Прикмети для будівництва нового будинку

Прикмети для будівництва нового будинку

Прикмети для будівництва нового будинку придумані ще нашими предками кілька сотень років тому. Їх бажано дотримуватися для того, щоб в цьому будинку добре жилося, і щоб достаток і щастя вас не покидали.

Зміст:

Прикмети для будівництва нового будинку — вибираємо час і місце

Починати займатися будівництвом нового будинку потрібно у вівторок, п’ятницю, суботу або четвер. Це кращі дні для цього. Фаза місяця, яка підходить для цього виду робіт — повний місяць. Якщо ви будете дотримуватися цю прикмету для будівництва вашого нового будинку, він буде міцним і простоїть довго. А час року — весна або осінь.

Не можна починати будівництво під час високосного року, інакше вас спіткає нещастя, пов’язане з будинком. Не починайте в неділю або день, присвячений святому мученику.

Працювати на будівництві не можна кожен день — відпочивайте в неділю і під час церковних свят.

Місце, яке буде вибрано для будівництва, грає важливу роль. Ні в якому разі не будують будинки на місці старих кладовищ, інакше будуть турбувати примари. Так можна покликати в своє житло смерть.

Якщо ви купили дві сусідні ділянки, за вас можна тільки порадіти, адже у вас буде великий будинок і, швидше за все, ви маєте велику і дружну сім’ю. Але ставити будинок на кордоні двох ділянок і взагалі на кордоні чогось не можна, це погана прикмета.

Не можна будувати будинки там, куди била блискавка. Вважається, що земля там «зла», а місце — «погане».

Чи не ставлять фундамент на місці мурашника, це до сварок і розглядів з сусідами, високої смертності та хвороб в сім’ї.

Якщо ви будуєте будинок там, де раніше вже хтось жив, обов’язково дізнайтеся про колишніх мешканців. Якщо на вашій території було вбивство, ділянку загрожує вам проблемами і втратою членів сім’ї. Не купуйте матеріал з того будинку, де мешканці страждали від постійних невдач. Небажано також жити після сварок і лайки, алкоголіків і тяжкохворих людей. Як правило, такі проблеми виникають через нечистої сили, яка просто так не йде з насидженого місця.

Якщо ви ставите новий будинок замість старого, робіть його більше розміром. Інакше домовому не сподобається тіснота, і він може зменшити кількість мешканців відповідно до звичних йому поняттями про простір на людину.

Не можна ставити вдома там, де раніше стояла лазня, і в ній сталася пожежа. Інакше і ви від пожежі постраждаєте.

Можливо Вам буде цікаво: чи можна садити ялина біля будинку.

Там, де росте бузина, чи не зводять фундамент. Вважається, що вона росте тільки в поганих місцях.

Не підходить те місце, де раніше була дорога, інакше по ній весь дохід від вас піде.

Найкраще місце для зведення житлового будинку — це земля, яка ніколи не була зорана. Якщо багато сонячного світла і простору — дуже добре. Коли територія ділянки велика, або ви будуєте будинок в поле, випустіть корову, і там, де вона ляже, буде хороше місце для житла. Сліди собак, котів та корів також означають, що місце має позитивною енергією.

Прикмети на будівництво будинку — матеріали

Кожній людині властиво економити. Будівництво заміського будинку — далеко не дешеве задоволення, і таке бажання не дивно. Багато хто купує матеріали, які вже були у вжитку. Є прикмети на будівництво будинку, які змушують звертати увагу на використовувані матеріали.

Не можна брати матеріали зі старого будинку, в якому сталася пожежа. Це ж стосується житлових приміщень, в яких загадковим або логічно незбагненним чином померла вся сім’я. Інакше з вами може трапитися нещастя.

Не можна будувати будинок з тополі. Це дерево-вампір. Він вважається таким же несприятливим, як і осика. Якщо використовувати дерева з кладовища, ви приманити смерть.

Прикмети на будівництво будинку — етапи будівництва

Займатися будівництвом повинні тільки ті майстри, які не відчувають неприязні до тих, хто буде жити в цьому місці. Тому будівельників в старовину завжди намагалися задобрити. На початку кожного етапу зведення будинку обов’язково пригощають горілкою та закускою до неї.

Є і спеціальні прикмети при закладці фундаменту будинку. Зазвичай туди кладуть ладан, трохи вовни і монетку. Шерсть обіцяє, що в будинку ніхто не буде мерзнути взимку, ладан оберігає від нечистої сили, а монетка врятує вас від потреби і бідності. Якщо покласти хвойні гілки, ви врятуєте будинок від попадання блискавки.

Закласти перший камінь в фундамент повинна дівчина, тоді в будинку завжди буде приємно перебувати.

Коли роблять дах, під неї треба покласти нерозкриті шишки, щоб захиститися від злих сил.

Якщо роблять щось з колод, їх не кладуть хрест-навхрест, це віщує смерть.

Піч роблять на молодий місяцьа, тоді в будинку буде тепло і затишно навіть взимку. А коли вона буде готова, залиште що-небудь для будинкового — хліб, молоко або горілку.

Не можна мазати будинок по понеділках, інакше заведуться гризуни та інші домашні шкідники.

Коли будівництво закінчено, слід обійти будинок і подивитися на стан дерев, які його оточують. При цьому, хворі рослини наші предки без жалю видаляли, щоб їх хвороби не перейшли на мешканців.

Коли йдуть оздоблювальні роботи, зазвичай на підлозі залишається багато сміття. Його слід прибирати на ніч. Вважається, що вночі в будинку заглядають ангели і дарують своє благословення тим, у кого чистота і порядок. Також це радує будинкового. Якщо ви вже поставили двері в вашому новому будинку, йдучи звідти, не залишайте жодну з них відкритою.

Коли ваше нове житло буде готове, перед тим, як сім’ї заїхати туди жити, слід пустити переночувати спочатку кота. Він відлякає всіх злих духів, але не зачепить доброго домовика, якщо він у вас вже з’явився. Про те, як покликати будинкового в нову споруду, читайте у відповідній статті на нашому сайті. Домовик грає важливу роль в благополуччі всієї родини.

Переїжджати в тільки побудоване житло не слід в пост. Кращий час для цього — зростаюча або повний місяць, тоді в будинку завжди буде тепло. Добре займатися новосіллям на світанку. Якщо ви збираєтеся влаштувати свято на честь цього, почекайте хоча б три дні. Ні в якому разі не можна робити цього в день переїзду.

Використання подібних прикмет сильно допоможе вам в новому житлі. Якщо дотримуватися їх, то невдачі, вроки і прокляття обійдуть вас стороною, а якщо ігнорувати — то тоді ваше життя може перетворитися на пекло.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: