Небезпека порчі на подарунок

Дії, які передбачають бажання нашкодити іншій людині, погіршити його стан здоров’я або накликати біду, називаються порчі. Даний вид магічного впливу настільки частий, що стає страшно. Неприємно те, що люди стали настільки злими, що проводять такий ритуал, як порча на подарунок. Погодьтеся, що дивно наводити негативний магічний вплив на ті речі, які приносять радість в житті. Зрозуміло, коли порчі наводиться на рвані і старі шкарпетки. Але, навіть на шампунь, можуть читатися темні заговору.

Зміст:

Небезпека порчі на подарунок

Порча на подарунок

Сюрприз з підступом

Подарунок завжди асоціюється з почуттям радості і задоволення. Люди з нетерпінням чекають свята, щоб вручити або отримати подарунок. І неприємно, якщо через самий бажаний предмет приносять невдачі чи біди. Жертва настільки сильно піддається дії магії, що подолати неприємні відчуття часом важко.

Порча на подарунок можна навести різними способами. Люди, які давно звертаються за допомогою до магії, знають всі тонкощі таких обрядів. Найкраще заряджати негативом речі, які приємно буде жертві отримати. Саме тому порча на подарунок стала настільки поширеною, що до неї вдається більшість спраглих людей. Чорним наговором можна дуже сильно вплинути на жертву.

Якщо вам подарували шкарпетки, то не надягайте їх відразу. Буде краще, якщо віднесете шкарпетки до магу, який продиагностирует їх. Причина в тому, що шкарпетки завжди всім потрібні. Саме на них, найчастіше, і проводиться магічний ритуал. Тим більше, що шкарпетки можуть стикатися з тілом, що тільки посилює дію чорного ритуалу.

Принцип роботи порчі на подарунок

Виконавець може принести в будинок жертви будь-який предмет. Іноді його заговорюють фахівці, а іноді ритуал реально зробити в домашніх умовах самостійно. Найчастіше, подарунок заговорюють з допомогою цвинтарної землі. Зробити це можна тільки після походу на цвинтар. Землю набирають на могили покійника, що має таке ж ім’я, як і у жертви. Землю необхідно зашити в мішечок, і принести в будинок жертви.

Іноді такі мішечки використовують в якості оформлення дизайну подарунка. Людина, яка піддається порчу, не замислюється про те, щоб викинути даний атрибут. Він вважає, що це невід’ємна частина подарунка, тому її потрібно зберігати у власному будинку. Саме такі думки і сприяють збільшенню ризику прийому порчі.

Іноді такий мішечок просто ховають у будинку так, щоб його неможливо було знайти. Жертва починає відчувати занепад сил, але не може знайти причину такого самопочуття. Тільки після того, як людина звертається за допомогою до чаклуна, він може визначити причину поганого самопочуття. Саме з цього моменту починаються шалені пошуки мішечка.

Як зрозуміти, заряджений подарунок порчі чи ні

Перевірити візуально неможливо. Тут може допомогти тільки фахівець. Порча на подарунок визначається досить проблематично. Але, можна провести кілька дій, щоб хоч трохи наблизитися до отримання відповіді. Робити діагностику потрібно так, щоб ніхто не підозрював про те, що ви турбуєтесь. Щоб могти це зробити, необхідно практикуватися.

В першу чергу, необхідно звертати увагу на те, як веде себе людина, що дарував подарунок. Той, хто буде вести себе дуже дивно, і постійно переживати про те, щоб жертва не помітила каверзи, і є навідником негативу. Недоброзичливець ніколи не зможе дивитися в очі. Йому не соромно. Просто він вважає, що так складніше вивести його на чисту воду. Наявність таких ознак не можуть давати гарантії того, що знайомий бажає вам зла. Цілком можливо, що у нього просто проблеми в житті. Не варто брати презент в деяких ситуаціях.

 • Якщо людина тривалий час не хотів мати з вами нічого спільного, а в якийсь момент приніс презент. Даний факт повинен насторожити жертву.
 • Якщо ви знаєте, що прийшов до вас людина має заздрісним характером. Немає ймовірності в тому, що він не позаздрить вам. В цьому випадку вже буде не порчі, а вроки. Але, все одно це негативна чорна магія, яка може негативно вплинути на ваше життя, і ваше здоров’я.
 • Які повинні бути дії, якщо наведена порча

  В першу чергу, не варто панікувати. Потрібно розвити у собі настільки сильне почуття волі, щоб чорна магія не змогла вплинути на вас. Завжди з вдячністю приймайте подарунки. Вважається, що в будь-який день народження, іменинник оточений Ангелами. Вони зможуть захистити жертву магії, і не дадуть порчі впливати на неї.

  Якщо ж вже був прийнятий «чорний подарунок», то зняти його можна кількома способами. Для початку освятіть дім. Щоб очистити енергетику, ходіть до церкви, читайте молитви, і причащайтесь. Щоб позбутися негативу, необхідно дотримуватися посту. Кожен церковний обряд все більше знижує негативний магічний вплив. Робити це потрібно, як можна частіше. Так ви зможете знову стати щасливішими, і знайдете своє щастя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: