Молитва Ангелу-хранителю перед сном

Молитва Ангелу-хранителю перед сном

Згідно православним традиціям Спасителя і ангела-хранителя необхідно дякувати за кожен прожитий день і все що в ньому відбувалося. З цією метою священнослужителі рекомендують читати молитву Ангелу-хранителю на ніч. Так як молитовне прохання є безпосереднім діалогом між людиною і святим. Спілкування допомагає відкрити своє серце і наповнити його світлом і духовними цінностями.

Кому потрібно читати молитви перед сном

На щастя в останні роки все більше людей повертаються до віри і згадують за традицією православ’я. Навіть незважаючи на всю суєту днів віруючі відвідують храм і моляться до святих. Не варто забувати, що молитви потрібно вимовляти не тільки в скрутні хвилини, а щодня.

Багато людей вважають, що молитовні прохання можуть читати тільки дорослі і глибоко віруючі люди. Насправді це далеко не так. Адже згідно православним традиціям до релігії потрібно привчатися з дитинства, тому існує чимало дитячих молитов перед сном Ангелу-хранителю. Звичайно спочатку після народження малюка за нього читають прохання батьки.

Але як тільки він підростає і починає говорити потрібно обов’язково починати привчати дитину до спілкування зі Спасителем і ангелом хранителем. Адже основне завдання батьків оберігати своїх чад. Дуже важливо пам’ятати, що вимовляти прохання за дітей можна в незалежності від того скільки їм років. У таких проханнях мати або батько просять:

Також ангелу зберігачу перед сном звертаються з проханнями про виконання бажань, допомоги в пошуку роботи, любові і багато іншого.

Молитва перед сном Ангелу-хранителю українською мовою

Для того щоб прохання було почуто необхідно правильно його вимовляти. Для цього необхідно розслабиться і «вигнати з голови» всі негативні думки. Після чого розірвіть листочок на чотири частини. Сконцентруйтеся на тому, про що будете просити. Напишіть своє бажання на кожному з листочків і розкладіть їх по кутах ліжка.

Після чого запаліть свічку і прочитайте навпроти неї молитву до заступнику. Вона буде не тільки служити захистом від нечистої сили, а й буде оберегом протягом усього життя. Пам’ятайте, що прохання буде почуте тільки якщо його вимовляти щиро.

Текст молитви Ангелу-хранителю на ніч на російській мові:

Хранитель мій, моя душа і тіло під заступництвом Твоїм перебувають. Прости мене (ім’я), якщо згрішив і знехтував довірою Твоїм. За справи мої денні я прошу вибачення і молю про позбавлення від гріха. Не зі зла, а по неволі гневлив Господа Бога і тебе, Захисник мій. Покажи мені благодать і милість Вашу. Во славу Господа нашого. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: