Молитви про зцілення в хворобах Пантелеймону цілителя

Молитви про зцілення в хворобах Пантелеймону цілителя

Молитва від хвороб Пантелеймону в православному світі вважається однією з найсильніших. За великі страждання і непохитну віру Господь обдарував великомученика здатністю зцілення.

Історія життя Святого

Пантелеймон з’явився на світло в третьому столітті і мав батьків різних віросповідань, мати була таємною християнкою, а батько язичником. Батьки віддали його в вчення відомого цілителя, де він проявив хороші здібності і став прекрасним лікарем.

Старець Єрмолай звернув Пантелеймона в християнську віру, і завдяки молитвам і навчань він став прекрасним лікарем. Він сам збирав трави, готував зілля і лікував бідних. За допомогу не брав грошей і цим викликав страшну злість у лікарів язичників, які втрачали доходи.

Слава про його чудеса дійшла до імператорського палацу. Заздрісники ідолопоклонства донесли імператору Максиміану, що молодий лікар відрікся від язичницької віри і поклоняється християнства.

Максимин викликав молодого лікаря на суд, де було влаштовано змагання. Запросили дуже хворої людини, який позбувся хвороби завдяки зусиллям Святого, це викликав страшну злість імператора.

Перед смертю святого піддали страшним мукам, катували тіло, але йому допомагали молитви. Кожен раз, коли імператор придумував тортури для Пантелеймона, невідомі сили допомагали йому врятуватися. Кинутий в води моря він не потонув, розтоплене олово для занурення тіла тут же застигло. Коли його кинули в клітку до хижих тварин, вони не доторкнулися до лікаря, а лягли поруч. Імператор наказав обезголовити святого мечем, а тіло спалити на багатті.

Цілюща молитва Пантелеймону від всіх хвороб

Будь-яка молитва святому робить чудеса зцілення. На іконах цілителя зображують з ложечкою і скринькою в руках. Відомі чудеса молодого лікаря:

Святий Пантелеймон покровитель для лікарів. Робота доктора це постійний стрес і велика відповідальність. Він благодійник поліцейських, моряків, військових службовців, рятувальників, миротворців, людей, які рятують життя.

Звертатися до святого можна не тільки в хвороби, але і в душевних хвилюваннях і страждання молитва допоможе впоратися з гнівом, пробачити образу.

Текст молитви Пантелеймону про зцілення від хвороби:

О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаря многомилостивий Пантелеймона! Надо мною, грішним рабом Божим (ім’я), вислухай благання і благання моє, умилостив Небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть ми зцілення від жестокаго гнетущаго ма недуги. Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай ма благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мя; да здоровий сущи душею і тілом, залишок днів моїх, за допомогою благодаті Божої, возмог провести в покаянні і догоджання Богу, і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, щоб дарував ми заступництвом твоїм здоров’я тіла і спасіння душі моєї. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: