Молитви Ангелу Хранителю

Молитви Ангелу Хранителю

У кожної людини впродовж усього життя відбуваються різні важкі ситуації. Але так влаштована людська психологія, що в кожній ситуації йому необхідна підтримка. Про допомогу кожна людина просить по-своєму, але найсильнішою є молитва Ангелу-хранителю про здоров’я, щастя, любові, дітей і т. д. Справа в тому, що таке прохання — це спосіб спілкування з вищими силами. Воно дає можливість просити у Всевишнього і святих всілякі блага в різних ситуаціях.

Звідки люди знають про Ангелів

Багато православних, віруючі часто задаються питанням: звідки береться інформація про Ангелів небесних, адже вони відносяться до духовного, а не матеріального світу. Про небесних заступниках дуже часто згадується в Біблії. Звичайно уявлення про їх зовнішній формі у кожної релігії свої уявлення. Але у всіх релігіях їх об’єднує те, що вони безсмертні.

У православній релігії їх часто зображують з крилами за спиною і богослужбових спеціальних одязі. Але згідно з багатьма переказами ангели є людям абсолютно в інших образах. Часто їх бачили з шістьма крилами і чотирма образами. Іноді навіть у вигляді меча або з очима у формі коліс.

Про що можна просити

Кожній людині, який хрещений Всевишній являє Ангела-хранителя для того, щоб він його оберігав від зла і нечисті. Крім того, вони допомагають кожній людині робити добрі справи. Заступники просять за кожного перед Спасителем за прощення вчинених гріхів. І так, про що можна просити захисників читаючи молитовні прохання:

Молитви

Для кожної православної людини дуже важливо побудувати міцну і щасливу сім’ю. Але на жаль, в сучасному світі дуже важко знайти того вірного людини, який готовий будувати сімейні стосунки і долати разом зі своєю другою половинкою певні труднощі. Для того, щоб було легше знайти свою другу половинку і побудувати міцну і надійну сім’ю священнослужителі рекомендують читати молитву Ангелу-хранителю про допомогу в любові:

Святий ангеле Христов, благодійник мій і покровитель, тобі молюся я грішний. Допоможи мені православному, що живе за Божими заповідями. Прошу підсобити мені в дорозі моєму по життю, прошу підтримати у важкий момент, прошу чесної удачі; а все інше прибуде саме, якщо буде на те воля Господа. Тому про більше не думав, крім як про удачу в життєвому шляху своєму і в справах всяких. Прости, якщо грішний перед тобою і Богом, і помолися за мене Отця Небесного і пошли на мене добродію твоє. Амінь.

На жаль, на життєвому шляху людини можуть випадати такі випробування як різні захворювання. Іноді бувають такі випадки, коли лікарі протягом тривалого періоду не можуть поставити точний діагноз. У таких випадках щоб швидше було поставлено точний діагноз і проведене правильне лікування потрібно читати молитву захиснику про зцілення.

Свтий Ангелі, воїн Христовий, до тебе я кличу про допомогу, бо в важку недугу тіло моє. Прожени з мене хвороби, наповни силами тілеса мої, руки мої, ноги мої, проясни голову мою. Аз же молю тебе, благодійника і захисника свого, бо слабкий надзвичайно, немічний став. І страждання великі відчуваю від хвороби своєї. І знаю що від маловір’я мого да від гріхів моїх тяжких наслана мені хвороба в покарання Господом нашим. І се є випробування для мене. Пособи, Божий ангел, виручи мене оберігаючи тіло своє, щоб виніс я випробування і не похитнув би нітрохи віри своєї. А пущі, святий опікун мій, моли за душу мою Учителю нашому, щоб Всевишній бачив каяття моє і зняв хвороба з мене. Амінь.

Є такий період в житті, коли здається, що вона перетворюється в суцільну «чорну смугу». Щоб не намагався зробити людина у нього нічого не виходить. Щоб налагодити своє життя і стати більш успішним необхідно читати молитву від невдач.

Осіння себе хресним святим знаменням, звертаюся в молитві старанної до тебе, ангеле Христов, хранитель моєї душі і тіла. Іже відаєш справами моїми, посилаєш мене, посилаєш мені щасливий випадок, так не покинь і в мить невдач моїх. Прости мої гріхи, бо ж погрішив проти віри. Захисти, святий, від невезіння. Нехай невдачі і пристрасті-напасті обходять стороною підопічного твого, хай у всіх ділах моїх вершиться воля Господа, Чоловіколюбче, і ніколи не постраждаю я від невезіння. Про сем молю тебе, благодійник. Амінь.

У кожної віруючої людини є чимало бажань. Звичайно кожному хочеться, щоб все його бажання здійснилися. Для цього необхідно читати молитву на День народження Ангелу-хранителю на виконання бажань.

При цьому не варто очікувати дива, що воно неодмінно здійсниться. Адже для цього потрібно не тільки докладати чимало зусиль, а й вимовляти прохання з чистими помислами. Адже Ангели допомагають тільки тим людям, у яких думки чисті і не злі. Пам’ятайте, що молитви виголошені в день народження володіють особливою силою. Тому в цей день не зайвим буде відвідати храм і причаститися.

«Ангел Небесний, хранитель мій вірний. Іди за мною слідом за життя препогано. Чи не кинь в невдачах, спаси від муки, і в мій день народження пішли знову науку. Любити і прощати, не грішити і не злитися, якомога старанніше Богу молитися. Мій ангел, що не кинь мене в далекій дорозі, пускати не підломилися в немочі ноги. Нехай руки володіють і серце стукає, я знову в день народження буду молитися. Амінь.»

Для кожної сім’ї діти це найцінніше в житті може тільки бути. Сім’ї, які не можуть з якихось причин мати дітей читають прохання щоб мати дітей. Майбутні мами часто підносять молитви щоб вагітність зберегти. Адже цей період для кожної жінки є дуже важливим. І в цей момент вона особливо вразливою. Щоб зменшити ризики захворювань і інших негативних чинників, які можуть згубно впливати на плід моляться до святих.

На скільки б розумним людина не була, але все одно трапляються такі предмети, які даються важко. Для того, щоб осягнути нові знання потрібно читати прохання до Ангелам і святим для успішного навчання.

Святий ангеле Христов, вірний слуга Божий, воїн Його воінсва небесного, до тебе я кличу в молитві, осіняючи себе хрестом святим. Пошли мені небесну благодать на сили мої душевні і даруй мені сенс і розуміння, щоб чуйно слухав я богоугодному вченню, що нам учитель передає, і розумом зріс надзвичайно во славу Господа, людям і святий Православної церкви на користь. Про сем прошу тебе, ангеле Христов. Амінь

Пам’ятайте, що святі неодмінно допоможуть кожному хто, цього потребує, але тільки лише в тому випадку, якщо ви по-справжньому вірите в духовне життя і чудеса, які творять святі і Всевишній.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: