Як правильно знімати порчу і пристріт з торгівлі

Порча на торгівлю наводиться для того, щоб знизити фінансовий прибуток. Часто її називають грошової. вам зовсім не потрібно проводити її, звертаючись до фахівців. Реально провести ритуал самостійно в домашніх умовах. Порча на торгівлю наводиться заздрісниками. Якщо людина заздрить успішному просуванню вашого бізнесу, то він з легкістю може наслати на вас прокляття. Конкурент з допомогою магії часто бажає прибрати конкурентів, щоб його бізнес піднявся на щабель вище. Особливо, якщо два підприємця знайшли одні і ті ж точки.

Зміст:

Як правильно знімати порчу і пристріт з торгівлі

Як зняти порчу і пристріт з торгівлі

Зробити це легко навіть в домашніх умовах. Цілком достатньо злісного погляду, щоб справи пішли на спад. У цьому випадку має місце не порчі, і звичайний пристріт. Недоброзичливець може не підозрювати про те, що накликав на вас чорну магію. Якщо вас цікавить питання, як зняти порчу і пристріт з торгівлі, то уважно читайте цю статтю.

Як зняти порчу або пристріт самостійно

Поганий бізнес може початися, як магії, так і з-за фінансового положення країни. Якщо ви хочете отримувати хороший прибуток, то необхідно, для початку, визначити причину погіршення бізнесу. Якщо вас наврочили, то необхідно не панікувати, а діяти. У цьому вам допоможуть народні засоби.

Перш, ніж починати знімати вроки із торгівлі, потрібно досліджувати всі варіанти розвитку подій. Зробити це допоможе простий аналіз ситуації. Діагностика вкаже вам на дійсну причину занепаду вашого доходу. Цілком ймовірно, що окультна магія не стала причиною ваших нещасть. Часто бізнес йде в занепад через те, що в країні нестабільна економіка. В таких випадках краще проводити акції та знижки, щоб покупець міг дозволити собі придбати той чи інший продукт. В результаті, бізнес буде приносити дохід, нехай і не такий, як бажалося.

Діагностика наявності чорної магії і видалення порчі

Для того, щоб визначити справжню причину занепаду бізнесу, потрібно провести спеціальний обряд. У склянку необхідно набрати саму звичайну проточну воду. У нього вбийте яйце. Потрібно робити це таким чином, щоб жовток не пошкодився. Проведіть по голові підприємця склянкою. Не можна самостійно проводити цей ритуал. Краще звернутися за допомогою до рідної чи близької людини, до якого у вас є довіра. Ретельно досліджуйте склянку. Білок і вода можуть потемніти в тому випадку, якщо була наслана порча. Якщо вода залишилася прозорою, а білок не змінив свій колір, то можете не турбуватися.

Завжди повинна ставитися на захист людини. Якщо її немає, то магія сильно на неї впливати. Захист може ставитися в храмі, або у фахівця. Для зняття порчі на торгівлю є велика кількість ритуалів. До найбільш відомих відносяться:

Перший випадок проводити простіше всього. Для обряду краще купити рибу або птицю в супермаркеті. Перед проведенням магічного впливу, потрібно перехрестити тварина з допомогою церковної свічки. Великий голкою необхідно проткнути тушу. Можна додати сіль, за бажанням. Тепер читається наступна молитва:

«На мене, рабу Божу (ім’я), навели негатив. Прошу мертве тваринно забрати те, що мені шкодить. Тобі шкоди вже не завдати. Тобі це нічим не загрожує, а мені це може принести дуже сильний шкоди. Був час, коли ти жив, але немає тебе вже. Вдалу процедуру проведу, біду від себе відведу. Сподіваюся, що ви, вищі сили, мені допоможете».

У слід за заговором, читається молитва. Будь-яка, яку ви знаєте. Наприкінці ритуалу тварину потрібно закопати, або спалити. Проводити дії потрібно в такому місці, де жодна людина не зможе взяти на себе дію порчі. Знайдіть таке місце, де не ступає нога людини.

Причастя і вода

Якщо розглядати другий випадок з причастям, то потрібно проводити церковний обряд дванадцять раз для того, щоб зняти вроки. Фахівці вважають, що тільки після дванадцятого рази порчі може повністю піти від людини. Не забувайте перед причастям висповідатися. Сповідь очищає енергетику людини, і робить його захищеним небесними силами.

Якщо потрібно надовго позбутися від порчі, то священик повинен освятити ваш магазин. Так ви зможете закрити дорогу злим силам у ваш бізнес. Дієвий спосіб позбавлення від негативу полягає в вмиванні святою водою. Під час вмивання потрібно читати наступний заговір:

«Вода жива, прошу тебе позбавити мене, рабу Божу (ім’я), від негативного впливу магії. Нехай усі невдачі зникнуть, і більше ніколи не повертаються. Допоможете мені, духи небесні? Амінь».

Для того, щоб діти від себе порчу, необхідно позбутися від усього сміття, яке міститься в магазині. Цілком ймовірно, що магічний ритуал був проведений з використанням якогось предмета з вашого магазину. Енергетика такого магазину може негативно впливати на ваші доходи і фінансовий прибуток. Вирушайте додому, і викиньте все сміття з дому. Таким чином, ви зможете почистити не тільки енергетику магазину, але і вплинути на позитивні властивості свого будинку. Для повернення великого прибутку читається наговір на гроші.

Заговір для залучення грошей

Виберіть день повного місяця. Повний місяць чудово підходить для грошових обрядів. Опівночі станьте на дорозі. В кишенях ви повинні мати дванадцять монет. Візьміть монети в руки так, щоб луна відбивалася в них. Тепер потрібно читати наступну дуа, тобто молитву:

«Все живе росте від сонця. Мої ж гроші будуть збільшуватися від місяця. Нехай гроші ростуть та примножуються. Я, раба Божа (ім’я), прошу вищі сили послати мені такий прибуток, щоб я не змогла її порахувати. Слово моє незмінне. Амінь».

Монети повинні бути вкладені в гаманець. З ним необхідно буде ходити постійно. Якщо порчі наведена магами, то самостійно позбавитися від неї складно і довго. Краще звернутися до фахівця, який зможе зняти негатив швидко. Якість зняття порчі залежить не тільки від того, який магічний варіант ви оберете. На успіх впливає ваше ставлення до магії, і бажання позбавлення від порчі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: