Обгортання водоростями в домашніх умовах

Обгортання водоростями в домашніх умовах

Про позитивну дію на організм морських водоростей люди знали ще в стародавні часи. Їх широко використовували як в медицині, так і в косметології. З глибини століть до нас дійшло безліч чудових рецептів і способів використання водоростей. Одним з них є обгортання, яке в ніші дні набуло величезної популярності. Дану процедуру пропонують практично всі салони краси, обіцяючи після її застосування просто вражаючі результати:

Така дія водоростей на шкіру обумовлено їх унікальним складом, в який входить безліч корисних речовин, що благотворно діють на організм. А також їх здатністю подібно до губки вбирати в себе надлишки рідини, а разом з нею і токсини, шлаки та інші шкідливі відкладення.

Однак щоб провести процедуру за всіма правилами, зовсім не обов’язково вирушати в салони краси. Обгортання з водоростями цілком можна зробити і вдома. Для цього вам не потрібно ніяких спеціальних пристосувань і устаткування. Все що потрібно — це звичайна харчова плівка і водорості для обгортання. Для цього найкраще використовувати ламінарію, що продається в багатьох аптеках. Вона може бути як сушена цілими шпальтами, так і мікронізована — подрібнена до порошкоподібного стану.

Види обгортань водоростями

Але перш ніж приступати до обгортання слід знати, що вони бувають гарячі, контрастні і холодні. Кожен з цих видів має різну дію на шкіру:

Правила проведення обгортань

Щоб обгортання з водоростей принесло максимальний ефект, до нього необхідно підготуватися. Для це рекомендується прийняти гарячий душ або ванну, а потім Обробити шкіру скрабом. Це розширить пори і видалить ороговілі частинки, що забезпечить хороший доступ поживних речовин до глибоких шарів дерми.

Якщо ви використовуєте цілі листи водоростей, їх після замочування рекомендується налагоджувати на всю шкіру або тільки проблемні області смугами, за принципом компресу. При використанні подрібненої ламінарії, набряклі масу можна просто нанесли на тіло, а можна спочатку укласти на марлю або бинт, а потім укутати ними необхідні ділянки.

Далі, оброблені водоростями області, слід Обмотати харчовою плівкою, а потім укутати в теплу ковдру або надіти на себе теплі речі. Перша процедура повинна тривати близько півгодини, згодом тривалість обгортань поступово збільшується до години.

Після обгортання з водоростями, слід прийняти душ, не використовуючи мийних засобів, потім нанести на шкіру, що залишився після замочування ламінарії, настій і дати йому висохнути природним чином.

Обгортання необхідно Проводити курсами двічі на рік по 6-12 процедур через один-два дні. При цьому розмочену листя водоростей допускається використовувати двічі, але щоб вона не зіпсувалася її потрібно зберігати в холодильнику, а перед процедурою підігрівати в мікрохвильовій печі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: