Молитва від ревнощів

Молитва від ревнощів

Подружні стосунки дуже тендітні і вимагають щоденної роботи. Дуже часто причиною сварок і скандалів буває банальні ревнощі і недовіру, які роз’їдають душу, вбивають любов і перетворюють життя другої половини на справжнє пекло. Щоб зберегти хороші сімейні стосунки можна звертатися з молитвами від ревнощів і підозрілості до святих угодників.

Святі охоронці сімейного вогнища

Сім’я це основа життя будь-якої людини. Відносини між подружжям відображаються на роботі, дітях, друзях. Ревнощі це антипод байдужості.

Православні моляться Казанської ікони Божої Матері, а Острабрамскій образ Пресвятої Богородиці найкраща охорона від втручання сторонніх осіб в подружні відносини.

Просять підтримки у вирішенні сімейних труднощів:

Молитовні слова від ревнощів

Підозрілість ця зброя диявола, так він спокушає людину і намагається внести розбрат у відносини. Недовіра чоловіка є однією з головних причин скандалів і сварок і закінчується розлученням.

Підстава ревнощів це страх втрати, образа, злість. Страх втрати це почуття власника. Людина вільна за своєю природою і суттю і ніхто нікому не належить неподільно. Необхідно поважати вільну волю інших людей.

Ревнощі це почуття неповноцінності і невпевненості в собі і власних силах, вона буває обгрунтованою і безпідставною. Для того щоб не виникла безобоснованная ревнощі слід дотримуватися правил:

Молитва від ревнощів чоловіка — це своєрідна медитація, яка заспокоює і не дає гніву і образі рости.

Жінки більш емоційні істоти, вони схильні додумувати і придумувати різні варіанти зрад чоловіка в разі його пізнього повернення додому. В цьому випадку допоможе чоловікові молитва від ревнощів дружини.

Дружина повинна жити справами чоловіка, а чоловік проявляти інтерес до обов’язків подружжя, щоб у них все було єдиним загальним, щоб дивилися на світ одним поглядом і жили, переживаючи, в душі один для одного. Тоді не буде у них підстав для ревнощів і підозри.

Текст молитви від ревнощів чоловіка до дружини:

Господи, Отець Милосердний,

Спаси і Збережи душу мою,

Хай буде Царство Твоє в мені,

Хай буде все по Волі Твоєї,

Боронь душу мою від ревнощів,

Від будь-якого осуду і ненависті,

Очисти душу мою,

Навчи вірити коханої людини,

Допоможи мені пробачити,

Допоможи мені усвідомити,

Допоможи мені бачити правду,

Допоможи мені прозріти від ревнощів сліпий,

Спасибі, що втихомирюєш ревнощі мою,

Спасибі, що посилаєш мене,

Спасибі, що даєш мені людей на допомогу,

Спасибі, що я все можу виправити

Я тебе люблю і приймаю Волю Твою

Приймаю Божественну Волю з Любов’ю і Подякою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: