Як самостійно зробити приворот по фото?

У століття високих технологій та інтернету люди не перестають боротися за любов і сімейне щастя. Хто покладається на особистісні якості і зовнішню красу, а хтось, як це робили наші прабабусі, звертається за допомогою до любовної магії. Серед великого різноманіття магічних ритуалів, особливою популярністю користується приворот по фото, як найбільш дієвий спосіб, що дозволяє добитися взаємності з боку коханої людини.

Зміст:

Як самостійно зробити приворот по фото?

Приворот по фото

Специфіка приворотів по фотографії

Привороти з фото являють собою якісь магічні дії, за допомогою яких замовник ритуалу допомогою певних «маніпуляцій», супроводжуваних спеціальними заговірми, впливає на волю «об’єкта пристрасті» — жертви впливу. Як і інші магічні обряди, привороти з фотографії можна умовно розділити на білі і чорні. Білий приворот по фото вважається більш безпечним, але і менш дієвим.

Що ж стосується сильних чорних приворотів по фото, то вони часто пов’язані з ритуалами на цвинтар і використанням біологічних матеріалів людини. Наслідки таких обрядів, порівняно з білими впливами, набагато серйозніше, а відплата за проведений приворот може торкнутися не тільки жертви і замовника, але і їх нащадків аж до сьомого коліна.

Популярність подібних впливів пов’язана з дуже хорошими результатами і відносною простотою їх проведення. Деякі з приворотів по фотографії з легкістю можна зробити самостійно в домашніх умовах. Суть сильного привороту з фото полягає в тому, що вплив на жертву здійснюється за допомогою її образу, відображеного на фотознімку. Крім фото в приворотних ритуалах подібного плану можуть бути використані додаткові інгредієнти і спеціальні магічні заклинання. Проводять приворот на фото у прибуває фазу місяця після опівночі.

Вплив на дві фотографії

Розглянемо, як зробити приворот чоловіки самостійно в домашніх умовах, не боячись накликати на себе та своєї коханої жахливі наслідки. Для проведення обряду нам будуть потрібні наступні інгредієнти»:

 • Фотографія чоловіка. Виберіть фотографію коханої людини, на якому він зображений «без нікого». Не варто використовувати старі фото – користі від них буде мало. Максимальний «термін давності» фотографії повинен бути не більше одного року. Не важливо, який це буде зображення: надруковане на фотопапері або роздрукований на принтері на звичайному аркуші – головне, щоб воно було «не старе» і хорошої якості. На фотографії повинен бути невеликий відступ – рамочка між краєм аркуша і самим зображенням.
 • Фотографія замовника. Цей «інгредієнт» повинен відповідати всім вимогам, які були описані для знімка жертви, з однією додатковою умовою: фото замовника повинно бути такого ж масштабу, як і зображення чоловіка. Мається на увазі, що всі частини тіла повинні бути приблизно однакові.
 • Дві свічки. Підійдуть свічки червоного або білого кольору. Відразу ж підготуйте свічники або невеликі блюдця, на які вам потрібно буде встановити свічки.
 • Голка – циганка. Вона повинна бути новою – це обов’язково.
 • Моточек червоної нитки. Нитку слід вибирати з натуральних матеріалів – бавовни або вовни.
 • Паперовий конверт, який повинен бути підібраний за розміром фотографій. Його краще виготовити самостійно. По-перше, ви зробите конверт у відповідності з розмірами знімків, а по-друге – власноручне склеювання позитивно впливає на сам процес привороту, заряджаючи предмет вашою енергетикою. В якості матеріалу для виготовлення конверта краще взяти червоний аркуш паперу.
 • Тепер розглянемо, як зробити приворот за двома фотографіями самостійно в домашніх умовах. Проводять ритуал на Місяць прибуває після півночі. Для його успішного завершення важлива відповідна обстановка. В кімнаті, де ви будете чаклувати повинен знаходитися стіл і зручний стілець. Вона повинна бути ізольована від сторонніх звуків і чужих поглядів.

  У призначений час подбайте про те, щоб ви залишилися в кімнаті на самоті, запаліть свічки і поставте їх на стіл паралельно один одному. Потім викладіть фотографії таким чином, щоб свічки перебували у головах знімків. Далі візьміть в руки зображення «об’єкт вашої пристрасті» і пильно подивіться йому в очі, подумки візуалізуючи його образ. У цей момент важливо не думати про сторонні речі – всі ваші думки повинні бути зайняті лише вашим коханою людиною.

  Після кого, як «контакт налагоджений», візьміть своє фото і покладіть його на знімок чоловіка. У результаті фотографії повинні лежати «лицем до лиця». Після цього візьміть нитку і всуньте її в голку. Потім вам необхідно буде зшивати знімки. Пришивати потрібно лише кінчики фотографій по білій краю, при цьому постарайтеся не зачепити саме зображення. Під час «рукоділля» потрібно читати слова привороту хлопця на фото:

  «Нитка до нитки, стібок до стежку – милого я до себе прив’яжу. Очі в очі, в руці руці, до серця серце. Душа до душі, доля до долі – навіки разом. Бути Рабу Божому (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я) на віки вічні. Хай буде так».

  Далі зшиті знімки слід покласти в конверт і запечатати його. Запечатуємо наступним чином: капаємо кілька крапель воску на конверт в трьох місцях і робимо своєрідну друк, притискаючи теплий віск пальцем. Під час запечатування читаємо заговір:

  «Номерною печаткою запечатано, від чужих очей навіки заховано. У моєї влади лише ту друк зірвати, лише мені дано зняти закляття».

  Потім конверт кладемо собі під подушку, свічки не гасимо і лягаємо спати. Ранок всі предмети, які використовувалися в обряді потрібно винести з дому і знищити, а конверт заховати в затишному місці.

  Обряд з вольт

  Сильний приворот на фото можна зробити, якщо використовувати в ритуалі вольт – спеціальну воскову ляльку. Її вам доведеться ліпити самостійно. Лялька повинна відображати статеву приналежність, тобто, якщо приворот робиться на чоловіка, то їй потрібно буде виліпити статевий член, а якщо на жінку, то грудей. Щоб зробити сильний приворот по фото в домашніх умовах, крім власноруч виготовленого вольта вам знадобиться підготувати: знімок жертви, три голки – циганки, шматок червоної тканини і свічку білого або червоного кольору.

  У процесі ліплення вам потрібно буде зробити спалювання фотографії коханого, а попіл змішати з воском. Для цього запаліть свічку і спаліть над полум’ям знімок чоловіка, а отриманий попіл акуратно зберіть і змішайте з розм’якшеним воском, з якого згодом вылепите вольт. Ляльку можна виготовити за кілька днів до проведення ритуалу. Приворот на фотографію і ляльку краще проводити після півночі у фазу зростання Місяця. Перед тим, як приступити до самого ритуалу, позбавтеся від всіх відволікаючих моментів і присутності сторонніх людей.

  Для початку запаліть свічку і зручніше влаштуйтеся біля столу. Потім візьміть ритуальну ляльку і трохи потримайте її в руках, уявляючи собі вашого коханого. Далі постеліть на стіл червону тканину і покладіть на неї вольт. Тепер прийшов час скористатися голками. Візьміть одну з них, накалите на вогні свічки, застроміть в область «третього ока» ляльки і скажіть наступні слова:

  «Волі навіки тебе я позбавляю, чорну тугу в твої думки поселяю. Без мене тобі світла білого не бачити, не днювати тобі і не ночувати».

  Потім візьміть другу голку, накалите її на вогні свічки і застроміть в область серця ляльки. При цьому потрібно продовжувати читати заговір: «Серце твоє я заговором отворю, любов пекучу в нього я поселю. Без мене тобі ні їсти, ні пити, одну мене тобі любити». Далі візьміть третю голку, накалите її на вогні свічки і застроміть в область паху вольта, промовляючи такі слова:

  «З твоїх стегон кайдани я знімаю, бажати мене одну навіки заклинаю. Полум’я пристрасті у них нехай горить, мене одну любити тобі велить. Хай буде так».

  Потім загорніть ляльку в червону тканину і зав’яжіть на три вузли. Згорток сховайте, а свічку залиште запаленою на столі.

  Цвинтарний ритуал

  Самий сильний приворот по фото роблять на кладовищі. Цей потужний ритуал, як і всі чорні впливу, дуже небезпечний, адже наслідки неправильної поведінки на кладовищі можуть бути досить серйозними. Щоб приворот по фото спрацював, а наслідки були мінімальними потрібно ретельно підготуватися до обряду. Перед його проведенням сходіть на цвинтар і знайдіть могилу, в якій покоїться тезка вашого коханого. Проводити ритуал потрібно в повний місяць після години або двох ночі.

  Щоб зробити цвинтарний приворот по фотографії самостійно вам знадобиться два знімка: ваш і вашої коханої людини, а також дві червоні свічки. Якщо свічок такого кольору у вас немає, то можна замінити їх білими. Ступивши на цвинтарну землю, щоб задобрити Господаря Кладовища і уникнути страшних наслідків його гніву, потрібно піднести йому дари та попросити пробачення за турботу. В якості відкупу підійдуть солодощі або гроші. Далі вирушайте на обрану вами раніше могилу.

  Прийшовши на могилу тезки вашого коханого, переконайтеся, що навколо нікого немає, і приступайте до проведення ритуалу. Спочатку вам потрібно піднести відкуп Господареві Могили, попросити пробачення за турботу, а потім вже звертатися до нього за допомогою. Потім запаліть свічки і встановіть їх у головах могили. Далі візьміть фотографії, складіть їх «лицем до лиця» і вимовіть слова:

  «Долю (ім’я коханої людини) з долею (ваше ім’я) з’єдную (ім’я Господаря Могили) в свідки закликаю. Серце до серця, рука до руки, душа до душі. Що з’єднане на могилі – нікому не роз’єднати».

  Після того, як будуть виголошені останні слова заговори, покладіть фотографії в конверт і запечатайте його, накапавши воском в двох – трьох місцях. Далі вам потрібно покласти конверт з фотографіями ближче до тіла і швидко йти з кладовища, не озираючись і ні з ким не розмовляючи. «Обітницю мовчання» можна зняти лише по приходу додому. Будинки конверт потрібно сховати в недоступному «чужому оці» місці. Перш, ніж зважитися на цей сильний приворот по фотографії потрібно бути повністю впевненим у тому, що ви дійсно готові не просто до короткострокового роману з «об’єктом пристрасті», а і до довгого спільного життя.

  Швидкі привороти

  Тим, хто ще не готовий до тривалого приворотному ритуалу, любовна магія може запропонувати багато швидких, і в той же час, сильних приворотів з фото. Це можуть бути, як старовинні народні обряди, так і авторські, наприклад заговорів сибірської цілительки Наталії Степанової. Найвідоміший приворотный ритуал такого плану це, так званий, приворот під п’ятою. Щоб зробити миттєвий приворот по фото самостійно вам знадобиться всього лише дістати свіжий знімок вашого улюбленого людини. Покладіть фотографію собі під голу п’яту таким чином, щоб вона була «обличчям вгору», сильно натисніть на неї і прочитайте слова заговори:

  «Як моя п’ята сильно тисне на тебе, так любов до мене твоє серце стискає. Відтепер тобі під моєю п’ятою, і служити мені всім серцем і всією душею».

  У любовній магії, для різних приворотних ритуалів часто використовують бджолиний мед, який вважається символом здоров’я і «солодкого життя». Розглянемо один простий любовний приворот з фото і медом. Щоб його зробити візьміть фото чоловіка, своє зображення і трохи бджолиного меду. Змащуючи свій фотознімок медом, читайте наступне закляття:

  «Солодким Медком оботрусь – милому приглянусь. Медок на тілі моєму лежить – милого до мене манить. Бажання до мене будить, любов у серці милого запалює».

  Потім поверх вашого фото покладіть фотографію чоловіка таким чином, щоб вони лежали «обличчям до обличчя», сильно надавіть і скажіть наступні слова:

  «Медком липким до милого себе прикреплю, сильним словом його заговорю. Нікому нас повік не роз’єднати, слова мого нікому не перебити».

  Потім загорніть знімки в червону тканину і заховайте подалі від людських очей». Щоб ваш «медовий» приворот по фото був сильним, дуже добре було б пригостити привораживаемого чоловіка залишками меду. Також їх можна потихеньку підмішати в будь-який напій.

  Сильний любовний приворот по фото роблять на Великдень. Для цього у великодню ніч, перед тим, як лягти спати, треба запалити свічку білу, взяти фотографію коханої людини і вимовити:

  «В Світле воскресіння Христове низько я схиляю коліна і прошу всіх Святих виконати моє бажання. Нехай полюбить мене Раб Божий (ім’я чоловіка) любов’ю рукою. Нехай відгукнеться мені його серце, нехай відкриється мені його душа. Нехай всі його помисли відтепер будуть лише про мене однієї. Нехай всі перешкоди між нами розсиплються в прах. Мої Слова міцні, а бажання твердо».

  Після начитки фото коханої людини, покладіть під подушку і лягайте спати. Не гасіть свічку – нехай догорить до кінця. Ранок дістаньте фотознімок і сховайте його, а свічковий віск заберіть з дому.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: