Найсильніші привороти на любов

Коли зустрічаєш людину, у якого дуже сильно закохуєшся, то одне з головних бажань в цей момент полягає в тому, щоб він відповів вам взаємністю. Якщо цього не відбувається, то серце коханого може бути розбите вщент. В такий момент можна цілковито розчаруватися і втратити інтерес до життя, а можна спробувати виправити ситуацію магічним способом. У цьому випадку, звичайно, хочеться знайти самий сильний приворот, який точно пообіцяє вам взаємність коханої людини.

Зміст:

Найсильніші привороти на любов

Самий сильний приворот

Від чого залежить сила привороту?

Магічних любовних приворотів існує безліч. Насправді в цій ситуації варто розібратися, що ж саме робить приворот дуже сильним. Багато маги сходяться на тій думці, що сильний приворот стає таким, коли у людини дуже сильне бажання змінити ситуацію на свою сторону. Якщо ви дуже сильно хочете, щоб чоловік відповів вам взаємністю, то, приворот спрацює краще, навіть найпростіший.

Але є ще одна дуже важлива умова. В силу ваших почуттів по відношенню до людини не повинно бути негативу. Тобто не повинні його ненавидіти за те, що він не любить. Дуже сильний приворот буде таким, якщо серце замовника чисто щодо людини, якого він хоче закохати в себе. Тобто це має бути сильна і чиста намір. Це умова білої і сильної магії.

Маги помітили також, що якщо у закоханої людини є сили відпустити ситуацію, не зациклюватися на її кінець, то ситуація в будь-якому випадку складається для людиною кращим чином. Це значить, якщо замовник прости про взаємної любові, але при цьому допускає момент, що людина може його все-таки не полюбити і не сердитись за це на нього, то в результаті він отримує навіть ще більше щастя. Навіть у тому випадку, якщо любов не взаємна. Через якийсь час людина зустрічає когось схожого на свого коханого і відносини складаються успішно. Тепер ви знаєте, який найбільш сильний любовний приворот.

Як посилити приворот?

Сильний приворот на любов спрацює ще краще, якщо його виконувати за певними правилами, вони дуже прості у виконанні:

Це основні правила, яких потрібно дотримуватися, якщо необхідно, щоб у вас вийшов самий сильний приворот.

Приворот на червоні труси

Як вже було сказано, самий сильний приворот може бути самим простим у діях. Пропонуємо випробувати екстравагантний любовний приворот на жіночі трусики. Звичайно, це для тих випадків, коли жінка хоче причарувати чоловіка. Він дуже простий у виконанні. Жінці потрібно купити нові червоні труси, красиві, щоб і вона собі в них подобалася. Потім потрібно ходити в них весь день, точніше всю п’ятницю. А ввечері в п’ятницю треба закинути ці труси на люстру. Жодні заговору при цьому вимовляти не потрібно, але потрібно чітко тримати в голові образ чоловіка, якого вона хоче причарувати.

Цей любовний ритуал збудований на жіночої енергії. За день білизна насичується енергією жінки і потім на цей предмет білизни притягається чоловік. Чим більше сексуальної енергії в жінці, тим швидше спрацює цей обряд.

Зробити його може будь-яка жінка для залучення цікавого людини в своє коло. Справжні чудеса починаються, коли вже на наступний день перший чоловік дзвонить жінці.

Приворот на сире м’ясо

Якщо ви хочете приворожити людину на тваринну пристрасть, то можна використовувати наступний заговір. вам знадобиться новий кухонний ніж, шматок сирого м’яса, дошка, свічка. Усамітніться і запаліть свічку. На дошку покладіть сире м’ясо. Дуже явно уявіть перед собою людину, на якого хочете зробити приворот. Потім починайте різати м’ясо і починайте сильний приворот пристрасно читати:

«Подарунок для тебе готую. Магія моєї любові до тебе йде. Як ти моє серце на шматки порізав, як воно кровоточить по тобі, нехай і твоє серце мені кровоточить. Болить воно без мене, без мого голосу, без очей моїх. Магія любові діє, ти до мене йдеш, своє серце мені несеш. Воля твоя мені підпорядковується, всю ти мені віддаєш. Життя твого серця, щастя його від мене залежить, життя мені присвячуєш. Від бажання володіти мною не позбудешся, від бажання знайти мене не втечеш, а тому знайдеш мене. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Цей приворот схожий на ритуал знахар Степанова, а по силі він нагадує, коли зі стихіями працюють на рунах. Зробити цей ритуал можна і на відведення суперниці. Якщо ви знаєте, що ваш чоловік зацікавився іншою жінкою, то теж можете провести цей ритуал, щоб його інтерес повернувся на вас. В результаті чоловік ще сильніше буде вас бажати. Це сексуальна прив’язка. Ритуал такий сильний, що іноді навіть в той же вечір, коли був проведений ритуал може бути дзвінок від коханої людини.

Відворот від суперниці

Іноді найсильніший любовний ритуал, який дозволить вам налагодити бажану зв’язок з коханою людиною це зовсім не заклинання на приворот, а відворот. Справа в тому, що, якщо вашого чоловіка активно добивається інша жінка, то це теж може дуже заважати відносинам. І іноді зробити, читати відворот на суперницю буває ще більш ефективно, ніж причаровувати коханого. Коли її енергетичний посил перестане діяти, то хлопець спокійно буде відчувати себе у відносинах з вами. Цей відворот потрібно зробити на постіль суперниці, щоб вона перестала відчувати пристрасть до вашому чоловікові.

Коли вдома будете одні, знайдіть самий темний кут будинку, сядьте туди особою і скажіть наступний заговір:

«На чолі кута її пристрасть тебе раба Божого (ім’я чоловіка) від мене відволікає. Повернення роблю, перевірений заговір читаю. Свій особистий інтерес ти поверни раба Божа в інший з чотирьох кутів (ім’я суперниці). Щоб у ліжку ти про нього не думала, а як подумаєш, так відразу засинаєш, повернення тобі твоєї пристрасті, як прийде образ так іншими думками з чотирьох кутів і все змінюється. Виконання мого прохання, догляд твоєї пристрасті і нашій ліжку. Відтепер тобі його образ лише наводить нудьгу. Тільки двоє, третього кута не треба».

Наскільки сильно ви не хочете, щоб ця жінка не заважала відносин, стільки і вкладіть сили в свої слова, заговір від цього тільки сильніше. Останній етап цього відвороту в тому, що, коли будете займатися коханням зі своїм чоловіком потрібно кинути пристрасний погляд у заговорений кут. Вважається, що суперниця відчує в цей момент вашу взаємну пристрасть і обряд відверне її від чоловіка. Так самостійно, у себе вдома можна позбавитися від суперниці. Потрібний обряд робиться саме вдома, щоб захиститися від суперниці і на рівні простору.

Через три дні можна цей же приворот прочитати, дивлячись на свого сплячого чоловіка, це підсилить дію заговору.

Приворот на солодкість

Цей приворот може бути корисний дівчатам, які давно перебувають у відносинах, але ніяк не отримують від пропозиції молодої людини одруження. Магічний обряд проводиться на одруження, в ньому бере участь солодкість. Купіть ваші улюблені цукерки. У день зростаючої місяця або повні потрібно їсти цукерки прямо при місячному світлі і говорить такі слова:

«Я твій цукор, я твоя пристрасть, але хочу бути твоєю дружиною. Чоловік мій, відчуй як солодко тобі зі мною. Відчуй, як не може бути тобі зі мною гірко. Відчуй і в дружини свої візьми. Насолоджуйтесь мною, як жінкою, як я насолоджуюся цим цукром. Блискавичний порив, любов свою пропонуєш. Свій тил мені запропонуй, свій дух мені віддай, тільки солодко тобі зі мною, так солодко, що дружиною своєю мене робиш. Місяць бачить, місяць чує, місяць допомагає. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Ваше завдання в цей момент щиро насолоджуватися насолодою у вигляді цукерок. Чим більше насолоди будете відчувати в цей момент, тим краще спрацює ритуал. Хто робив цей обряд, знає, що просто так він не проходить. Хто робив, знає, що після цього чоловік до жінки відчуває більше ніжних почуттів, виражає їх. З тих, хто робив дуже багато незабаром вийшли заміж. Чоловік дуже скоро може подарувати обручку, всі обставини будуть до цього йти.

Приворот на ляльку вуду

Можна сказати про приворот на ляльку вуду теж, що він найсильніший. Цей самий сильний ритуал можна робити, коли дівчина чи молода людина вже зневірився отримати взаємність. Купіть пластилін. Він повинен бути новий. З шматочка нового пластиліну потрібно зробити ляльку, насправді це просто фігурка, що нагадує чоловічка. У момент виготовлення ляльки обов’язково думайте про людину, якого ви хочете приворожити, тільки в цьому випадку ви отримаєте його прообраз.

Коли лялька буде готова, прикладіть її до серця і вимовте наступний заговір:

«Заговори-говірки на тебе раб Божий (ім’я коханого) наговорюю. Ти побачиш мене рабу Божу (ім’я своє) серед всіх інших. Ти зауваж мене серед інших жінок. Відчуй, як моє серце до тебе палко б’ється. Заговір-говірки допоможуть розгарячити твоє серце до мене, і розумом я тебе люблю. Бачу я, що можу бути твоєю, і ти побачиш це. Заговір-говірки принесуть тобі тепло мене, думки про мене».

Після цього візьміть білизняну мотузку, обмотайте навколо талії ляльки і повісьте її над ліжком, нехай висить, поки не спрацює магія. Але вдень якось приховати фігурку від очей інших. Це біла магія, ніяке страшне наслідок не загрожує. До речі, якщо ви використовуєте білу магію, то під час ритуалу православний хрестик можна не знімати.

Цей обряд найсильніший у тому випадку, якщо дівчина щиро вірить, що вони з хлопцем підходять один одному. Буває, що він вільний, але не помічає цікавою дівчата в її особі. Заговір допоможе розпалити у нього до неї інтерес. І ще така дівчина повинна любити себе, повинна відчувати себе гідною цього хлопця, тоді все дуже добре спрацює. Як правило, після такого ритуалу хлопець сам починає висловлювати симпатію.

Приворот на чистоту кохання

А буває так, що дівчина вже перебуває у стосунках з молодою людиною, вони люблять один одного, але у відносинах багато безглуздих сварок. Можливо, через нестриманість молодих людей. У цьому випадку теж потрібен найкращий приворот на чистоту любові. Зробити його потрібно в чистий четвер.

У чистий четвер дівчині потрібно відправитися в церкву. Там помолитися і повернутися зі склянкою святої води. Вже вдома потрібно забиратися в будинку і при цьому вимовляти такий заговір:

«Я не тільки в домі своєму прибираю, я душу свою чищу, я любов нашу будую. Щоб я раба Божа (ім’я) і він раб Божий (ім’я чоловіка) шанували та поважали один одного. Щоб любов їх вгору взносила. Чистіше ми, чистіше любов. Прибираю, любов будую».

Після того як закінчите прибирання, випийте склянку святої води. Вже після такої заговору і прибирання у вас підніметься настрій. Ви помітите це. А з коханою людиною почнете спілкуватися більш шанобливо, з любов’ю, що неодмінно поліпшити відносини.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: