До чого свербить лівий і правий лікоть — прикмети

До чого свербить лівий і правий лікоть - прикмети

До чого свербить лівий лікоть? Що кажуть прикмети про свербіння в області правого? Дізнайтеся про значення старовинних прикмет і встигніть підготуватися до подій, які вони провіщають.

Зміст:

До чого свербить лівий лікоть

Існує кілька повір’їв, які пов’язані з сверблячкою в лівому лікті. Якщо свербить саме ця частина тіла, то готуйтеся до з’ясування відносин з родичами або коханою людиною. Наші предки вірили, що даний факт свідчить про розлад у відносинах або сварці.

Інше трактування прикмети стверджує, що людина, у якого свербить ліва рука в області ліктя, може розраховувати на несподіване і дуже вигідну пропозицію.

Те, наскільки воно буде несподіваним і вигідним, залежить від кожної людини. Адже для одних вигідне капіталовкладення може виявитися передбачуваним, а для інших звичайний похід в театр — щось з області фантастики.

Якщо звернутися до більш древнім трактуванням даної прикмети, то можна виявити, що люди вірили: людині доведеться відпочивати на чужому ліжку. Однак розцінювати дане пророцтво можна по-різному. Можливо, ви просто залишитеся в гостях у друзів або у сусідів і здрімне у них на дивані.

Існує ще одне досить цікаве марновірство. Деякі люди впевнені, що відчувати свербіж в лівому лікті можуть ті, хто дуже заздрять іншій людині. У цьому випадку вони намагаються його обігнати, досягти успіху в якійсь справі.

Прикмета по днях — свербить правий лікоть

Якщо правий лікоть свербить під одягом, то це говорить про те, що в недалекому майбутньому ви отримаєте будь-якої цінний подарунок. Можливо, він буде піднесений таємним шанувальником.

Хороший знак це для молодої незаміжньої дівчини. Наші предки були упевнені, що якщо у юної діви часто свербить права рука в області ліктя, то в цьому році вона стане дружиною багатого людини. Якщо ж правий лікоть свербить у юнака, то у нього буде можливість проявити себе як сміливого і спритного воїна.

Варто звернути увагу на те, що деякі повір’я дійшли до нашого часу в буквальною трактуванні, а деякі змінили своє значення. На сьогоднішній день існують досить цікаві забобони щодо свербіння в правому лікті.

Деякі люди запевняють, що розшифровка цього явища буде різною, залежно від того, в який день тижня ви відчули свербіж.

Якщо сверблять лікті обох рук

Якщо ви відчуваєте свербіння відразу в обох ліктях, то це може говорити про те, що вам доведеться переночувати на новому місці. Іноді прикмета попереджає про переїзд на нове місце проживання. Деякі люди впевнені, що подібне явище попереджає про несподіваний поворот у житті.

Якщо ви вже знайшли свою другу половинку, але живете окремо, то, цілком можливо, вам запропонують жити разом. Для тих, хто все ще самотній, прикмету можна розцінювати як шанс знайти свого коханого. Ті, хто вже заміжня і давно живе разом зі своїм коханим, можливо, отримають шанс переїхати на нове місце.

Якщо людина відчуває свербіння відразу після сну, це, можливо, про нього невтішно відгукуються друзі або рідні люди. Можливо, саме ті, кому ви довіряєте, можуть обдурити найближчим часом. Не завжди подібний обман може бути здійснений із злими намірами. Можливо, вас захистять від будь-якої інформації на благо.

Зверніть увагу, чи присутній в цей момент свербіж в ступнях, грудей, смикаються чи очі або горить обличчя — це може значно змінити загальне пророкування.

В цілому, кожна людина повинна знати значення старовинних прикмет. З їх допомогою наші предки завжди були готові до різних хорошим і поганим подій. Повір’я про свербіння в області ліктів не є винятками.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: