Прикмети на день народження

Прикмети на день народження

Прикмети на день народження рідко бувають удостоєні уваги, адже у іменинника вистачає турбот на такий день. Але якщо приділяти їм велике значення, ви зможете легко додати в своє життя дещицю комфорту і щастя.

Зміст:

Старовинні прикмети на день народження

Прикмети на день народження мають не менше значення, ніж новорічні традиції і забобони. Як і різдвяні і новорічні дні, це торжество впливає на наступний рік вашого життя. Як відсвяткуєте його, такими і будуть ваші дні до наступної дати. Не всі старовинні прикмети на день народження дійшли до наших часів, частина з них майже забута. У наші дні прийнято обдаровувати іменинників, як і в минулому. Але мало хто знає, що іменинник теж повинен дарувати подарунки гостям. Навіть недорогий, чисто символічний подарунок кожному близькій людині на вашому святі може забезпечити вам багате життя. Так, за часів СРСР слідуючи цій традиції, жінкам дарували парфуми, а чоловікам — запальнички.

З чим це пов’язано? У день народження іменинника відвідують добрі духи, які спостерігають за його поведінкою. Вони можуть подарувати матеріальне благополуччя, але їх прихильності треба домогтися. Духи симпатизують щедрим людям, тому і потрібні хоча б недорогі подарунки гостям і щедрий стіл.

Є і ще одна прикмета, яка обіцяє достаток. Раніше завжди в такий день пёкся особливий пиріг, в який в якості начинки клалась гречана каша і курячі яйця. Але на стіл його не подавали. Цей пиріг член сім’ї повинен був порвати надвоє над головою винуватця торжества. Це повинно бути зроблено до того, як буде сказано перший тост за святковим столом.

Після свята іменинник відносив пиріг на перехрестя. Вважалося, що так він дарує частування темним і світлим силам, щоб світлі сили допомагали йому і дарували удачу, лад в сім’ї і достаток, а темні — не заважали їм у цьому і карали недоброзичливців. Наші прадіди вважали, що частування тимчасово примирить ворогуючі між собою сторони.

Вітати з днем ​​народження прийнято і в наш час. У минулому люди вважали, що побажання від чистого серця і всієї душі мають особливу силу. І зараз багато хто вважає, що це несе позитивну енергію. Але якщо іменинник вважав, що чиєсь побажання нещиро, і гість затаїв злобу на нього, він говорив про себе після того, як гість висловиться:

Твої мови, так тобі в плечі.

Ці слова захищають від заздрості і злості, які можуть привести до привороту. Але говорити їх на кожного гостя не можна, інакше ви не отримаєте тих позитивних еманацій, які несуть в собі щирі побажання.

Свічки на святковому пирозі мають свою історію. Їх задувають і до цього дня. Раніше думали, що коли людина народжується, на небосхилі спалахує нова зірка. Вона гасне під час його смерті. Вважали, що ця зірка може виконати будь-яке бажання, а свічки ототожнювалися з нею. Тому і зараз задування свічок на торті наближає людей до виконання їх бажань. Загадане вами разом з димом полетить до вашого ангела-покровителя, які зробить його реальністю.

Що робити, якщо не вдалося загасити всі свічки? Попросіть друзів. Це не є поганою прикметою і не призведе до біди. Але якщо друзі допоможуть вам загасити свічки, значить, допоможуть і в здійсненні бажання. Але ні в якому разі не повинно бути 9, 13, 18, 21, 51, 99 або 100 свічок на торті.

Сорок і дев’ять років не відзначають. Ці числа асоціюються з датами поминок. Вважається, що якщо зробити вигляд, що не було дати, можна прожити дуже довго без хвороб, зберігши надовго молодість і здоров’я. Зараз це марновірство часто ігнорується, але якщо у вас воно викликає негативні асоціації, від свята краще утриматися.

Що потрібно робити в день народження — прикмети про гостях

Гостей на святі повинно бути парне число. Наші предки вважали, що непарне число запрошених за столом приносить нещастя. В даний час цього марновірства дотримуються рідко. Його існування пояснюють тим, що непарна кількість означає, що хтось прийшов без пари і може направити свою заздрість на іменинника.

Тринадцять — теж непарне число, але йому завжди надавалося особливе значення. Навіть в наш час рідко запрошують стільки гостей, щоб кількість людей за столом дорівнювало тринадцяти. За старовинним повір’ям, це число приносить смерть тому, хто перший встане з-за столу. Про це треба думати заздалегідь, під час складання списку гостей.

Це ж стосується і сотні людей, але така прикмета пов’язана скоріше з тим, що оточувати себе малознайомими людьми не варто. Ви можете не знати про їхні плани щодо вас. Як вже говорилося, тости і привітання впливають на новонароджених, тому запрошувати кращі за ті, в чиїй щирості ви впевнені. Є й інші «погані» числа — 9, 18, 51, 21 і 99.

Прикмети і забобони на день народження — що не можна робити

Іменинник не повинен займати гроші сам і давати в борг будь-кому. Напередодні або протягом декількох днів — можна, адже часто не вистачає власних коштів на організацію гарного свята. Але саме в сам день народження мати справу з боргами не можна ні в якому разі. Так можна роздати своє здоров’я, удачу і благополуччя. Це ж стосується і роздачі милостині. Якщо бажаєте зробити добру справу, почекайте добу.

Тому, хто відзначає день народження, не можна переодягатися. Так можна втратити все, що він придбав в цей день. А якщо одяг забруднена, це означає, що вас хтось наврочив або наклав іншу негативну програму. Тоді змінити одяг все-таки доведеться, але з такими словами:

Чи не до худу, а до добра.

Тоді нічого поганого з вами не трапиться. Але якщо є можливість не переодягатися, їй потрібно користуватися, не доводячи це до крайності.

Не можна святкувати на кілька днів раніше. Багато дотримуються не тільки дату, але і час народження. Якщо цієї прикмети не слідувати, можна тяжко захворіти. Раніше терміну допустимо тільки поминати небіжчиків і ходити на цвинтар. Тому святкування на кілька днів раніше справжньої дати народження притягує смерть. А ось відзначати пізніше можна.

З цієї ж причини не печуть млинців. Навіть якщо ви не уявляєте святкового столу без цієї страви, відкладіть насолоду їм на будь-який інший день. Млинці — це поминальне блюдо, яке ще готують на Масляну. Їх можна зробити в будь-який день, крім свят.

Є і ще одна прикмета про день народження, яка віщує смерть. Це собаче завивання в будинку. Тому, якщо наші предки запрошували в будинок гостей, собаку вони виводили на вулицю. Адже застільні пісні не були рідкістю, а багато собаки люблять «підспівувати».

Напередодні свята винуватець торжества не повинен дозволяти собі захворіти і відвідувати хворих людей. Інакше цілий рік будуть проблеми зі здоров’ям, ви будете часто хворіти і погано себе почувати. Якщо ваш друг захворів, знайдіть інший час, щоб відвідати його.

Якщо під час застілля розбита посуд, зберіть осколки так, як робите це зазвичай. Але виносити їх в сміття слід тільки на наступний день. В крайньому випадку це можна зробити після того, коли відправиться додому останній ваш гість. Сміття виносити не можна, як і замітати. Тому наводити порядок в домі слід заздалегідь, до настання святкового дня, щоб не вимести з дому благополуччя і щастя.

Що не можна дарувати на день народження — прикмети

Ні в якому разі не можна передаровуватимемо свої подарунки — так ви віддасте іншій людині те, що було призначене вам. Якщо подарунок був зроблений хорошим другом або родичем, це можуть бути такі побажання, які вам ще знадобляться.

Заборона на дарування гострих предметів давно пішов в минуле. Якщо вам вручили такий подарунок, віддайте дарувальнику кілька монет, так ви залишите тільки позитивне його вплив. Схожим чином роблять з гаманцями і сумочками, а також з вазами, горщиками та іншої посудом. Для того, щоб вони не принесли бідність, кладуть всередину монетки.

Чи не дарують також краватки, оскільки так можна прив’язати до себе людину. Є навіть спеціальний приворот на цей предмет гардероба. Брати в дар галстуки не можна, адже зняти негативну програму складніше, ніж запобігти її появу.

Носовички та перли приносять в будинок нещастя і сльози. Фігурки, статуетки, опудала та картини з пташкаами також дарувати і приймати в дар не слід, це до біди. Це ж стосується дзеркал і гребінців. Якщо вам вручають таку, віддавайте замість монети, як би купуючи свій подарунок.

Якщо ви боїтеся, що на якийсь із ваших подарунків наведена порча, слід сказати по себе:

Беру подарунок, а не подклад.

Це повинно бути зроблено в той момент, коли ви приймаєте подарунок і берете його в свої руки.

Обов’язково звертайте увагу на кількість квітів у букеті. Не можна дарувати парну кількість квітів живій людині, це віщує смерть. Якщо вам дістався такий букет, слід зламати і викинути одну квітку або навіть весь букет, якщо неприємне передчуття докучає вам. Це може бути помилкою продавця в квітковому магазині, але так часто роблять вороги для того, щоб нашкодити.

Наступні дні після дня народження — прикмети

Насправді ваше свято триває не один день. Його тривалість — дванадцять днів, і кожен з них символізує кожен місяць наступного року, а також певну сферу вашого життя. Це ж стосується і Нового року, чи не закінчуйте перейматися свого життя відразу ж після закінчення новорічної ночі.

Перший день пов’язаний з вашою особою безпосередньо. Тому присвятити його потрібно собі, а не продовження свята. Ви можете зайнятися самоаналізом, оцінити свої вчинки за рік, розібрати помилки. Це хороший момент, щоб скласти плани на майбутнє і зайнятися фізичною активністю, яка додасть вам сил на цілий рік.

Другий день відповідає за матеріальні блага. Основою для накопичення енергії вам послужить харчування, тому приділіть своєму меню на цей день увагу і влаштуйте собі свято живота. Наскільки якісною і корисною буде ваша їжа, настільки вона буде такою цілий рік. Подумайте про фінансовий план на рік, прикиньте ваші майбутні витрати.

Третій день — це ваші контакти з оточуючими, як ділові, так і дружні. Час для розробки стратегії відносин, очищення свідомості від непотрібного і збору будь-якої потрібної вам інформації. Також в третій день ви можете почати вивчення чогось нового або роботу над творчим проектом.

Четвертий день пов’язаний з будинком і сім’єю. Він повинен бути присвячений спілкуванню з батьками. Особливу увагу прийнято приділяти матері. Відповідний день для відвідування місць поховання родичів, приведення в порядок сімейної бібліотеки, альбому і архіву. Сприятливі будуть будь-які угоди з нерухомістю. Цей день також підходить для перших кроків в будь-якої магічної практиці.

П’ятий день відповідає за відпочинок і розваги. Проведіть час зі своїми дітьми, якщо вони у вас є. Запросіть друзів на прогулянку і постарайтеся не думати про роботу. Віддайте емоційним уподобанням, відпочинку і задоволення. Зародження симпатії в цей час віщує серйозні відносини з цією людиною.

Шостий день — це здоров’я. Обов’язково проведіть очисні процедури фізичного характеру. Ви можете зайнятися лікувальним голодуванням або сісти на дієту, до якої давно не доходили руки. Проявляйте турботу і терпіння. Кращий відпочинок в цей день — це спілкування з домашніми тваринами.

Сьомий день присвячений відносинам у шлюбі. Не можна влаштовувати скандали і розгляду, навіть явку в міліцію або суд краще відстрочити. День повинен бути присвячений вашій коханій людині. Кращий дозвілля в цей час — виставка або галерея разом з вашим чоловіком або коханою людиною.

Восьмий день уособлює собою все таємне і магічне. Слід усамітнитися для роздумів і приділити час медитації. Вважається, що сни будуть віщими. Хороший день для питань про спадщину або бюджеті. Небажано в цей день бувати в скупченнях людей, але якщо ви не бажаєте для себе спокійного життя, можете порушити це правило.

Дев’ятий день — кар’єра і навчання. Відповідає він і за релігію. Спілкуйтеся з людьми, вирушайте в подорож, розширюйте свій кругозір. Благодійність і вступ до навчальних закладів — хороші заняття цього дня. Постарайтеся домогтися бадьорого самопочуття і частіше посміхайтеся, не соромтеся показувати ваш гарний настрій.

Десятий день уособлює вашу успішність в цілому. Займайтеся своєю кар’єрою і особистим життям, репутацією і спробами зробити свої думки шляхетніше. Перейняття досвіду, навчання, курси підвищення кваліфікації, які допоможуть вашій кар’єрі — відмінні заняття цього дня. Добре, якщо ви поспілкуєтеся з батьками і допоможете їм у чомусь.

Одинадцятий день відповідає за дружні зв’язки і залучення нового в ваше життя. Позбавляйтеся від всього, що вам не потрібно — принципи, стереотипи, погані звички. Залучити нове можна, випробувавши, наприклад, інший стиль в одязі. Поспілкуйтеся з друзями хоча б по телефону. Це відмінний день для зміни статусу — вступу в шлюб, прийняття нової віри, переїзду в іншу країну.

Дванадцятий день відповідає за ворогів і обмеження. Займіться своїми звичками, які вам не до душі. Не думайте про погане. Це хороший день для медитації та відвідування церкви. У вас є шанси випадково дізнатися про плани ваших недругів. Непоганий варіант дозвілля — відвідини концерту з коханою людиною.

Інші народні прикмети на день народження

Деяких хвилюють прикмети на день народження про дощ. Багатьом він здатний зіпсувати настрій, особливо, якщо свято планувався на природі. Народжені влітку часто вважають за краще відправитися на свіже повітря, приготувати шашлики і скупатися в річці. Але коли в день народження йде дощ, прикмета це позитивна і віщує одне лише щастя. Особливо добре, якщо ранок було ясним, а погода зіпсувалася вже вдень або ввечері.

Велике значення приділяється снам, які сняться в переддень свята. Люди, які фігурують в них, будуть відігравати важливу роль в житті у вас як мінімум рік. Все, що вони вам скажуть уві сні, можна приймати за пророцтва. Особливо, якщо вам вдається побачити померлих родичів або друзів. Звертайте увагу і на дороги, точніше, на те, куди вони вас призвели до сновидінні. Ці сни схожі на ті, які сняться перед Новорічної ночі, Хрещенням і Різдвом. Багато хто боїться відзначати дні народження у складчину. Але з приводу цього немає ніяких поганих прикмет, не можна складатися тільки на весілля. Тоді молодят дійсно може спіткати однакова доля. А вечірка з приводу народження вскладчину загрожує тільки побутовими та організаційними проблемами.

З самого ранку новонароджений повинен налаштуватися на позитив. Смуток і зневіру в це свято залучають невдачі. Якщо ви будете чогось боятися, ви можете зробити цей страх реальністю. Тому постарайтеся максимально зосередитися на доброму та забути про погане хоча б на добу.

В цілому, якщо будь-яка з прикмет викликає у вас почуття дискомфорту і ви впевнені в тому, що слідувати їй не потрібно — не плюндрувати собою, а робіть так, як велить вам ваше серце. В інших випадках до пам’яті та спадщини предків краще прислухатися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: