Молитва на удачу Ангелу-хранителю

Молитва на удачу Ангелу-хранителю

У житті кожної людини може наступити так званий період «чорної смуги». У таких випадках рекомендується заручитися підтримкою за допомогою сильної молитви на удачу Ангелу-хранителю. Вищі сили здатні творити справжні чудеса, і вона неодмінно допоможуть всім тим, хто цього потребує. Головне до них звертатися з позитивними емоціями і бути вірним своїй релігії.

Яку молитву краще читати

Іноді люди задаються питанням яку молитву краще читати і кому. Перш за все звертатися потрібно до Спасителя і свого Ангела заступнику. Адже саме вони мають величезну силу і допомагають усім нужденним в цьому людям. Якщо прохання буде виголошено щиро і з благими намірами, то воно обов’язково буде почута, а на прохача буде надіслана удача і благословення.

Як відомо, Ангел-хранитель представлений в ролі захисника кожній людині Всевишнім. Тому підносити молитви потрібно неодмінно і йому. Адже він є заступником перед Спасителем. Хранитель небесний здатний захистити:

Більш того він також допоможе знайти свій істинний шлях у житті і уберегти кожного від гріховного спокуси. Щоб забезпечити ангельське заступництво потрібно не тільки вірити в чудеса і сили святих, але і вести правильний спосіб життя, який наказаний в Біблії. В іншому випадку на підтримку святого можна не розраховувати.

Молитва Ангелу-хранителю для щастя і удачі

Саме Ангел-хранитель після смерті зустрічає на небесах душу померлого і проводити її в рай. З цієї причини є логічним в першу чергу при будь-яких важких ситуаціях звертатися до свого заступнику на небі. Важливо в момент звернення не відволікатися, а сконцентруватися на своєму проханні.

З цієї причини священнослужителі рекомендують таке звернення проводити в храмі, але, якщо немає такої можливості, тоді можна просто усамітнитися будинку в своїй кімнаті і запаліть свічку. Промовляючи молитву не варто захоплюватися своїми переживаннями та емоціями. Потрібно вимовляти свої думки якомога точніше, тоді є більше шансів що ваша молитва буде почута.

Більш того, існують загальні рекомендації з читання молитви на удачу і везіння:

Пам’ятайте, перед тим як просити у заступника удачу, спочатку уявіть, що вона, для вас собою являє. Якщо ви маєте конкретне уявлення, вашому захиснику буде набагато легше вам надати допомогу в бажаному.

Текст молитви:

«Ангел Божий, хранитель мій святий, на дотримання мені від Господа з небес мені даний, прошу тебе, благаю тебе, збережи-просвіти і від всякого зла вбережи, до благого діяння настав і на путь удачі мене направ. Амінь!»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: