Небезпека порчі на безпліддя

На жаль, але часто проводиться порчі на безпліддя. Найчастіше проводять такі обряди жінки, які хочуть нашкодити своїм суперницям. Зробити так, щоб у суперниці не було дітей, можна самостійно в домашніх умовах. Головне, це слідувати всім правилам і інструкціям.

Зміст:

Небезпека порчі на безпліддя

Порча на безпліддя

Порча на безпліддя настільки сильні, що зняти їх практично неможливо. Накладення прокляття набагато простіше, ніж його усунення. Вирішити проблему можна тільки у фахівця, який добре знає свою справу. Важливо правильно вибрати мага, щоб не зв’язатися з шахраєм. Такі «фахівці» тільки візьмуть гроші, і пообіцяють захмарні результати. А зробити нічого в результаті не зможуть і на ділі ніякого прогресу не буде спостерігатися. Навести негатив можна тільки в тому випадку, якщо це плата за страждання.

Наслідки такого негативного ритуалу для жертви

Частий питання полягає в тому, як визначити ознаки порчі жертви. Головний ознака полягає в тому, що жертва стає безплідною. Жертвами стають не тільки коханки. Іноді порча на безпліддя наводять на чоловіків. Колишні дружини починають мститися не тільки суперниці, але і колишньому чоловікові. Робити порчі потрібно за крайньої необхідності. Якщо ж робити її просто так, то можна накликати на себе багато бід.

Жінки страждають від того, що уражається матка. Даний дітородний орган не можуть вилікувати навіть найкращі медики. Зняти порчу можна тільки у фахівця, або провести обряд зняття в домашніх умовах. Навіть, якщо ви будете читати молитви самостійно, то прогресу практично не буде. Завагітніти можна, ось тільки виносити дитину не вийде. Викидень відбувається на перших місяцях вагітності, і дитина гине.

Наслідки для людини, який проводив ритуал

Чоловік страждає не тільки від проблем з насіннєвою рідиною, але і від того, що настає імпотенція, жінка ж тривалий час не може завагітніти. Виконавець ж страждає від магії не менше, ніж жертва. Фахівці вже давно прийшли до висновку, що перед тим, як проводиться порчі на безпліддя, необхідно ставити захист. Тільки в такому разі виконавець не стане ще однією жертвою магії.

Недосвідчені люди проводять ритуали на порчі, навіть не замислюючись про те, що закликають на себе біду. Магія завжди вимагає плату за допомогу у життєвій ситуації. Причому не важливо, яка магія використовувалася, біла або чорна. Головне, що плата не стягується відразу. У перший час виконавець може навіть не підозрювати про те, що незабаром його чекає «сюрприз».

Виявлення порчі

Якщо вас турбує питання, як визначити порчу на безпліддя, то зверніть увагу на показники, пропоновані нижче.

 • Порча може викликати проблеми в житті. Це стосується не тільки безпліддя, але і всіх життєвих ситуацій. Людини практично починає переслідувати «чорна життєва смуга».
 • Часті болі в голові, походження яких невідоме.
 • Кошмарні сни. Сон неспокійний і переривчастий.
 • Боязнь темряви. Навіть, якщо жертва не боялася сутінків, то зараз їй страшно перебувати одного в темряві.
 • Прокляття на безпліддя має на увазі те, що жертва боїться самотності.
 • Велика кількість шкідників в будинку говорить про те, що була наслана порча.
 • Якщо наведена порча на безпліддя, то у жертви розвивається почуття параної.
 • Причиною для занепокоєння є наявність декількох ознак. Один ознака може говорити про зовсім інші причини проблеми.

  Зняття порчі

  Тепер потрібно розібрати питання, як зняти порчу на безпліддя. В першу чергу, потрібно провести діагностику будинку на наявність підкладали. Діагностика вкаже справжні причини виникнення проблеми. Якщо могти швидко позбутися від підкладали, то ваш стан здоров’я помітно покращиться.

  Подкладом можуть бути голки, біологічні речовини, тканина і багато іншого. Краще всього звернути свою увагу на поріг. Вхідні двері є найпоширенішим місцем для підкладали. Не варто брати незнайомий предмет руками. Так ви відразу заберете на себе всю негативну енергетику. Зняти такий вплив стане набагато важче. Підклад потрібно відразу після виявлення спалити. При цьому потрібно читати відомі молитви, можна «Отче Наш». Вони нейтралізують дію магічного ритуалу.

  Як зняти порчу з допомогою яйця

  Самостійно даний ритуал краще не проводити. Довірте свою долю людині, якій дуже добре довіряєте. Обряд проводиться під час місяця, що убуває. Обов’язково необхідно дочекатися моменту, коли зайде сонце. Приготуйте куряче яйце. Обов’язково свіже. Воно не повинно діставатися з холодильника. Всі двері і вікна потрібно закривати. Жертва сідає обличчям на схід, і знімає з себе усі прикраси. Викачування проводиться з голови круговими рухами. Мінімум 33 рази потрібно водити яйцем, примовляючи:

  «Яйцем кручу, лихо прогнати хочу».

  Яйце необхідно віднести в ліс або парк, і покласти під кущ. Жертві забороняється позичати гроші самому або кому-небудь іншому. Через місяць обряд повторюється. Мати неприязнь до людини – це цілком нормальне явище. Тільки не варто свою злість і образу зганяти з допомогою магії. Це нічим хорошим не закінчиться, ні для вас, ні для жертви.

  Вам потім доведеться все життя розплачуватися на вчинення такого гріха. Навіть, якщо ви захочете відмолити його, то знадобиться дуже багато часу і бажання. Церква не завжди може допомогти у вирішенні такої проблеми. Щоб убезпечити себе, необхідно заздалегідь обдумувати всі свої вчинки. Зрештою, рано чи пізно, вам стане легше.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: