Папороть завжди вважався приносить гроші і удачу, надійним захистом від нечистої сили.

Разом з тим, папороть — одне з найзагадковіших рослин, з яким пов’язано безліч легенд. Деякі вважають його енергетичним вампіром і приманкою для хвороб. З точки зору логіки це можна пояснити. Це тіньолюбні рослина викликає алергію, поглинає кисень і абсолютно не підходить в якості кімнатної рослини. На ділянці ж недоліки помітні не будуть.

Які дерева не можна садити на ділянці

Слід пам’ятати, що далеко не всі дерева і великі чагарники рекомендується садити біля будинку.

Дуб

Вважається, що садити на ділянці дуб — дуже погана прикмета, яка передвіщає смерть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових і сильних фізично людей. Але навіть їм не рекомендується садити дуб на своїй ділянці, адже енергетика може бути згубною для домочадців.

Береза

Береза — дуже потужний захисний засіб. Але Рости вона повинна за огорожею будинку, біля хвіртки, а поруч з березою можна поставити лавочку для спілкування з цим деревом. Тоді вона не пропустить зло в будинок. На питання про те, чи можна садити березу біля будинку, прикмети відповідають тим, що в її кронах живуть духи, і далеко не завжди вони добрі до людей.

Волоський горіх

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але далеко від будинку і господарських будівель. Справа не тільки в прикмети, але і в його розгалуженою кореневою системою, яка може пошкодити фундамент.

Верба

Існує повір’я, хто посадить вербу, вмирає в той же рік. Тим більше, не можна садити вербу в честь народження дитини. Також є повір’я, що осика з вербою приносять смерть і горе. Не слід випробовувати долю, краще вибрати для ділянки інші дерева.

Тополя пірамідальна

Тополя садять на віддалі від будинку. Він чудово позбавляє від негативної енергії. Але перебуваючи дуже близько до житла, його потужна коренева система здатна нашкодити будівлі, а впав, через буревій величезний стовбур стане справжнім лихом.

Сосна звичайна

Сосна може відібрати у вас урожай і погубити всі рослини поруч. Але тут справа не стільки в магії, скільки в тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Крона затінює ділянку, а хвоя не дає корисного перегною. Кожен, хто бував в сосновому лісі, знає, що грунт там піщаний. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

Декоративна туя

А як на рахунок декоративної туї у дворі? Прикмети говорять, що дівчата, які живуть в будинку, не вийдуть заміж, якщо на ділянці росте туя. У багатьох культурах це дерево скорботи і печалі, тую часто садять на кладовищах. З іншого боку, прийнято вважати, що запах туї відганяє злих духів.

Підводячи підсумок, можна сказати: більшість рослин має позитивну енергетику, за рідкісними винятками. Але якщо певне дерево викликає у вас негативні асоціації, садити його звичайно ж не варто.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: