Молитва і молебень Серафима Саровського за здоров’я і здоров’я

Молитва і молебень Серафима Саровського за здоров'я і здоров'я

Здоров’я — найважливіше в житті кожного. Без нього неможливо відчути всю повноту буття. Коли людина хвора сам або біль відчуває будь-хто з його рідних, втрачаються всі фарби, і все навколо стає сірим, непотрібним, байдужим. На жаль, нерідко виправити ситуацію не можуть навіть найкращі лікарі, і тоді залишається один вихід — звернутися до молитви. Однією з найсильніших є молитва за здоров’я Серафима Саровського.

Перш ніж говорити те, про що моляться Серафима Саровського Чудотворця, слід згадати, ким насправді була ця людина. Саме людина, адже за життя всі святі, до яких християни всього світу звертаються в молитовному слові, перш були звичайними людьми, які зазнали багато болю і зла, але залишилися вірними Господу і православним людям, несучи в світ благодать і наповнюючи душі вірою. Тоді Великий Учитель вибрав їх для того, щоб продовжувати важливу місію — допомагати в боротьбі з недугами, зцілювати фізично і духовно.

Одним з найбільш шанованих цілителів в православній культурі був і залишається Серафим Саровський. Його справи воістину чудотворні, а свідчення очевидців про них вражають своєю неймовірною і глибиною. Існує багато доведених фактів про те, як молитва святому творила справжні чудеса, даруючи страждає людини довгоочікуване зцілення, вірю і любов до життя.

Про що моляться Серафима Саровського Чудотворця

Святий при житті був дуже благородною і чесною людиною. Серед людей прославився стійкістю духу і величезною силою волі. Нерідко до нього приходили, щоб зміцнити здоров’я, як фізичне, так і моральне.

Тому найчастіше в молитвах його просять:

Окремим аспектом величезної православної сили є молитва Серафима Саровського за здоров’я дітей. До неї вдаються досить часто — і це цілком зрозумілий факт, адже коли хворіють діти, дорослі готові йти на будь-які заходи, щоб допомогти своєму чаду уникнути болю і подарувати швидке одужання. Іноді таке слово — це остання надія на набуття здоров’я і щастя. І саме тому його значення настільки велике. Воно підкріплене головним — найсильнішої і величезною вірою в хороше, воно несе в собі надію на порятунок і оповите любов’ю, рівних якій не знайти у всьому світі.

Ще одним важливим етапом для зцілення від недуг є молебень Серафима Саровського за здоров’я. Він, як правило, підкріплює молитву, вимовлені в храмі або ж будинку людиною самостійно. Це особливе богослужіння, на якому прийшли щиро просять Господа, Пресвяту Діву, святих послати милість або дякують за отримані блага. Найчастіше вони відбуваються в храмах перед літургією і після неї, а також після утрені і вечірні.

Часто можна зустріти питання про те, як заповідав коротко молитися Серафим Саровський. Адже не завжди у людей, яке стурбовані здоров’ям свого близького, є достатньо часу для тривалих молитов і богослужінь. Читати коротку молитву також представляється можливим, головне, щоб відбувалося це щиро.

Як молиться святому

Який б не була молитва, читати її слід, дотримуючись наступних правил:

Але і найголовніше — свято і праведно вірити в кожне сказане слово, щоб пройшли вони через серце, наповнюючи його вірою. Так через Серафима Саровського воно дійде до самого Господа — тоді він покаже свою милість і подарує справжню благодать.

Молитва і молебень Серафима Саровського за здоров’я і здоров’я — це неймовірна сила Божого Слова, що дійшла до наших днів, абсолютно не втративши свого істинного значення. Здоров’я фізичне і духовне завжди тісно пов’язані, і одне не може існувати без іншого. А їх гармонія — запорука щасливого і благодатного життя на благо Господа.

Текст молитви за здоров’я Серафима Саровського:

Про пречудний отче Серафима, великий Саровський чудотворче, всім вдаються до тебе скоропослушний помічнику! За днів земного житія твого никтоже від тебе худий і невтішний от’іде, але всім в солодкість бисть бачення лику твого і благоуветлівий глас словес твоїх. До них бо ж і дар зцілень, дар прозріння, дар немічних душ лікування рясний в тобі явився. Коли ж покликав тебе Бог від земних турбот до небесного упокоєння, николиже любов твоя проста від нас, і неможливо їсти ісчісліті чудеса твоя, помножити, як зорі небесні: ось бо за всіма кінця землі нашея людем Божим являешся і даруєш їм зцілення.

Тому і ми співаємо тобі: про претихий і лагідний угоднику Божий, сміливий до Нього молітвенніче, николиже прізивающія тя отреваяй, принесеш про нас благомощную твою молитву до Господа Сил, нехай дасть нам вся благопотребная в житті цьому і вся до душевного порятунку корисне, щоб захистить нас від падінь гріховних і істинного покаяння навчить нас, в їжаку безпреткновенно ввійти нам в вічне Небесне Царство, ідеже ти нині в незаходимого сіяеші слави, і тамо співати з усіма Святої Живоначальної Трійці аж до кінця віку. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: