Приворожити дівчину по фотографії

Якщо ви думаєте, що за любов борються тільки жінки, то ви помиляєтеся. Чоловіки теж дуже переживають, якщо в їх житті виникає невзаємне кохання. Деякі відходять у бік і шукають новий об’єкт захоплення, а інші відчайдушно застосовують всі засоби, щоб домогтися розташування дами серця. В цьому випадку можуть бути корисними магічні методи. Приворот дівчини по фотографії змусить її подивитися на вас іншими очима.

Зміст:

Приворожити дівчину по фотографії

Приворот дівчини з фото

Як працює любовний приворот?

Якщо ви вирішили робити приворот дівчата по фото, то обов’язково врахуйте всі нюанси, які отримаєте на виході. Чоловік, який зважився на це, повинен чітко розуміти, що відносини він отримає не зовсім ту дівчину, в яку він закохався. Ось, наприклад, він закохався в прекрасну незалежну дівчину з гонором. Але справа в тому, що вчасно магічного привороту частину волі людини пригнічується і відносини вступає трохи інша людина. Жертва починає частково залежати від свого замовника. Дівчина стає покірною іноді навіть слабкодухій. Якщо чоловік закохувався спочатку в протилежні якості, то таке йому може зовсім і не сподобається.

Справа в тому, що під час любовного привороту до жертви підселяються чужі бажання. І якщо у дівчини до привороту до молодій людині були зовсім не оптимістичні почуття, то тепер у неї буде внутрішньоособистісний конфлікт. Тобто в ній будуть боротися її власне ставлення до молодій людині і нав’язане під час привороту ставлення. Це може провокувати різку зміну настроїв, істерики. Дівчина сама не буде розуміти чого ж вона хоче, любить або не любить молодої людини.

Самий сприятливий результат після такого привороту буде полягати тоді, коли до привороту дівчина відчувала до чоловіка якусь симпатію. Тоді приворот просто підігріє її почуття до чоловіка. Але таке буває не завжди.

Коли можна застосовувати приворот по фото дівчини?

Є багато ситуацій, де приворот по фотографії дівчини допоможе розгорнути ситуацію у бік чоловіка:

Зручно, що у всіх цих ситуаціях ви зможете зробити все необхідне легко в домашніх умовах.

Приворот по фото і на ляльку вуду

Любовний приворот на дівчину з фотографії спрацює ще краще, якщо використовувати в ритуалі ляльку вуду. Якщо ви думаєте, що зробити ляльку вуду самостійно представляється дуже складним, то це не так. Для того, щоб зробити її потрібно купити новий пластилін і зробити маленьку фігурку людини. Коли будете робити її важливо думати про свою улюблену дівчину.

Для проведення ритуалу знадобиться також фото коханої жінки та нова свічка червоного кольору. Обов’язково проводите ритуал у період зростаючого місяця, адже за допомогою нього ви притягуєте щось нове в своє життя. Тоді з зростанням місяця буде рости і сила вашого любовного привороту.

Усамітніться так, щоб ніхто не міг перешкодити вам. Зробити сильний приворот вийде тільки, якщо ви максимально налаштовані на нього. Запаліть свічку, покладіть перед собою ляльку вуду і фото коханої жінки. Свічка повинна бути обов’язково нова і червона, тоді вона точно приверне любов. Покладіть фото на ляльку вуду, зверху покладіть свої руки. Перше, що потрібно зробити, максимально сильно відчути тепло під руками. Коли відчуття буде дуже сильним, то почніть читати наступний заговір:

«Як твій образ під свічкою червоної знаходився, як світло на тебе моєї любові зли валося, так хай і ти на мене світлом любові прольешься. Якщо ти така ж, як на фото, то нехай тепер ти за мною полюєш, а не я за тобою. Спочатку твій образ на фото заговорю, потім на твоє тіло перейду. А потім ти сама до мене прийдеш і про кохання мене попросиш. Святої любові бачив, як я її хотів, нехай тепер вона мене хоче. Я тепло тобі передаю через руки, приснюсь тобі, а ти прийдеш до мене. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього заговорене фото максимально втисніть в фігурку. Червона свічка повинна догоріти до кінця. На цьому любовний приворот в домашніх умовах буде закінчений. Фото і фігурку, покладіть під ліжко, там вони повинні пролежати протягом одного тижня. Ось побачите, що вже після одного тижня ви помітите, як сильно змінилося ставлення обраниці до вас.

Приворот на фото і голку

Щоб провести цей ритуал вам знадобиться нова швейна голка, фото, церковна свічка і нова котушка червоної нитки. Знову-таки виберіть вечір, коли місяць буде йти в зростання. В цей день проводити ритуал привороту в домашніх умовах буде найефективніше. Запаліть свічку, а всі прилади електричного світла потрібно відключити. Зосередьтеся думками на коханій дівчині. Згадайте до дрібниць її образ. Зараз важливо, щоб душа повністю наповнилася почуттями про неї. Коли почуттів про неї буде дуже багато, то просмикніть в голку червону нитку і візьміть в руку фото. Читати потрібно наступний заговір:

«На всіх рівнях мене полюбиш, на всіх рівнях мене захочеш. Любов сильна у вигляді мене до тебе прийде. Я тебе до себе пришию, станемо ми єдиним цілим. Бути нам разом, бути нам поруч, завжди і скрізь. Закохати тебе в себе зумію, хто любив мене зрозуміє. Разом пришиті, зшиті разом».

Під час заговору потрібно за допомогою голки прошити область голови, серця і паху на фотографії Це означає, що ви привораживаете до себе людину відразу на трьох рівнях: на інтелектуальному, серцевому та сексуальне.

Робити це потрібно, відчуваючи справжню пристрасть, тільки в цьому випадку отримаєте потрібний результат. На цьому ритуал в домашніх умовах завершено, самостійно більше нічого не потрібно робити. Навіть найсильніші ритуали починають діяти не раніше, ніж через тиждень, так що майте терпіння.

Приворот на фото і подарунок

Можна подарувати дівчині заговорений подарунок, щоб викликати у неї любов до себе. А підсилити цей приворот до себе допоможе добре підібране фото з її архіву. Це може бути зовсім невеликий подарунок, наприклад, коробка смачних шоколадних цукерок. До речі вже вибираючи їх, ви починаєте свій самостійний приворот. Так, що подарунок вибирайте з любов’ю. А образ дівчини на фотографії допоможе вам зосередитися на її образі.

З подарунком і фото дівчини потрібно вийти на прямий місячне світло. Місяць, звичайно, повинна бути зростаюча. Відкрийте своє серце місяці і потрібно читати на неї наступний заговір:

«Як світила луниця тобі в ліжко, так занесла вона туди мою любов в тобі, раба Божа (ім’я жінки). Улюблену мою шукав, та в обличчі твоєму і знайшов. Побач і ти в мені коханого. Без якого не є, без якого не спати, без якого не дивитися, не бачити, не мріяти. Я приснюсь тобі, то вже початок любові буде, а потім мій подарунок отримаєш. Той мій подарунок тобі сама луниця і благословила. Я до тебе прийду, я тебе знайду. А потім сама від мене йти не захочеш. Найсолодші сни для тебе про мене. Самі солодкі мрії твої про мене. Самі солодкі розмови тобі мої».

Приворот дівчини з фото потрібно читати дуже пристрасно. Після цього поцілуйте фото дівчини і разом з подарунком покладіть його собі під ліжко. Самі лягайте спати і в цей вечір більше ні з ким не розмовляйте. Приворот дівчини на її фото почне діяти приблизно через два тижні. Будьте готові до того, що дівчина активно захоче з вами спілкуватися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: