Молитва в хворобі про одужання Серафима Саровського

Молитва в хворобі про одужання Серафима Саровського

Святий Серафим є одним з найбільш шанованих чудотворців серед православних віруючих. Ще за життя своєї він приділяв чималу кількість часу читанню і пізнання нових навчань, весь час проводив у молитвословии і був наділений даром ізлечіванія. Ще в дитячому віці славу богоугодніка йому передбачав випадково зустрівся юродивий незнайомець, з яким Святий згодом спілкувався протягом багатьох років. А ось які є найбільш популярні молитви Серафима Саровського від хвороб і які правила проголошення ви зможете більш детально дізнатися в нашій статті.

Молитви Серафиму від хвороб кісток хребта

Протягом свого життя старець приймав у себе людей з різними проханнями і виліковував їх навіть від смертельних недуг, причому використовував він для цього всього лише воду з джерела, що розташовувався неподалік від місця її проживання та молитовні слова. Молебельное звернення до богоугодніку вспомогалі при захворюваннях ніг, кісток, внутрішніх органів і не тільки. Саме ж ізлечіваніе відбувається не тільки на фізичному рівні, але також і на духовному.

Правила проголошення молитовного звернення виглядають таким чином:

Чи допомагає серафим Саровський від жіночих хвороб

Великій кількості, як жінок, так і дівчат Святий вспомогалі вдало вийти заміж, створити міцну сім’ю, змінити на краще життя, впоратися життєвими негараздами і не тільки. Тих же кого цікавить питання чи здатний праведник позбавити від жіночих недуг, повинні розуміти, що згідно зі звичаями християнської православної церкви, наділяти святцев якимись певними здібностями для зцілення або ж дозволу життєвих питань є в корені неправильно.

Священнослужителі стверджують, що будь-яке щире прохання до Божественним силам, буде почуто, бо головне це не втрачати віри.

Нижче наведені деякі найбільш відомі молебні проти недуг:

«О, великий угоднику Божий, преподобний і богоносних отче наш Серафима! Призри від горіння слави на нас смиренних і немічних, обтяжених гріхами багатьма, твоєї допомоги і утещенія просять. Проникни до нас благосердям твоїм і допоможи нам заповіді Господні непорочно сохраняте, віру православну міцно утримуються, покаяння в гріхах наших старанно Богу приносити, у благочесті христианста благодатно преуспеваті і гідні бити твого про нас молитовного до Бога заступництва.

Їй, святче Божий, почуй нас моляться тобі з вірою і любов’ю і не погорди нас вимагають твого заступництва: нині і в годину смерті нашея допоможи нам і заступи нас молитвами твоїми від злісних наклепів диявольських, та не володіє нами тих сила, але нехай сподобимося поміччю твоєю наследоваті блаженство обителі райські. На тебе бо уповання наше нині покладаємо, отче милосердний: буди нам воістину спасіння путевождь і приведи нас до невечірнє світло на життя вічне Богопріятним заступництвом твоїм перед престолом Пресвятої Тройці, щоб дякувати і співаємо з усіма святими Преславний ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки століть. Амінь.»

Молитва друга:

«О, великий чудотворець з Сарова! Всім ти надаєш невідкладну допомогу. Як в свої земні дні ніхто не пішов від тебе невтішним, так і зараз ти даруєш нам зцілення в прикрощі наших, коли Бог покликав тебе до небесного упокоєння. Прошу тебе дарувати мені здоров’я і допомоги в справах. Направити до душевного порятунку і захистити від гріховних падінь. Амінь. Амінь. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: