Наскільки небезпечна порча на волосся?

Волосся є біологічним матеріалом, який можуть маги використовувати з метою заподіяння шкоди. Порча на волосся проводиться в тому випадку, якщо потрібно завдати шкоди здоров’ю, або знищити сімейне благополуччя людини. Порча може використовуватися, як в ритуалах чорної магії, так і в ритуалах білої магії. Це універсальний спосіб, який дозволяє зробити життя ворога нестерпним.

Зміст:

Наскільки небезпечна порча на волосся?

Порча на волосся

Сенс обряду

Ви може використовувати волосся з будь-якої частини людського тіла, якщо зворотне вказівку не передбачено правилами ритуалу. Чаклунство полягає в тому, що потрібно уточнити, які саме волосся використовувалися, і з якої частини тіла. Важливо вказувати колір волосся. Робиться це для того, щоб обряд спрацював. Інакше, всі прикладені сили і час не дадуть ніякого результату. Порча на волосся може використовуватися для будь-яких цілей. Розглянемо найпоширеніші з них нижче.

 • Погіршення стану здоров’я. Якщо вам потрібно, щоб ваш ворог мав проблеми зі здоров’ям, погано себе почував і не міг нормально жити, то порчі сприятиме досягненню мети.
 • Зниження імунітету. Порча за допомогою ворожих волосся буде ідеальним рішенням.
 • Порча на волосся використовують для того, щоб чоловік почав хворіти найбільш рідкісними хворобами. У таких випадках навіть медицина не в силах допомогти. Причина полягає в тому, що з медичної нирки зору, людина абсолютно здорова. Проводяться аналізи, які не показують відхилення від норми в плані здоров’я, а людина дуже швидко втрачає життєві сили.
 • Іноді порчі наводиться на смерть. Даний варіант не тільки небезпечний для жертви, але і для виконавця, адже ви берете на себе найбільший гріх. Людству не властиво вершити чужі долі. І, якщо хтось починає це робити, то наслідки можуть бути вкрай небезпечними. У цих випадках необхідно підкидати мертвий волосся на фото жертви. Смерть настає через дуже короткий проміжок часу, після чорного ритуалу. Чорна магія найнебезпечніша.
 • Любовні прокляття. Зазвичай такими обрядами займаються жінки, щоб відвести чужого чоловіка з сім’ї. Тільки вони навряд чи замислюються про наслідки. В їх думках головне – це досягнення мети. Ось тільки не завжди мета виправдовує засоби. Найчастіше, любовна магія має «підводні камені», які потім можуть проявитися у великі проблеми в особистому житті.
 • Позитивні варіанти порчі і хто може виступати в ролі виконавця

  Порча з використанням волосся може використовуватися не тільки в чорній магії. Волосся можуть допомогти людині знайти здоров’я, щастя, благополуччя і красу. Можна вплинути на те, щоб у людини поліпшилося фінансове становище, і прийшли гроші. Локони можуть допомогти позбавити людину від шкідливих звичок, і азартних ігор. Дані магічні способи за допомогою волосся, використовуються рідше, ніж чорні ритуали. Але, на щастя, все одно використовуються.

  Найчастіше, порчі через натуральні волосся наводиться на суперниць. Жінка настільки сильно бажає позбавитися від суперниці, що вдається до найсильнішого способом. Якщо провести ритуал на зниження привабливості, то можна стати впевненою в недалекому повернення чоловіка додому. Маг чи чаклун завжди використовує волосся для того, щоб посилити дію магії, адже волосся містять велику кількість людської енергетики. Порча може навести циганка, якщо заволодіє пасмом волосся. Її обряд буде заснований на тому, щоб ви самі добровільно віддали їй всі гроші і прикраси.

  Навести прокляття зможе будь-яка людина самостійно в домашніх умовах. Особливо, якщо він має у себе пасмо волосся свого ворога. Для порчі на волосся необхідно лише мати бажання, сили і знання про те, що ви робите. Як кажуть, незнання не звільняє від відповідальності, тому, якщо ви думаєте, що через незнання можна уникнути наслідків, то ви помиляєтеся. Швидше, навпаки, незнання можуть посприяти тому, що наслідки стануть проявлятися більш виразно, адже найменша помилка може спричинити за собою негатив у вашу сторону.

  Визначення порчі

  Якщо вас турбує питання, як визначити порчу на волосся, то варто звернути увагу на кілька ознак. В першу чергу, у жертви погіршується стан волосся, вони випадають і сохнуть. Пристріт позначається на тому, що починають переслідувати постійні головні болі, і депресивний стан. Шкіра втрачає свій прекрасний вигляд, і виявляються недоліки у вигляді прищів, зморшок і почервонінь.

  В домі можете знайти підклад. Він полягає в тому, що являє собою заговорений предмет магії. Підклад має силу і його дії спрямовані на виконання установки заговору. Ніколи не тримайте незнайомий предмет в голих руках.

  Зняття порчі

  Якщо на вас наклали пристріт, то необхідно терміново його зняти. Чаклунство можна зробити самостійно в домашніх умовах. Необхідно лише взяти пасмо волосся, і зробити на ній дев’ять вузлів. Побажайте жертві якнайшвидшого одужання. Тепер можна спалити пасмо. Відмінним варіантом є ритуал на соломі. З кожного стоги потрібно взяти за соломинку. Їх потрібно вшити в подушку заговоренного людини, щоб він спав на ній.

  Кожен раз потрібно читати наступний наговір:

  «Хтось навів прокляття на рабу Божу (ім’я). Прошу Ангела зняти його, і захистити її від подальших неприємностей. Викинь прокляття у водойму, або закинь за високі гори. Головне, щоб раба Божа (ім’я) стала здоровою. Є зараз колтун, але завтра він зникне, і сліду не залишить. Розчісують гребінцем волосся, а то вони плутаються, і відбувається їх випадання. Слово моє міцне. Амінь».

  Читайте заговір до того моменту, поки не будуть помічені позитивні зміни. Звертатися за допомогою до фахівця необхідно в тому випадку, якщо ви не можете самостійно позбавитися від негативу. Завжди можна знайти вихід з будь-якої ситуації, навіть, якщо вас наврочили. Головне, це зробити вчасно.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: