До чого сверблять пальці правої і лівої руки?

До чого сверблять пальці правої і лівої руки?

Дізнайтеся, що обіцяють народні прикмети і забобони того, у кого сверблять пальці рук. Більшість з них готує до приємних подій. На негативних же значеннях прикмет не варто загострювати увагу — збудеться лише те, у що ви вірите.

Зміст:

Якщо свербить палець на правій руці

Іноді ми відчуваємо свербіж не тільки в долонях, ліктях, грудях, колінах і т. д., але і в пальцях. Подібні явища можна трактувати. Отже, що очікує в майбутньому, якщо свербить права рука в області пальців?

Якщо свербить палець на лівій руці

Зрозуміло, свербіти може не тільки ліва рука, а й права. У цьому випадку значення прикмет дещо змінюється.До чого ще за прикметами сверблять пальці рук

Існують прикмети, значення яких змінюється в залежності від місця пальця, де виник свербіж. Так, наприклад, якщо свербить між пальцями, це ознака того, що скоро фортуна вам посміхнеться. А якщо ще й свербить в області ліктя — чекайте гостей з подарунком.

Якщо свербить на самому кінчику, біля нігтя, це віщує приємне знайомство. Навряд чи воно буде романтичним. На те, що вийде завести вдале ділове знайомство, теж сподіватися не варто. Швидше за все, вас чекає зустріч з людиною, яка розділяє ваші інтереси і може стати вам хорошим другом.

Якщо свербить біля основи, біля долоні, зустріч буде мати інший характер. Скоро ви побачите людину, до якого відчуваєте романтичні почуття. Правда, далеко не факт, що він відповідає вам взаємністю.

В цілому, існує дуже багато прикмет про свербіння в пальцях. Всі вони мають різне значення, і залежить воно від того, яка це рука, що саме палець і навіть його частина, яка свербить. Більшість з цих повір’їв мають позитивне значення, але трапляються й винятки.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

До чого сверблять ноги, права і ліва ступня

Існує чимало прикмет про свербіння в області ніг. Їх значення залежить від того, яка нога свербить — права чи ліва. Крім цього, впливає на нього ще й місце, де засвербіло…

Втратити гроші — прикмета з позитивним значенням

Втратити гроші — прикмета не така вже й погана. Дізнайтеся, що робити і до чого готуватися, якщо ви упустили або втратили монети або купюри. Зміст: Втратити гроші — прикмета до…

Значення родимок на тілі людини

Значення родимок не тільки в чорних плямах на тілі. Це знаки, які дає вам організм. І кожен повинен знати, що ж саме його організм намагається сказати. Зміст: Значення родимок і…