Прикмети на кладовищі — що не можна робити?

Прикмети на кладовищі - що не можна робити?

Місця останнього спочинку завжди привертали до себе увагу, не дивно, що прикмети на кладовищі такі численні. Про що можуть попередити таємні знаки, які потойбічні сили посилають нам в скорботному місці? Розбираємося в питанні.

Зміст:

Прикмети на кладовищі — що не можна і що можна робити?

Кладовище — з цим місцем пов’язано дуже багато забобонів. Тому при поході на цвинтар потрібно дотримуватися всіх правил поведінки. В першу чергу — не можна приходити з порожніми руками, принесіть солодощі, хліб та інші частування, які залиште на могилі.

Алкоголь на похоронах

Приходити на місце спочинку тисяч людей в нетверезому вигляді заборонено. Також неприпустимо вживати алкоголь на похоронах.

Тим більше, що спиртне розв’язує мову, а на кладовищі краще стежити за словами, щоб не образити покійних. Випити за упокоєння душі можна буде на поминках

Про що можна говорити?

Є така прикмета:

Про що хорошому на могилі скажеш, то на ній і залишиться.

З померлими родичами можна ділитися своїми переживань (не скаржитися, а ділитися) і радощами, але при цьому не слід своїми словами викликати у них заздрість або надмірну жалість. Тому що і в одному, і в іншому випадку вони можуть забрати говорить до себе. Фраза на кшталт: «Мені так погано живеться, краще померти» може стати фатальною. Духи можуть розцінити це як заклик до дії і «прийти на допомогу» до стражденного, який так прагне потрапити в потойбічний світ.

Треба пам’ятати, що дозволити собі бути відкритим можна тільки з тим родичем, якому довіряли за життя і з яким були близькі. Якщо голосно розмовляти і хвалитися своїми перемогами на чужій могилі, то все хороше, піде родичам її мешканця.

Рекомендується утриматися від з’ясування відносин і лайки серед могил. Прикмета свідчить, що хто на кладовищі сваритися прийде, той все життя так свою і проживе в вічних розборках.

Чи можна забирати речі з могили?

Звичайно, ні. Запам’ятайте самі це правило і поясніть це своїм дітям: житло — місце, де живуть, територія живих. А все, що знаходиться на території кладовища, належить цьому місцю. Взяти що-небудь звідти — дуже погана прикмета.

Принести в будинок цвинтарну землю — все одно що визнати свій будинок частиною кладовища. Для духів будинок буде «позначений» як їх сфера впливу. Буде потрібна допомога дуже сильного мага, щоб очистити будинок від могильної друку.

Щось підняти з могили — значить, відібрати цю річ у мерця. А покійні дуже ревно ставляться до того, що їм належить.

Чи можна вважати гроші на кладовищі?

Є ще одна дуже відома прикмета: порахуєш гроші на могилі — назавжди з ним расстанешься. Ніколи на території поховання людей не можна перераховувати гроші. Якщо випали гроші — не чіпайте їх. Навіть якщо випала велика сума — нехай лежить, особливо, якщо випали гроші впали на могилу (дивіться вище).

Якщо підняти гроші з цвинтарної землі, то через свою необережність і жадібності можна нажити багато проблем (зокрема — хвороб) і витратити на їх рішення набагато більше коштів, ніж могли б залишити.

Якщо трапилося так, що довелося дістати на кладовищі гаманець, рекомендується залишити трохи грошей на могилі. Краще — у надгробки свого родича або хоча б тезки.

Чи можна фотографуватися на кладовищі?

Більшість прикмет говорить, що фотографуватися на кладовищі не можна, оскільки це місце скупчення негативної енергетики. Відомо, що є містичний зв’язок між людиною та її зображенням на фото. На зробленому знімку залишиться відбиток всього негативу, який знаходиться на цьому місці.

В першу чергу, на знімку ви сфотографувавшись в царстві мертвих. А, відповідно, або притягатимете мертвих до себе, або самі скоро підете в їхній світ.

Особливо необачно робити знімок біля труни з небіжчиком, а також на могилах, які молодші за сорока днів. Давно відомо, що період в 40 днів не випадковий, що саме сорок днів зберігається негативна енергія, яка виділилася під час смерті людини. Стільки ж днів душа померлого перебуває серед живих, чи не знаходячи спокій. Наслідки такого фото можуть виявитися згубними — аж до появи серйозних захворювань.

Це цікаво. Деякі вважають, що спогади про це повір’я збереглися з давніх часів в слові «термін». «Вийшов термін» — значить, пройшло сорок днів.

Крім цього, можна потривожити душі людей, упокоєних в могилах, які потрапили в кадр. Потривожена душа повертається в свій будинок або в будинок того, хто зробив фотографію. У цьому випадку цілком реально зіткнутися з «барабашкою» — полтергейстом.

До того ж, що кладовище використовується не тільки як місце поховання покійних. Це одне з найголовніших місць для проведення чорних обрядів. Тут викликають диявола, просять допомоги у демонів, а відьми тут наводять порчу. Це місце просякнуте дуже потужною негативною інформацією, яка залишиться на знімку.

В даному випадку, не має значення, звичайний знімок або електронний. Другий варіант навіть гірше, адже цифрове фото так легко копіюється. Особливо небажано викладати такі зображення в Мережу.

Зберігання «мертвих» зображень загрожує погіршенням атмосфери в будинку, хворобами домочадців і появою проблем у відносинах, грошових питаннях і інших аспектах життя. Особливо страждають від таких джерел негативу діти — вони більше схильні до магічним атакам, ніж дорослі.

Якщо в будинку вже є подібні фото, і розлучатися з ними, навіть не дивлячись на погані прикмети, бажання немає, зберігати їх краще лицьовою стороною вниз, так, щоб зображення не було видно. Можна упакувати джерело негативу в щільний конверт.

Прикмети на похоронах і цвинтар

Похорон — це дуже серйозний захід. В процесі цього обряду ви проводжає чоловік його останню путь. На похоронах вважається поганою прикметою:

Щоб позбутися негативної енергії місця, слід взяти з собою пляшку чистої води і на виході омити обличчя, руки і ноги. Рекомендується використовувати святу воду. Йти з кладовища можна тільки тим шляхом, по якому прийшли туди.

Прикмета — якщо впав на кладовищі

Це насправді дуже погана прикмета. Це означає, що впав людини тягне до могильної землі, і, можливо, йому уготована смерть. Тому, хто впав на похоронах, необхідно терміново вийти з кладовища. Після цього над впав потрібно прочитати тричі молитву «Отче наш», дати вмитися святою водою і перехреститися церковної запаленою свічкою.

Якщо впав пам’ятник на кладовищі

Зазвичай люди в такому випадку говорять, що це неупокоенний душа померлого дає про себе знати. Якщо людину щось ще тримає в цьому світі, і він не може піти, то він буде намагатися розібратися, в чому причина його затримки.

Якщо у покійного є незакінчена місія або йому необхідно вберегти рідних або друзів від чогось, духбудет намагатися всіляко зв’язатися з ними. Що впав пам’ятник — явний знак того, що душа хоче бути почутою. Слід звернутися за допомогою до магів і з’ясувати, що потрібно родичу.

Кішка на похоронах — погана прикмета?

У Стародавньому Єгипті кішок вважали посередниками між живими і мертвими. За легендами ці тварини могли говорить від імені покійного і навіть тимчасово бути притулком для його душі.

Якщо в будинку є небіжчик, то перебувати в цьому приміщенні домашніх тварин взагалі не повинно. Особливо це стосується кішок. Як тільки трапилося нещастя, тварин потрібно вивести з дому. А ще краще — на деякий час відправити пожити до родичів.

Якщо кішка рветься назад в будинок, то це до нового покійника. Особливо небезпечно, якщо тварина ляже спати під труною з покійним. Це говорить про те, що скоро в родині статися ще одне горе.

Якщо ж тварина приєдналося до процесії вже на цвинтарі, то краще його відігнати, але проявивши до нього повагу. Не потрібно його бити ногами або штовхати — в образі тварини може прийти будь-чию дух. Киньте йому в бік гостинець, який не шкода — відкупитися.

Якщо кішка заплигне на покійного або кришку труни, це віщує смерть найближчої людини небіжчика. У деяких країнах вірять, що така поведінка кота вказує на страшне посмертие у вигляді вампіра або упиря для небіжчика.

Багато що залежить і від забарвлення кота, зустрінутого на цвинтарі. Зрозуміло, прикмети особливу увагу приділяють чорним особинам. Вважається, що в їхньому вигляді може перебувати відьма або маг-некромант. Також чорні коти, за старовинними легендами, є вмістилищем душ грішників, душі яких не упокоїлися з миром. Білий же кіт — це втілення праведника, який не завершив якесь справа в світі живих. Але і зустріч з ним не обіцяє нічого хорошого, це прикмета до хвороби або серйозної небезпеки.

Читайте також статтю: чорний кіт в будинку прикмети

Окреме питання — це тварини, які були помічені на кладовищі не під час похорону, а в будь-який інший час. Якщо кіт кружляє навколо певного місця або вибрав для відпочинку якийсь ділянку кладовища, запам’ятайте могилу або інше місце, яке звернуло на себе увагу кота. Людині небажано довго перебувати в такій зоні. Втім, кішки теж рідко проводять там більше часу, ніж їм потрібно для підтримки свого енергетичного балансу.

Прикмети про цвинтар — не просто страшні історії. Якщо людина без поваги відноситься до мертвих і того місця, де вони знайшли свій останній притулок, то це може закінчитися вельми плачевно. Тому виконуйте прості правила перебування в цьому місці і намагайтеся навідуватися туди якомога рідше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: