Яблучний оцет — рецепт для схуднення

Яблучний оцет - рецепт для схуднення

Зміст:

Перефразовуючи одну відому фразу про безкоштовні напої, про тих, що худнуть дівчат можна сказати «на дієті і оцет солодкий», а особливо яблучний оцет — здобув славу потужного і ефективного засобу для схуднення. Дійсно, натуральний яблучний оцет, як продукт бродіння, отриманий з яблук, вбирає в себе всі корисні властивості яблук і додає до них користь ферментів і дріжджових грибків, що утворюються при бродінні.

Чим корисний яблучний оцет?

Склад яблучного оцту досить вражаючий, він містить вітаміни (А, В1, В2, В6, С, Е); мінеральні солі калію, кальцію, натрію, магнію, кремнію, заліза, фосфору, міді, сірки; органічні кислоти: яблучну, щавлеву, лимонну, молочну, а також ферменти і дріжджові грибки.

Яблучний оцет, потрапляючи в організм, викликає активізацію обміну речовин, знижує апетит, сприяє очищенню організму від шлаків, токсинів, омолоджує клітини. Користь вітамінів А і Е позитивно позначається на стані шкіри і волосся, їх антиоксидантна сила бореться зі старінням організму. Головна функція яблучного оцту в організмі — зниження рівня цукру в крові, зменшення викиду глюкози в кров, посилення метаболічних реакцій.

Зайва вага, як правило, результат неправильного харчування, при якому кількість вуглеводів, що надходять в організм значно більше, ніж природна потреба організму. Чим більше вуглеводів надходить в шлунково-кишковому тракті, тим вище рівень цукру в крові і тим більше інсуліну виробляє підшлункова залоза, при надлишку інсуліну зайвий цукор, який не засвоюється клітинами, перетворюється жир, який відкладається, як кажуть, «на проблемних зонах»: живіт, стегна. Поступово такий порушений обмін речовин може привести до цукрового діабету другого типу.

Вживання яблучного оцту має право перервати цю патологічний процес, перешкоджаючи виходу цукру в кров, знижуючи рівень цукру в крові і посилюючи ліпідний обмін.

Яблучний оцет: рецепт для схуднення

Щоб почати втрачати вагу, досить приймати 1 столову ложку яблучного оцту в день. Для цього вранці натщесерце необхідно випити склянку води, в який додано 15 мл яблучного оцту.

Якщо ви хочете, щоб вага йшла інтенсивніше, то і схему прийому оцту можна розширити. Три рази в день, за півгодини до їди, необхідно випивати по склянці води з додаванням 10 мл яблучного оцту.

Тим, у кого запах або присмак яблучного оцту викликає неприйняття, радять додавати в воду ложку меду або замінити воду соком (апельсиновим, томатним). Корисні властивості меду не тільки згладять присмак напою, а й посилять дію оцту.

Готуємо яблучний оцет для схуднення

Для того щоб отримати максимум користі від яблучного оцту, бажано приготувати його самостійно, не завжди продукт, представлений в магазинах має натуральне походження і корисний для організму.

Спосіб №1. Яблука солодких сортів подрібнити (разом зі шкіркою і серцевиною, видаляючи гнилі і червиві ділянки), засипати в трилітрову банку, не доходячи до горлечка на 10 см, залити теплою кип’яченою водою і накрити марлею. Процес бродіння повинен протікати в темному і теплому місці, через приблизно 6 тижнів рідина в банку перетвориться на оцет, матиме світлий відтінок і своєрідний аромат. Одержаний оцет проціджують і розливають в пляшки, зберігати рідину потрібно в холодильнику. Приймати по схемі.

Спосіб №2. 2, 4 кг яблучної маси залити 3 літрами води, додати 100 г цукру, 10 г хлібних дріжджів і ложку подрібненого бородинского хліба. Ємність накривають марлею, вміст регулярно помішують (один — два рази на день), через 10 днів проціджують, додають цукор з розрахунку 100 г на літр рідини і розливають по банках. Далі ємності ставлять у темне тепле місце для подальшого бродіння, приблизно через місяць рідина стане світлою, придбає характерний оцтовий запах і присмак — оцет готовий. Рідину фільтрують, розливають в пляшки і поміщають в холодильник.

Важливо знати:

Ніколи не пийте яблучний оцет в чистому вигляді — тільки розведеним у воді!

Пийте «похудательной рідина» через соломинку, а після вживання рідини з оцтом обов’язково полощіть рот, щоб кислоти не роз’їдали зубну емаль.

При підвищеній кислотності шлункового соку, при гастриті, виразці та інших хворобах шлунково-кишкового тракту — оцет приймати не можна!

Протипоказаний яблучний оцет при вагітності годуванні грудьми.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: