Приворот хлопця в домашніх умовах

Так уже влаштований світ, що одним любов приносить радість і щастя, а іншим – біль і страждання. Однак не всі готові миритися з таким порядком речей. Є справжні борці, які готові на все заради того, щоб завоювати серце коханої людини. У кожного з них своя історія, в якій, крім усього іншого, «не обійшлося» без любовної магії. З її допомогою можна зробити любовний приворот на хлопця, серце якого так хочеться підкорити.

Зміст:

Приворот хлопця в домашніх умовах

Приворот хлопця на любов

Суть любовного привороту

Приворот на любов хлопця – це якесь магічне вплив, який дозволяє дівчині контролювати почуття і вчинки її обранця. З допомогою любовного привороту жінка «нав’язує» чоловікові свою волю, змушуючи його відчувати потрібні їй емоції і здійснювати угодні їй дії. Механізм приворот на любов хлопця наступний. Дівчина – замовниця впливу, самостійно або з допомогою мага – посередника, що здійснює якийсь магічний обряд, який діє на чоловіка – жертву впливу потрібне їй.

За способом проведення та за застосовуваним «інгредієнтів» любовні привороти можна умовно поділити на білі і чорні. Білі привороти на любов діють м’яко, не зачіпаючи волю жертви. Вони лише кілька коригують його погляди, загострюючи увагу хлопця на важливих для замовниці речі. З одного боку, білі впливу набагато слабкіше чорних, а з іншого – мають менш відчутні наслідки як для замовника впливу, так і для жертви.

Що ж стосується чорних приворотів на любов, то їх специфіка в тому, що проводячи ритуал, маг використовує біологічні матеріали людини: місячну кров, піт, сперму, нігті, волосся. Нерідко чаклуни, які займаються чорною магією, під час приворотних ритуалів роблять виклик темних сил здійснюють свої «маніпуляції» на кладовищі. Чорні впливу здатні повністю «поневолити» душу і тіло людини, змушуючи його скоритися волі замовника впливу. Ці ритуали надзвичайно небезпечні, як для замовника, так і для жертви, тому, перш ніж зважитися на подібні обряди, потрібно розуміти, що за любов чоловіка буде розплачуватися не тільки жінка, але і її син або дочка і всі предки аж до «сьомого коліна». Це ж стосується і нічого не підозрює чоловіка, а також і його нащадків.

Чорні привороти зняти найважче. Особливо це стосується, так званих материнських обрядів, які зіпсували життя не одній невістці. Для позбавлення від подібних впливів часто недостатньо молитися або дотримуватися посту, не допомагає навіть отсушка. В деяких, особливо важких випадках, крім читання молитов доводиться звертатися за допомогою до магів і чаклунів. «Інгредієнтами» привороту, крім біологічних матеріалів людини, може бути будь-яка річ: сорочка, труси, кільце, фотографія і навіть дощ або вітер.

Перед тим, як зробити приворот на хлопця, важливо розуміти, на що ви йдете і чітко віддавати собі звіт в тому, що після «всього» повернення вже не буде, тому:

 • Якщо ви замислили» провести дуже складний і небезпечний ритуал, то краще всього звернутися за допомогою до професіоналів.
 • Якщо ж у ваші плани не входить спілкування з магами і чаклунами, то виберіть такий любовний приворот, який ви зможете зробити самостійно в домашніх умовах.
 • Виконуючи «самостійний» приворот на любов хлопця, дотримуйтеся рекомендацій по місцю, часу і самого «процесу».
 • Перед проведенням обряду можна звернутися за допомогою до картах Таро, які «нагадают» вам, чи варто взагалі робити його.
 • Обряд з фотознімком

  Приворот хлопця на фотографію – досить ефективний, і в той же час простий спосіб привернути до себе його увагу і зробити так, щоб він полюбив вас «всім серцем». Провести ритуал можна самостійно в домашніх умовах. Робити приворот найкраще в молодика або на зростаючому місяці перед сном. Подібні обряди можна проводити в різдвяну або новорічну ніч.

  За два – три дні до самого ритуалу вам потрібно підготувати або придбати:

 • Дві червоні або білі свічки і підставки для них.
 • Голку-циганку.
 • Невеликий клапоть червоної тканини або червону хустку середніх розмірів. Краще, якщо матеріал буде натуральним.
 • Фотознімок «об’єкт вашої пристрасті». На знімку хлопець повинен бути зображений на самоті і в повний зріст.
 • Потім слід подбати про місце проведення обряду. Підійде тиха кімната, де б перебував стіл і стілець. Проводити ритуал краще вночі після півночі. Сядьте біля столу і запаліть свічки. Причому запалювати їх потрібно самими звичайними сірниками.

  Потім покладіть зображення чоловіка на стіл так, щоб свічки стояли біля його узголів’я. Подивіться в очі вашого обранця і пофантазуйте, що він знаходиться зовсім поруч. Коли візуальний контакт налагоджений, починайте читати слова приворот на любов хлопця:

  «Раба Божого (ім’я обранця) до себе я закликаю, скоритися волі моєї заклинаю».

  Дане магічне заклинання потрібно повторити тричі.

  Далі накалите кінчик голки на вогні свічки і застроміть її в область «третього ока» жертви на фото. При цьому слід продовжувати читати слова заговори:

  «Над полум’ям свічки голку я накалюю, весь жар вогню в неї я укладаю».

  Встромляючи голки, скажіть:

  «Вонзись гостра голка, так помисли (ім’я хлопця). Змусь його згадати про (ваше ім’я). Зроби так, щоб думав він невпинно про (ваше ім’я), щоб не зважав він ні на кого більш і щоб зрозумів, що лише я (ім’я замовника) йому по долі».

  Потім вийміть голку і ще раз накалите її над свічкою. Встромляючи голку в область серця, скажіть:

  «Вонзись гостра голка, та в серце (ім’я обранця). Воспламени в ньому палку любов до (ім’я замовника), змусь його розлюбити будь-яку іншу, ким би вона не була. Хочу, щоб він полюбив мене (ім’я замовника) всією душею і всім серцем».

  І, нарешті, в третій раз накаляем голку над вогнем свічки і встромляємо її в область паху жертви. При цьому не забувайте читати слова заговори:

  «Вонзись гостра голка в стегна (ім’я коханого). Воспламени в ньому вогненну пристрасть до (ім’я замовника). Хай палають жаром його стегна від бажання до мене (ім’я замовника). Бути йому моїм назавжди. Моє Слово — камінь».

  Після того, як останні слова закляття вимовлені, знімок улюбленого загорніть у червону тканину і зав’яжіть на три вузли. Після цього візьміть свічку і накапайте воском на вузлики, примовляючи:

  «Печаткою запечатано, він очей чужих заховано. Вузли нікому не розрубати, друк нікому не розкрити. Ключ. Замок. Мова ».

  Потім покладіть згорток собі під подушку і лягайте спати.

  Ритуальні свічки гасити не потрібно – хай вони згорять до кінця. Ранок дістаньте згорток з-під подушки і сховайте його подалі. Свічки і всі використовувані для обряду предмети винесіть із будинку і закопайте або киньте в річку. Цей приворот на хлопця досить сильний і швидкий, тому перші ознаки зміни його ставлення до вас можна буде побачити протягом одного – двох наступних тижнів. Якщо протягом місяця ви не помітили ніяких «зрушень», можна спробувати застосувати інші методи.

  Ритуал з колечком

  Зачарувати чоловіка і повернути його стопи» по напрямку до вам допоможе приворот хлопця в домашніх умовах на кільце. За допомогою цього ритуалу також можна домогтися повернення колишнього чи загуляв чоловіка. Проводити обряд краще в період зростаючого Місяця в п’ятницю, суботу або середу. Приворот хлопця можна робити на Різдво, Великдень, першого січня і в інші знаменні дати.

  Перше, що вам потрібно буде зробити – це «обзавестися» кільцем, яка може бути, як новим, так і належить вашій коханій людині. Якщо ви хочете повернути чоловіка або зробити так, щоб він не гуляв, то можна використовувати його обручку, яке саме по собі є потужним артефактом. Кільце не обов’язково повинно бути виготовлено з дорогоцінного металу. Прикраса не повинно містити каменів і пам’ятних написів. Якщо є вибір, то краще взяти срібне колечко.

  У обрану ніч, після того, як годинник проб’є дванадцять, запаліть одну свічку червоного або білого кольору. Потім покладіть перстень собі на долоню і прочитайте наступний магічне заговір:

  «Як піду я за сині моря, за високі гори, дрімучі ліси, широкі простори. Там збоку дальньої відшукаю я коваля – великого мудреця. Попрошу його викувати мені вінчальне кільце, щоб засудити милого сердечко. Як візьме коваль молот булатний, так викує мені перстень знатний. Ключовою водою його обмиє, силу велику в нього сховає. Пошепки його зашепчет, заговором заговорить, Рабові Божому (ім’я коханої людини) віддати велить. Тебе (ім’я хлопця) я колечком тим одарю, тебе (ім’я хлопця) заговором заговорю, тебе (ім’я хлопця) пошепки зашепчу. Тебе (ім’я чоловіка) колечком повенчаю, тебе (ім’я хлопця) любити мене (ім’я замовника) заклинаю. На мою бути».

  Після начитки надіньте кільце собі на палець і лягайте спати. Свічка нехай горить до ранку.

  Далі вам потрібно буде придумати спосіб, як змусити чоловіка надіти заговорене кільце. Якщо це складно виконати – спробуйте яким – небудь чином підкинути йому перстень. Знайдіть привід, щоб потрапити до чоловіка в будинок і швидко «прістройте» куди – небудь колечко. Якщо і це зробити, ви не можете, то киньте кільце біля будинку хлопця. Спрацює чи ні приворот, залежить від того, наскільки точно ви виконаєте всі «приписи» і як сильно буде чинити опір жертва.

  Заговір на їжу і напої

  Для привороту хлопця з допомогою любовної магії можна використовувати їжу і напої. Це, напевно, самий легкий і безпечний спосіб в домашніх умовах закохати в себе чоловіка. Щоб «приворотить» на їжу потрібно при її приготуванні тихенько примовляти:

  «Як тіло їжею насичується, так милий в мене закохується».

  Потім ви даєте це блюдо того, кому воно було призначене, і як тільки чоловік стане є приготовані вами «смакота» — заговір починає «робити свою справу». Крім заклинань, при приготуванні їжі можна читати різні молитви, просячи здоров’я і усіляких благ для коханої людини.

  «Причаровувати» можна і за допомогою звичайної цукерки. Перед тим, як пригостити чоловіка, потрібно, легко прикусивши цукерку, проговорити:

  «Як солодка та смачна ця цукерка, так солодка буде тобі моя любов».

  Досить сильний приворот хлопця можна зробити, використовуючи його улюблений напій. Це може бути все, що завгодно: чай, кава, вода, молоко.

  Перед тим, як подати коханій людині склянку з напоєм, непомітно отпейте від нього три ковтки. Після кожного ковтка потрібно промовляти слова:

  «Мені (ваше ім’я) з цієї чаші пити, тобі, за мною (ім’я того, хто буде пити напій) допивати. Ні з ким, крім мене не днювати не ночувати».

  Потім передайте склянку чоловікові «з рук в руки» і простежте, щоб він випив напій. Поводити привороти на їжу можна в будь-який час доби: вдень, вранці, ввечері і навіть вночі.

  Обряд з дзеркалами

  Налагодити стосунки з вашим хлопцем чи закохати в себе хлопця, який вам подобається, можна з допомогою привороту на дзеркала. Як відомо, дзеркала – це найсильніші провідники і накопичувачі інформації, тому, щоб убезпечити себе від негативних наслідків, всі маніпуляції з ними робити треба дуже обережно. Перед проведенням ритуалу можна прочитати молитву. Для обряду вам знадобиться два невеликих дзеркальця і біла свічка. Під час проведення привороту ні в якому разі не можна відволікатися, адже в іншому випадку наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

  Після півночі залишіться в кімнаті на самоті і запаліть свічку. Потім потрібно наблизити до дзеркала свічці і розташувати їх по обидві сторони від неї. Відрегулюйте свою «конструкцію» таким чином, щоб утворився «дзеркальний коридор», в якому відбивалося б полум’я запаленої свічки. Далі сконцентруйте всі свої думки на кохану людину, представляючи себе поруч з ним, і, не відриваючи погляду від відображення полум’я свічки в дзеркалах, вимовте заговір:

  «В безодню дзеркала дивлюся, на (ім’я чоловіка) ворожу. Змовою його заговорю, пошепки зашепчу, щоб не міг (ім’я хлопця) без (ваше ім’я) ні дня днювати, ні ночі ночувати. Щоб не їлося йому і не пилося, щоб не спалося йому і не моглося. Відтепер лише одну (ваше ім’я) йому любити, про всіх інших навіки забути».

  Після начитки швидко переверніть дзеркала «обличчям вниз», щоб у вас не було спокуси подивитися на себе, чого робити ні в якому разі не можна. Далі загорніть їх у хустку або рушник і сховайте на три дні. Після закінчення трьох діб дзеркала можна дістати і використовувати їх у своїх цілях. Незважаючи на те, що даний обряд є дуже сильним, любовна, біла або чорна, магія не може дати сто відсоткову гарантію успіху. Якщо у вас є всі підстави вважати, що приворот вам не допоміг, повторювати його не варто.

  Як нагнати тугу

  Змусити коханої людини думати про вас, зробити так, щоб він захотів зателефонувати, відправити sms або приїхати до допоможуть вам привороти на тугу. З допомогою подібних ритуалів можна проникнути в «думи» жертви, і, навіть, наснитися йому. Якщо ви хочете налагодити стосунки з коханою людиною або просто змусити його згадати про вас, скористайтеся ритуалом на дощ. Проводять його в дощову погоду, причому, чим сильніше дощ – тим краще.

  Вийдіть на вулицю і, стоячи під дощем, прочитайте заговір:

  «Лей дощик, поливай – на милого мого смуток прочухана. Не дай йому без мене ні дня днювати, ні ночі ночувати. Нехай туга його з’їдає, без мене нехай він радості не знає. І під Сонцем і при Місяці нехай він згадує про мене. Хай буде так».

  Після прочитання заговору потрібно швидко піти, не оглядаючись і ні з ким не розмовляючи. Якщо у вас немає можливості вийти на вулицю, то читати заговір можна у відкриту кватирку. Дізнатися допоміг вам ритуал чи ні вам буде зовсім не важко. Якщо все складеться сприятливо, то вже через кілька днів ви почуєте телефонний дзвінок від коханого або отримаєте вести про нього.

  Викликати тугу у хлопця можна, використовуючи ще один ритуал любовної магії. Для проведення обряду вам потрібно знайти сучок на дерев’яній підлозі, стіні, дверей чи меблів. Обводячи пальцем навколо сучка, прошепотіть:

  «Як цей сучок сохну, так нехай сохне Раб Божий (ім’я хлопця) по Рабі Божій (ім’я). Хай буде так».

  Ритуали на тугу можна проводити в будь-який час доби і в будь-місячну фазу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: