Поганий зір: у чому причина?

Поганий зір: у чому причина?

На жаль, далеко не всі люди можуть похвалитися стовідсотковим зором. І якщо якийсь час назад деякі фахівці говори про те, що поганий зір передається у спадок, то сучасні дослідження довели, що це не так. І у малюків, чиї батьки ходять в окулярах або контактних лінзах, є шанс зберегти гостроту очей на все життя. Але в чому ж тоді причини поганого зору, спробуємо розібратися.

З’ясовуємо причини

Причин, чому у вас зір стало поганим, маса, давайте розглянемо деякі:

Якщо ви стали помічати, що у вас поганий зір поблизу чи далеко, то не варто відразу бігти в оптику за очками. Спробуйте самостійно впоратися з проблемою. Перший і дуже важливий крок — відмова від шкідливих звичок. Наступне, що необхідно зробити — правильно організувати режим праці та відпочинку.

А якщо ви серйозно вирішили поліпшити зір, то наступні поради для вас:

При комплексному і регулярному підході вийде якщо не повернути стовідсотковий зір, то значно поліпшити його.

Домашня терапія не допомагає, а ви все ще мучитеся питанням, що робити, якщо зір став поганим, то відповідь проста — купити окуляри.

Такий аксесуар допоможе не тільки вашим очках, але і зможе створити новий цікавий образ. Правда, підбираючи окуляри, варто все-таки приділяти увагу не стильною оправі, а лінз. Відразу визначитеся, для чого вам потрібні окуляри: для повсякденного носіння або роботи, і виходячи з цього робіть свій вибір.

Якщо вам зовсім не хочеться ходити в окулярах, то можете вибрати альтернативу — контактні лінзи. Вони зараз існують різні як за терміном носіння, так і за матеріалами виготовлення. На думку фахівців, тим коротше термін носіння лінз, тим вони тонше, що, відповідно, краще для рогівки око. Але якими б хорошими були лінзи, за ними потрібен правильний догляд.

Навіть якщо вони призначені для тривалого носіння, знімати і дезінфікувати — обов’язково. В іншому випадку можна спровокувати інфекцію очей і багато інших проблем.

Самим інноваційним способом «лікування» вічко вважається лазерна корекція зору. Це швидко дозволяє повернути втрачену функцію очей. Якщо немає ніяких протипоказань до операції, то побачити світ чітко і яскраво без окулярів і контактних лінз людина зможе вже протягом першої доби після процедури. Операція проходить безболісно і має масу позитивних відгуків, єдині мінус — ціна. Вона доступна не всім.

Варто відзначити, що операція має ряд протипоказань. Так, процедура не проводиться неповнолітнім, вагітним жінка і в період лактації, при важких хронічних хворобах. Перед операцією кожна людина повинна пройти огляд і консультацію лікаря, так як можуть бути індивідуальні заборони на процедуру.

Пологи і поганий зір: чи є зв’язок

Більшість майбутніх матусь хвилює питання про те, як пологи впливають на стан очей. Насправді, взаємозв’язок існує. Жінкам, у яких є якісь проблеми з очима, нерідко рекомендують операцію кесарів розтин.

Пов’язано це з тим, що в процесі природних пологів є ризик відшарування сітківки ока, а це загрожує втратою зорових здібностей.

Але не варто це сприймати як даність, є безліч жінок, які народжують самостійно, і при цьому носять окуляри з діоптріями.

Тому, якщо у вас є якісь проблеми з очима, наприклад, короткозорість, яка прогресує, міопія та інше, то вам буде необхідна консультація окуліста (причому жодна) в період вагітності. Тільки лікарі можуть визначити доцільність самостійних пологів.

Тепер дізнався, що поганий зір у дитини — не спадковий «дар», а придбана проблема. Що з цим робити, ви теж зрозуміли. Піклуйтеся про своє здоров’я і бережіть його!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: