Молитва Ангелу-хранителю на всі випадки життя

Молитва Ангелу-хранителю на всі випадки життя

Молитва Ангелу-хранителю на всі випадки життя — це прохання яке допомагає людині в будь-якій життєвій ситуації. Адже кожна людина потребує особливої ​​підтримки у важкій ситуації. Святі завжди допоможуть людині не тільки знайти правильне рішення в складних ситуаціях, але і допоможуть полегшити і поліпшити становище.

До якого святому варто звертатися

Багато християн помилково вважають, що хранителем вважається той святий, чиє ім’я носить людина. Але насправді це не так. Справа в тому, що згідно православ’ю, Ангел-хранитель — це дух частинки Спасителя, яку віруючий знаходить після хрещення.

В його обов’язки входить забезпечити захист людини від негативного впливу злих духів, а також він є заступником віруючого перед Всевишнім. Тому дуже важливо з ним спілкуватися щодня. Таке звернення допоможе людині знайти шлях істинний в житті і не піддатися на гріховні спокуси.

Коли варто звертатися до заступнику

Ангел-хранитель — це небесний наставник, який є захисником душі і тіла. Потрібно пам’ятати, що крім хороших ангелів існують і занепалі. Добрих звичайно більше, але, щоб не потрапити під впливу недобрих сил потрібно дуже ретельно стежити за своїми вчинками і думками. Також щоб не потрапити під «погане» вплив потрібно закликати на допомогу свого захисника. Для цього необхідно читати молитву і слухати українською мовою акафіст ангелу зберігачу.

Прохання читається в наступних випадках:

Дуже важливо вміти правильно звертатися до святого, тоді прохання будуть почуті.

Як правильно вимовляти молитовні прохання

Існує думка, що молитовні прохання до Ангелу-хранителю необхідно вимовляти тільки з молитовника. Насправді це далеко не так. Безумовно хоча б дну з молитов можна вивчити, але у всіх ситуаціях потрібно також просити і своїми словами. Не потрібно вимовляти багато тексту. Потрібно чітко і конкретно висловлювати свої думки.

Це дуже важливо. Так як багато слів, можна втратити суть думки. Звертайтеся до святого щодня, а не тільки в скрутні хвилини. І тоді ваші прохання обов’язково будуть почуті.

Текст молитви на всі випадки життя:

«Ангеле Христовий святий, до тебе припадаючи молюся, зберігачу мій святий, доданий мені на дотримання душі і тіла мого грішного від Святого Хрещення, аз же своєю лінощами і своїм злим звичаєм прогнівив твою пречисту світлість і отгнівшие тя від себе всіма холодцю дели: неправдами, наклепами, заздрістю, осудом, презорством, непокори, братоненавіденіем, і злопомненіем, грошолюбство, перелюбством, яростию, скупістю, ненажерством без ситості і опівством, що люди багато говорять, злими помисли і лукавими, гордим звичаєм і блудним возбешеніем, імий самохот ення на всяке тілесне прагнення.

Так како зможеш глянути на мене, або приступити до мене, аки псу смердючий? Коториму очима, Ангеле Христовий, воззріші на мене, оплетшася зло у мерзенних делех? Так како вже возмог відпущення просити гірким і злим моїм і лукавим діянням, в няже впадаю по вся дні і нощи і на всяк годину? Але молюся ти припадаючи, зберігачу мій святий, Він буде йому милосердний на мене грішного і недостойного раба твого (ім’я), будь мені помічник і заступник на злого мого сопротівніка, святими твоїми молитвами, і Царства Божого причастника ма сотвори з усіма святими, завжди, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: