Молитви у важких життєвих ситуаціях

Молитви у важких життєвих ситуаціях

Часто в нашому житті виникають ситуації, коли здається, що вже гірше не буде. В такий момент людина сама на себе не схожий, і його часто мучать сумніви. На цьому етапі можуть допомогти молитви у важких життєвих ситуаціях до Матрони Московської, Діві Марії, Господу.

Чому так важко

У кожної складної ситуації є своя причина:

Втім, такі проблеми були завжди, але з часом підхід до їх вирішення змінився. В першу чергу люди почали все невдачі списувати на поганий випадок. Але ми повинні розуміти, що випадковостей не буває. Що повинно трапиться — рано чи пізно станеться. Така воля Божа. І тільки в деяких ситуаціях її можна змінити. Саме про них ми сьогодні і дізнаємося.

Як допомогти собі та близьким

Чи доводилося вам бачити, або самими бути тією людиною, у якого все просто валиться з рук. І так може продовжаться день у день, з тижня на тиждень. Така ситуація починає нагнітати і незабаром настає апатія до всього:

 • Етап роздратування. Якщо у людини щось не виходить дуже тривалий час, він починає дивуватися, а незабаром стає раздражительнім. Якщо хтось не розуміє серйозності всієї ситуації, і не хоче вдатися до молитви — помоліться за нього самі. Адже ще нікому не заподіяли шкоди молитвослів’ям.
 • Етап відчаю. Коли просто опускаються руки, і немає бажання займатися навіть своїм найулюбленішим справою. У такому випадки людини краще підтримувати хоча б словесно, для підняття його настрою. Хоча це виходить не завжди. Разом з тим потрібно звертатися з проханнями до Всевишнього, щоб спас душу раба свого.
 • Етап поганих думок. В цьому випадку людини відвідують дуже дивні, навіть для нього самого, думки. Він все частіше замислюється над сенсом життя, або частіше про його відсутності. Думає про свою нікчемності і безхребетність. І вважає, що краще за все буде звести рахунки з життям. Таких людей просто не можна залишати самих. Адже зараз їх розум не належить їм. Їх думками керують злі сили, від яких позбутися дуже складно.
 • Таким чином їх треба рятувати молитвами для тих, хто сумнівається і спокушуваних у важких життєвих ситуаціях. Але краще за все, буде відвести людини до священика, який зможе позбавити від поганих помислів, і звільнити розум від нечистого.

  Важкі ситуації на роботі, і як їх подолати

  Робота — то місце, куди ми ходимо без свого на те бажання, і вона перетворюється темницею для нашої душі. Саме неприємності на роботі, і є тією ниточкою, яка приведе вас до цілого клубка бід.

  Людина — істота, яка сама по собі не звикло до того, що у нього щось не виходить. І при найменших невдачах починає спрацьовувати механізм неповноцінності. Коли ти думаєш, що все краще тебе, а ти — саме дно світового океану. Ми повинні розуміти, що труднощів насправді не існує, тому і слід читати молитви Матронушки, щоб вона дала сил:

  Про блаженна мати Матрона, душею на небі перед Престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю разлічния чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Ми самі створюємо у себе в голові картинку важкої ситуації, і самі ставимо себе в її рамки. Адже якщо поміркувати логічно, то кожен розуміє, що немає безвихідних ситуацій. І кожен провал, повинен не пригнічувати вас, а мотивувати на ще більшу роботу. Адже тільки важкою працею людина досягає своєї мети. Здатися і опустити руки — найпростіше, а підняти голову і сміливо піти далі може не кожен.

  Для осмислення цього, у кожного піде різну кількість часу. Але щоб швидше зрозуміти в чому суть складних ситуацій, можна почати читати молитви у важких життєвих ситуаціях на роботі. Саме коли вам хочеться кинути все, і більше ніколи не робити цього. Почніть читати молитву, і холодний розум знову повернеться до вас назад.

  Молитва до Пресвятої Богородиці:

  Діва Марія, я в скорботній тривозі, прости, що блукати по мерзенної дорозі. Грішу і лаюся, молитов не читаю, від труднощів життя пребагато страждаю. Прошу, то звели, щоб врятуватися і змиритися, у мудрих людей доброті навчитися. Хай буде воля твоя. Амінь.

  Прокидаючись вранці прочитайте Всевишньому такі молитовні слова:

  Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Благослови мене на новий день і допоможи впоратися з проблемами насущними. Амінь.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: