Як можна визначити порчу по яйцю?

У людини немає природженого імунітету до руйнівної діяльності чорної магії. Якщо в житті почалися неприємні зміни, то це перший сигнал про те, що чаклунство впливає на долю. Як визначити порчу по яйцю? У нашому огляді ми розглянемо найпопулярніші способи перевірки і тлумачення.

Зміст:

Як можна визначити порчу по яйцю?

Як визначити порчу за допомогою яйця

Що таке порча

Люди взаємодіють з навколишнім світом не тільки на фізичному рівні, але і на ментальному. Навколо нас гуртуються тисячі енергетичних вихорів, які впливають на вчинки і настрій. Але злі сили породжують більш руйнівні наслідки.

Такими властивостями володіє порча. Її використовують для того, щоб нашкодити як дорослому, так і дитині. Існує ряд характерних ознак, за якими можна самостійно діагностувати проблему.

 • Порушення сну. Безсоння чергується з нічними кошмарами.
 • Зміна поведінки. В людині депресія різко змінюється істерикою.
 • Хвороби. Колись здоровий не може впоратися з наринули на нього недугами. Лікарям важко визначити джерело захворювання.
 • Невдачі. Якась нескінченна низка неприємностей переслідує жертву.
 • Щоб накласти порчі, чаклуна потрібно постійно перебувати поруч з об’єктом. Полегшити передачу енергії може підклад – це предмет, на який стає джерелом негативу. В якості магічного провідника використовують:

  Чародій заговорює підклад на певні дії, а потім підкидає річ у будинок, біля порога жертви або дає в руки дитині. Найнебезпечніші предмети, які складно знайти. Найчастіше таке чаклунство роблять на певну дію – смерть або божевілля.

  Якщо тебе нівроку, то ознаки не такі яскраві, як при темному обряді. Зняття відбувається молитвою і святою водою. Не до кінця зведена порчі може залишитися в людині і не нагадувати про себе. Якщо хтось активізує її (навмисно або випадково), то знову почнуться неприємності.

  Визначення яйцем

  Зіткнувшись з небезпечними трансформаціями в житті, люди намагаються зрозуміти – порчі це або пристріт. Якщо ви відчули нездужання або виявили наявність в оселі незрозумілих віщо, тоді рекомендуємо не зволікати з здогадками. Найпростіший спосіб дозволить діагностувати проблему самостійно.

  Перед тим, як перевірити порчі, радимо провести обряд очищення. Для цього три дні дотримуються легкий посаду, а також відвідують службу в храмі. У церкві потрібно придбати воскову свічку і набрати освяченої води. У день обряду приймають душ і одягають чистий одяг.

  Рідину наливають у гранований стакан і дають в руки дорослому або дитині. Запалюють вогники. Над свіжими курячими яйцями вимовляють слова заговору.

  Котися, яєчко, справа наліво, з заходу на схід, з півночі на південь, через моря і землі, від ангела пречистого до біса темного. Всю правду про раба Божого (ім’я) розкажи. Амінь.

  Потім починають катати по тілу: від маківки до підборіддя, шиї та рук, від грудей до стоп. Процедуру проводять повільними, плавними рухами, намагаючись не пропускати жодного клаптика тіла. Весь цей час пацієнт тримає склянку в руках.

  По закінченні обряду яйце треба розбити і вилити у воду. Стан жовтка і білка дозволяє дізнатися, порчі або це пристріт. Для закріплення результату ємність на ніч залишають в темному місці.

  Визначення з молитвою

  Не завжди перший спосіб дозволяє дати точну інформацію на людину. Професійні цілителі пропонують більш сильну діагностику. Пам’ятайте про те, що перед обрядом обов’язково очищають житло і себе на фізичному та ментальному рівні.

  Для ритуалу знадобляться сім церковних свічок, свячена вода і свіже яйце з-під домашньої курки. Магазинні продукти не підходить із-за того, що ви не знаєте, коли птах його знесла. Процедуру радять проводити на молодий місяць.

  Замість заговору над предметом вимовляють молитву «Отче наш». Двадцять одне повторення максимально ефективно заряджає позитивною енергією. Катання яйцями починають з голови і проводять по хребту. Елемент розбивають у воду і приступають до розшифровці.

  Визначення по зображенню

  Обкатка – це спосіб діагностики, який дуже складно провести собі або дитині. Обов’язково знадобитися виконавець, тому радимо скористатися допомогою методики з фото. Щоб на людині отримати максимально достовірний результат, досить дотримуватися наших рекомендацій.

  Під час ритуалу сире яйце зігрівають в долонях. Протягом декількох хвилин концентруються на позитивних думках. Можна уявити, що світла енергія через руки поступово проникає всередину продукту. Важливо в цей момент не перемикатися на побутові проблеми, тому радимо вимикати засоби зв’язку і телевізор.

  На стіл викладають фотографію людини в повний зріст. Цілителі стверджують, що зображення повинно бути свіже – зроблено не менш ніж півроку тому. «Пацієнт» зафіксований сам, без сторонніх людей і тварин.

  Протягом десяти хвилин проводять скочування по поверхні. М’якими рухами за годинниковою стрілкою опускаються від голови до ніг. Після того, як яйце «збере всю інформацію, шкаралупу розбивають над ємністю з водою. За ознаками в білку і жовтку починають розбирати, є пристріт, порчі чи ні.

  На ніч

  Існує ще один оригінальний і сильний спосіб визначення магічного втручання. Для цього перед сном тричі промовляють будь-яку відому молитву («Отче наш» або «Да воскресне Бог»). У головах ставиться банку з рідиною і яйцями. Пам’ятайте, що всі дії треба зробити власними руками і не довіряти дитині.

  Після ритуалу відразу лягають в ліжко і намагаються негайно заснути. Щоб обряд відбувся, необхідно уникати сторонніх очей і ніч провести в абсолютному самоті. Заборонено розмовляти з ким-небудь, тому рекомендуємо діяти без близьких.

  Ранок починають з триразового виголошення молитви і обмивання. Після підготовки перевіряємо результат. Така діагностика є найбільш простою для самостійного застосування.

  Ознаки порчі на білку

  Після того, як можна буде подивитися значення символів, ємність з яйцем беруть у руки дуже акуратно. Будь-який дотик до речовини призводить до трансформації знаків. Намагаються не збовтувати посудину і не вихлюпувати воду по дорозі до столу. Після вивчення вмісту, всі виливають поза домом.

  Як же визначити порчу по свіжому яйцю? Зміна рідини, білка або жовтка – це перша ознака того, що в людині присутня магічне втручання. Справа в тому, що ще наші предки вважали овальний продукт символом життя, тому використовували у всіх важливих обрядах.

  Білок і вода позначають фізичну, матеріальну сферу людини. Часто в домашніх умовах можна побачити органи або частини тіла, які піддаються магічної атаки. Досвідчені цілителі з точністю до сантиметра виявляють «хворий» об’єкт.

  Безліч білкових тоненьких ниток, які опускаються на дно. Це ознаки наведеної порчі. Виконавець чаклунства може бути кимось із знайомих людей: він приховав свою особистість. Самостійно дізнатися буде важко, необхідно звертатися до фахівця.

  Під час ворожіння жовток цілий, а з білка піднімаються стовпчики, іноді з бульбашками або мають порожній простір. Небезпечне магічне втручання, зроблене на самотність або невдале сімейне життя. У такого виду порчі є обмеження – термін дії не більше шести років. Після закінчення часу темна енергія зникає.

  Якщо чаклував непрофесіонал, тоді в склянці малюнок нагадує щупальця медузи. Такий обряд роблять «любителі» за книгами або прочитаної статті в інтернеті. Вони не володіють сильною енергією і не усвідомлюють небезпеки експериментів. Часто жертвами стають близькі магів.

  Будь-які тухлі плями або поверхню з бульбашками на білку в склянці – це ознака того, що хтось чаклунство робив на смерть. Той, хто здійснює небезпечний чорний обряд, щиро ненавидить «пацієнта». Дія активізується починається через три тижні після проведення ритуалу. Людина просто висихає на очах і йде в могилу.

  Ознаки порчі на жовтку

  Якщо колір води не змінився, а всі елементи яйця знаходяться в природному стані, то ніякого магічного втручання немає. Одна ниточка, що виходить від основної маси, є ознакою того, що вас наврочили. Більш серйозні трансформації при виливанні вимагають професійного втручання.

  Жовта серединка яйця – це духова, нематеріальна частина людини. Будь-яка зміна в будові, кольорі або якості є прояв чародейской атаки на свідомість жертви. Іноді чаклун бере повний контроль над діями і вчинками. У цьому випадку «пацієнт» може стати неадекватною або повністю зійти з розуму.

  Якщо краї жовтка в склянці виглядають звареними, то це дуже серйозна порчі на муки. Іноді характеризується наявністю темних, зелених плям на поверхні. При цьому білкові стовпчики відсутні або дуже слабо виражені.

  При вареному жовтку без будь-яких впливів можна судити про закляття-обмеження. Така людина буде завжди і скрізь відчувати себе в неволі. Він мучиться у власних емоціях, шукає вихід, але не знаходить.

  До речі, таку порчу жертва може навести на себе сама. Приховані магічні здібності і почуття провини за вчинок змушує «чаклуна» бажати покарання. До нього важко підібрати підхід: він опиратися і відкидає будь-яку допомогу.

  Якщо жовток розділився, то чарівник хоче психічних проблем у жертви. Людина метається, страждає і не може знайти собі заспокоєння. Почуття проходять від похмурої депресії до потужної агресивної спалаху. Подвійне поведінка мучить і пацієнта та його близьких.

  Як знайти чаклуна

  Руйнівний енергетичний посил вимагає від чарівника багато сил, але не завжди кривдника можна швидко розпізнати. Найчастіше темний ритуал проводять люди, які мають відмінні знання в магії. Вони ховають сліди своєї діяльності і не реагують на відповідні дії.

  Вивести злодія на чисту воду можна за допомогою давнього обряду. Цілителі радять проводити його в ніч з п’ятниці на суботу. Прибираємо приміщення, приймає душ і одягаємо свіжий одяг. Заздалегідь готуємо посріблену воду: на 12 годин занурюємо в ємність з рідиною предмет з дорогоцінного металу.

  Перед обрядом провітрюють кімнату і тричі зачитують «Отче наш» з палаючою свічкою в руках у кожного кута. Вмиваються водицею перед сном, повторюючи слова заговору.

  Пелену змиваючи з очей геть, відкрийся гнівний очей людський. Наказую: тебе постати переді мною, не скрывайся за спиною. Призначаю зустріч в час нічний. Прийди і двері у сні мою відкрий.

  Після того, як ворожіння завершилося, потрібно відправляються спати. Вранці необхідно згадати особи всіх персонажів, які наснилися. Іноді це бувають не люди, а предмети або тварини. Це може бути одяг або символ, що позначає стать, професію кривдника.

  Що робити?

  Після виявлення порчі не рекомендуємо сидіти склавши руки. Лікувати і знімати проблему треба негайно. Сильні обряди на смерть або божевілля залиште професіоналам, а легкі можна спробувати знищити самостійно.

  Рідина з яйцями виливають поза домом, а ємність викидають. Пам’ятайте про те, що не можна подумки відправляти зло наславшему порчі і пристріт. Низинна енергія може посилити руйнівність накладеного ритуалу.

  Цілителі радять організувати повторну перевірку. Чиститися яйцем можна кілька разів. Якщо ознаки посилилися, то це означає, що маг відчув, що його виводимо на чисту воду, тому збільшив дію чаклунства. Поліпшення стан і відсутність ознак говорить про те, що нескладне чарування зруйновано. Зняв темний ритуал потрібно зводити в храм і поставити свічки за здравіє.

  Зло завжди знаходиться поруч з людиною. Курячими яйцями можна визначити, є порча, пристріт чи ні. З нашою допомогою ви зможете поставити точний діагноз і виявити проблему.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: