Молитва від страху і тривоги

Молитва від страху і тривоги

Негативна реакція організму на зовнішні подразники називається страхом, який проявляється в нервовому збудженні. Страхи ще називають фобіями. Будь-яка людина відчуває нічні кошмари, погані думки і фобії. Допоможе впоратися в цьому випадку молитва від страху і тривоги Оптинський старців, яку читають на початок кожного дня.

Які бувають фобії

Фобії діляться на просторові, наприклад боязнь замкнутого простору, соціальна відчуття дискомфорту серед людей, страхи, пов’язані з конкретним об’єктом, боязнь літати на літаку або поїздки на автомобілі. Страх тварин може виникнути після укусу собаки. При виникненні стресу частішає дихання серцевий ритм, німіють кінцівки, людина не може адекватно сприймати оточення. На будь-яку тривогу витрачається багато психічної енергії і в результаті людина отримує виснаження нервової системи.

Медичні дослідження довели, що врівноважена психіка продовжує життя, а стрес є причиною багатьох хвороб. Отримати гармонію з собою допомагають молитви. Можна поділитися переживаннями з вірними друзями або просто з незнайомими людьми. Це може бути звичайний священний служитель церкви.

Страхи мають різне походження. Корінь тривог лежить в недовірі і егоцентризмі сучасних людей. Вони намагаються зробити так, як необхідно для них. Християни не очікують чудес, вони повністю довіряють Господу і в зверненнях просять підтримки при душевних переживаннях. Людський мозок і його дію вивчено не до кінця, але однозначно молитва це ритуал медитації, який заспокоює і дарує гармонію.

Які молитовні тексти допомагають

Наприклад, при страху перед людьми допомагають псалми Давида. Він терпів переслідування від багатьох ворогів і навіть від власного сина. Одного разу ховаючись, він склав текст «Господи, чому множаться мої вороги?» І молився. Вороги були повалені силою Господа.

Необгрунтовані страхи відвідують, коли все нормально, але присутні похмурі думки. В цьому випадку звертаються до Божої Матері. Феостерікт, що страждає нападами тривоги, написав канон Богородиці.

Найбільше людей лякає невідомість, а смерть це є невідомість і її бояться, бо не знають, коли це станеться.

Марія Єгипетська жила сімнадцять років на самоті поки їй явилася Божа Матір і допомогла в душевних стражданнях. Воніфатій вів розгульний спосіб життя, але, коли торкнулося віри в Спасителя, він свідомо пішов на загибель.

Кожна людина покине земну оболонку. Така подія робить віруючих людей одночасно щасливими, але і в той же час лякає, і тимчасовість буття сприймається болісно і допомагає текст молитва від страху смерті:

«Господи, помилуй мене від страху перед неминучою смертю. Боюся смерті, але муки. Страшний не кінця, а томління. Визволи мене від смертельного страху і допоможи впоратися з уїдливою скорботою. Нехай буде так. Амінь».

Страх у дорослих може бути як наслідок після серйозної аварії. Людина довго не може прийти в нормальний психічний стан, виникає боязнь поїздок в автомобілі або громадському транспорті. Допоможе молитва Ангелу-хранителю:

«Ангеле Христовий, зберігачу мій святий і покровителю душі і тіла мого, вся ми прости, що Я згрішив у днешній день, і від усякого лукавства протівнаго ми ворога визволи мене, щоб ні в коемже ГРЕСО прогнівили Бога мого; але молі за мене грішного і недостойного раба, яко да гідна мя покажеш доброти і милосердя Всесвятия Трійці і Матері Господа мого Ісуса Христа і всіх святих. Амінь».

Нічних страхів схильні дітки. В цьому випадку читають псалми Давида 67 і 90 і універсальну молитву для всіх випадків життя «Отче наш». Під час нервозності слід звертатися до молитов:

Господи Ісусе Христе, помилуй мене грішного (грішну).

Пресвятая Богородице, спаси мене.

Святий (ім’я), моли Бога за мене.

Як правильно молитися

Щоденна життя повне несподіванок. Це можуть бути як хороші, так і погані події. Коли людина потрапляє в складну ситуацію, його наздоганяє стрес. В цей час він погано розуміє і не контролює свої вчинки. Молитовний текст може прийти на виручку в таких випадках:

В молитвах від страху і тривоги за дитину слід розуміти:

Текст молитви від страху і боязні і поганих думок Матрони Московської:

«Допоможи мені, Блаженна Стариця, знайти спокій в грішну душу. Прожени ти випадковий переляк і накликав спокій у вірі. Захисти ти чадо моє від згубного страху і надай сил для якнайшвидшого одужання. Попроси у Господа Бога про милість і праведної переляку про його покарання. Хай буде воля твоя. Амінь».

Є ще сильна молитва від страху і тривоги «Господи дай мені з душевним спокоєм…» Оптинський старців, яку потрібно читати щоранку:

Господи дай мені з душевним спокойствіемстретіть все, що принесе мені цей день. Дай мені цілком віддатися волі Твоїй святій, на всяку годину, в усьому настав і підтримай мене, і відкрий мені волю Твою.

Які б не отримував я звістки протягом дня, навчи мене прийняти їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все свята воля Твоя. У всіх моїх справах і словах керуй моїми думками і почуттями, у всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою.

Навчи мене, Господи, прямо і розумно діяти з кожним ближнім моїм, нікого не бентежачи і не засмучуючи, Господи, дай мені сили перенести втому наступаючого дня і всі події протягом цього дня. Керуй моєю волею і навчи молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: