Як наводиться порча на квіти?

Досить часто квіти даруються дівчатам в якості подарунка, та знаку любові. Прекрасні рослини вважаються символом краси, і умиротворення. Красивий зовнішній вигляд, солодкий аромат і відчуття свята при отриманні квітів, програмує на щастя і радість. Ось тільки нерідко насилається порчі на квіти. З плином короткого проміжку часу людина починає відчувати на собі весь негатив від цього магічного впливу.

Зміст:

Як наводиться порча на квіти?

Як навести порчу на квіти

Ознаки порчі квіткової

Порча на квітку може мати певні ознаки, які жертва відчуває на собі або на своїх близьких людей – розглянемо їх нижче більш детально.

 • Якщо на вас навели прокляття, то ви будете відчувати слабкість. Відчуття втоми, сонливість не залишають жертву протягом всієї доби. Всі плани постійно руйнуються, адже здійснити задумане стає дуже складно. Сни стають кошмарними.
 • Різке погіршення здоров’я. В житті жертви починають проявлятися захворювання, які не мають пояснення. Медичні працівники не можуть визначити причину хвороби, адже за всіма ознаками людина вважається здоровою. Знижується апетит, і жертва дуже швидко втрачає масу тіла. Постійні перепади температури, і головні болі можуть говорити про наявність магічного впливу.
 • Псуються стосунки в родині. Сімейне життя стає кошмаром. Постійні скандали і сварки просто знищують сімейну ідилію. Дружина або чоловік можуть чіплятися за кожну дрібницю, щоб назріло привід для сварки.
 • Якщо порчі наводилась професіоналом, то це може дуже сильно впливати на жертву. Нерідко трапляються ситуації, коли людина вирішує покінчити життя самогубством. У нього просто не вистачає нервів, щоб витримати всі проблеми. У деяких ситуаціях має місце бути не порчі, і звичайний пристріт. Тобто, людина не бажав умисного шкоди. Цілком ймовірно, що подарований букет виходив від хворої людини. І своїм подарунком він переніс на вас всю свою негативну енергетику.

  Визначення порчі і як це зробити в домашніх умовах

  Дізнатися про те, проклятий букет чи ні, відразу неможливо. Необхідно провести кілька експериментів. Не зациклюйтеся на тому, що кожен прийнятий букет квітів несе в собі магію. Мало ймовірно, що близькі вам люди захочуть нашкодити вам. Більшість людей дійсно вітають знайомих з почуттів поваги і любові. Отримати вроки можна і за незнання. Не кожен може знати про те, що він здатний на заподіяння шкоди. Злі наміри проявляються дуже швидко, і ви відразу почнете їх помічати за собою. З погіршенням стану квітів, псується ваш стан здоров’я.

  Якщо вам був подарований кімнатний квітка, то варто насторожитися. Такі види рослин містять в собі набагато більше негативної енергетики, ніж букет. Якщо потрібно навести порчу, то квітка садять в цвинтарну землю. Краще всього визначити пристріт або порчі святою водою. Нею потрібно поливати квітку, і дивитися, спостерігаються зміни. Якщо квітка помре, то значить, що порчі в ньому містилася.

  Спосіб наведення порчі

  Зробити порча на квітах самостійно в домашніх умовах не складно. Один варіант, який робиться на цвинтарну землю, вже був розглянутий. Наступний ритуал проводиться теж на кладовищі. Потрібно знайти могилу з новим небіжчиком. З могили візьміть квітковий букет, і подаруйте своєму ворогові. Якщо потрібно посилити результат, те можна читати заговір.

  Біля могили прочитайте наступний наговір:

  «Нехай ворог мій осліпне, буде глухою, і не зможе ходити. Бажаю, щоб у раба Божого (ім’я жертви) віднялися ноги, розум деградує, а серце перестане нормально функціонувати. Нехай небіжчик допомагає мені, і забирає життєві сили у мого ворога. Дві нитки різних відтінків, небіжчик повинен направити до ворога мого, і забрати його до себе. Червоний колір символізувати стане не любов, а затяту мою неприязнь. Чорний колір стане символом майбутньої смерті і невдач. Слова правдиві, і незмінні. Вони уособлюють замок, який не підлягає злому».

  Квіти потрібно віднести заклятому ворогові.

  Зняття порчі

  Якщо вас турбує питання, як зняти порчу на квітку, то необхідно скористатися наступними способами. В першу чергу, будинок святиться святою водою. Можете кожен день читати молитви. Вони здатні мінімізувати шкоду, або повністю позбавити від негативу. Якщо ви знайшли у себе вдома штучні квіти, то терміново спаліть їх. Дим не повинен потрапляти на вас. Будьте обережними. Якщо ви зрозуміли, що наслана порча на живі квіти, то необхідно від них позбутися. Можете викинути в сміття.

  Якщо ви живете в селі, то можете закопати на ділянці, куди не ступала нога людини. Відмінним варіантом вважається пустир. Важливо продумати все так, щоб ніхто не зміг їх знайти. Інакше, весь негатив візьме на себе ця людина. У підсумку ви залишитеся винні. Замінити їх можна кімнатними квітами, зі звичайного магазину. Вони знімуть міститься весь негатив. Було б краще, якщо б ви посадили самі квіти в горщику. Вони просякли вашою енергетикою, і постійно ставили на вас захист. Якщо прогрес не настає, то зверніться за допомогою до чаклуна.

  Підіб’ємо підсумки

  Проводити порчі необхідно усвідомлено. Ви повинні зважити всі «за» і «проти». Краще всього, звичайно, вирішувати проблему природним чином, без застосування магії, адже так ви не тільки наносити шкоду ворогові, але і накликає на себе негативні наслідки. Краще всі проблеми вирішити за допомогою розмов. Якщо знайти спільну мову не виходить, то краще взагалі викреслити людину зі свого життя. Застосування магічних ритуалів має бути тільки в самих крайніх випадках, коли іншого варіанту вирішення проблеми просто немає.

  Якщо вас наврочили, не біжіть відразу до чаклунів. В першу чергу, почніть відвідувати церкву. Віруючі люди менше всього піддаються впливу магії. Читайте молитви, відвідуйте служби, ходіть на сповідь і причащання. Дані церковні обряди допоможуть не тільки позбутися від магії всередині вас, але і підсилять вашу захист. Ніколи ще віра не приносила шкоди. Господь завжди радий допомогти своїм дітям.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: