Приворот хлопця по фото

Взаємна і сильна любов між чоловіком і жінкою – це про що, хоч в таємниці, але мріє кожна людина. Але не завжди кохання в житті буває взаємною. Буває, що людина подобається, а ви йому немає. Особливо важко переживають невзаємну любов жінки. У цьому разі у них є три варіанти, переключитися на себе, на іншого чоловіка або приворожити справжню любов. В останньому випадку допоможе приворот по фотографії.

Зміст:

Приворот хлопця по фото

Приворот хлопця з фото

Як працює приворот по фотографії?

Приворот хлопця по фото в домашніх умовах – це один з найпопулярніших способів домогтися взаємної любові за допомогою магії. Фотографія хлопця несе в собі багато про нього інформації, це концентрований образ його. І якщо раніше для того, щоб дістати фото коханої людини потрібно купу часу, то зараз, завдяки соціальним мережам все стало простіше. Зараз дістати фото практично будь-якої людини займає мінімальну кількість часу, пара кліків мишкою комп’ютера.

Тому зробити приворот хлопця з фото стає дуже просто. При всій простоті схеми, накласти на хлопця заговір – це означає, закохати його в себе. Сильний приворот хлопця на фото – це означає, підкорити частина його волі. У підсумку хлопець буде слухатися вас як господиню. Це означає, що на вольовому рівні він перестане повністю належати собі, а стане належати їй.

Звичайно, така влада над об’єктом свого захоплення здасться жінку привабливою, але у цього явища, як, втім, і всього іншого є зворотна сторона медалі. Полягає вона в тому, і відповідальність у таких відносинах багато в чому лежить саме на жінці. А це влаштовує далеко не всіх жінок. Адже в таких стосунках чоловік часто ведений, а жінка ведуча. Справа ще й у тому, що таким чоловік стає саме після привороту. Тобто спочатку дівчина закохалася в сильного хлопця, який, можливо, захопив її своєю мужністю, але після він став від неї залежати. Так, що жінки можуть не дивуватися, якщо у них після вчинення приворот пропаде сексуальний інтерес до чоловіка.

Коли потрібен приворот?

Приворот на фотографію хлопця можна зробити в наступних ситуаціях:

Якщо дівчина все-таки вирішила самостійно приступити до привороту по фотографії, то зробити це потрібно за всіма правилами.

Правила для здійснення привороту

Приворот по фото в домашніх умовах краще робити за наступними правилами. Якщо їм відповідати, то можна зробити так, що заговору і вибраний вами ритуал спрацює ще краще:

 • Приворот по фото в домашніх умовах обов’язково потрібно зробити в період зростаючого місяця. Потрібна людина краще зреагує на обряд. Тим більше, що місяць ще й править жіночої силою, тому ви, таким чином, заручаетесь підтримкою молодого місяця, який перетворюється в повний місяць. Так і ваш приворот приверне повну і взаємну любов.
 • Сильний магічний приворот по фотографії в домашніх умовах треба читати з відкритим серцем. Треба повністю довіряти всесвіту в тому, що вона відповість вам виконанням бажання, що вона не скаже «ні» на прохання. Довіряючи і відкриваючи серце, дівчина набагато більш точно приворожити коханого хлопця на всі сто відсотків.
 • Бажано, щоб дівчина нікому не розповідала, що вона використовує заговір і магію для залучення любові. Наслідки полягає в тому, що заговору просто не працюють. Справа в тому, що магія любить, коли її заговору і обряди тримають у секреті, від цього вона відчуває до себе особливе ставлення.
 • Залучити любов чоловіка з допомогою магії вийде краще, якщо на під час того, як дівчина буде читати заговір вона не відчуває образу на чоловіка. Чим більше чистих світлих почуттів будете транслювати в цей момент, тим буде краще, заговору спрацюють краще. А якщо будуть присутні негативні почуття, то це вже не біла магія і можуть бути також наслідки негативного характеру.
 • Приворот на голку і фото

  Ось перший варіант привороту хлопця з фото, де важливо використовувати нову швейну голку, фото хлопця, церковну свічку.

  Пам’ятаємо, що проводимо ритуал у період зростаючого місяця. Якщо говорити про час доби, то краще виберіть вечір так, щоб місяць вже вийшов на небо. В кімнаті вимкніть усі джерела електричного світла і запаліть тільки церковну свічку. Перед собою покладіть фото хлопця, голку. Розслабте свідомість, очистіть його від непотрібних думок. У цьому може допомогти якраз полум’я свічки. Дивіться на нього кілька хвилин. Коли відчуєте, що в душі і голові запанував відносний спокій, то починайте магічний ритуал. Візьміть фото хлопця. Розгляньте його. Прислухайтеся до тих почуттів, які виникли в цей момент. Потім почніть читати такий заговір:

  «Людина людині потрібний, людина людині важливий. Кожній тваре по парі, так нам заповідано. Нехай раб Божий (ім’я хлопця) буде моєю парою. Я на то згодна вже давно. Уколи ж і ти його любов’ю в серце, щоб ця любов була саме до мене рабу Божу (ім’я). Сильний, сміливий, а зі мною легкий і податливий. На любов до себе заговорюю. Без мене не є тобі, без мене не спати тобі, без мене не радіти. Прийди до мене і отримай все. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього з допомогою голки проколіть на фото місце голови, серця і паху. Це означає, що привораживаете до себе чоловіка на трьох рівнях: інтелектуальному, серцевому та сексуальне.

  Голку і фото потрібно винести з дому. Замотайте в непрозорий пакет. Самі лягайте спати. У цей вечір вже ні з ким не розмовляйте. Приворот почне діяти приблизно через тиждень.

  Приворот на фото і червону троянду

  Це сильний і романтичний приворот хлопця з його фото, що легко можна провести в домашніх умовах. Знадобиться червона троянда з шипами на довгій ніжці, фото хлопця, свічка.

  Усамітніться, запаліть свічку. Зосередьте думки на улюбленому чоловікові. Перед собою покладіть троянду з шипами і фото. Три хвилини просто подихайте глибоко, щоб перевести свою свідомість в інший спосіб. Наповніть душу і розум думками і образами вашого улюбленого людини. Візьміть його фото, покладіть троянду на фото, щоб проколоти шипом фото. Тримайте таку конструкцію в руках і промовляйте наступний заговір:

  «Стану я для раба Божого (ім’я чоловіка) скалкою в серці. Тієї скалкою стану, без якої жити не зможе. Я прекрасна для нього як ця троянда. Щоб він не міг нікого прекрасніше мене знайти. Про мене згадує, а на нюх йому запах троянди, запах кохання приходить. Зробити нічого не може, любов свою, мене шукає. Як почне шукати, так скоро прийде. Довго йти буде, але не зупиниться, поки не знайде. Бути йому зі мною. Бути мені з ним. Разом нам, щоб завжди добре так чудово було. Любов з нами, коли ми удвох. Любила, люблю, й любити буду, і він також. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вирушив до мене».

  Після цього троянду з фотографією потрібно покласти в темний куток кімнати, щоб вона там засохла. Як тільки вона засохне, ритуал спрацює, і коханий чоловік прибіжить до вас. Не дивуйтеся, якщо вам почнуть активно снитися еротичні сни. Це означає, що тіло готуватися до відповідної любові.

  Приворот на фото і смажену сіль

  Ось ще один сильний магічний приворот хлопця з його фото, що легко можна зробити в домашніх умовах. Щоб його провести потрібна нова пачка кухонної солі, фото обранця, свічки.

  Свічки потрібні просто для освітлення. Цей ритуал потрібно проводити на кухні. Виберіть час, щоб ви опинилися на кухні одні. Бажано, щоб у цей момент на кухні не було не тільки людей, але і домашніх тварин, тому що вони теж можуть збивати позитивну енергетику для проведення ритуалу.

  Дочекайтеся момент, коли зростаюча місяць вже буде яскраво світити в небі. Дістаньте чавунну сковорідку. Висипте на неї сім столових ложок повареної солі. З висвітлення в цей момент на кухні повинні бути тільки свічки. Увімкніть вогонь. Повільно, помішуючи сіль, почніть вимовляти наступний заговір:

  «Був один, стало двоє. Але стати двома можна тільки поруч зі мною. Тобі це треба запам’ятати. Тобі це треба почути. Не сіль смажу, твої почуття до мене розігріваю. Твоє серце від любові до мене гріється, розігрівається. На ранок як встане раб Божий (ім’я чоловіка) так і зрозуміє, що не жити йому без мене, не вважатися йому без мене. Що без мене, раби Божої (ім’я) йому тільки маятися так страждати, як я страждаю без нього. Вивертатися йому без мене як вуж на сковорідці. А зі мною тепло, добре, зі мною любов йому та щастя. Сам прийде, сам візьме, просити не доведеться».

  Після цих слів потрібно буде кинути фотографію на сковорідку і засипати сіллю. Ще раз читати заговір. Потім висипати сіль разом з фото в полотняний мішечок і туго зав’язати. Цей мішечок, покладіть під ліжко. Там він пролежить до перших ознак того, що любовний магічний приворот спрацював. Тобто до того, як хлопець перший почне шукати з вами побачення. Дівчина може цьому сприяти. Опинятися в місцях, де її коханий часто буває.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: