Молитва Серафима Саровського про зцілення
Автор: Валентина Мальгіна
Серафим з’явився на світ у місті Курськ в родині досить благочестивого купця. За хлопчиком ще з ранніх років спостерігалося сильне тяжіння до послушніческім подвигам і вже приблизно з 17-ти років він покинув рідну домівку і спочатку попрямував в Києво-Печерську Лавру, і тільки після цього трудився в Тамбовської губернії до Саратовської пустелі. Святець за все звершення благі діяння нерідко удостоювався явищ Небесної цариці і багатьох інших святих. До того ж він мав талант ясновидіння і здатний був виліковувати не тільки тілесні хвороби, а й душевні. Молитва Серафима Саровського про зцілення і сьогодні приходить на вспоможение, тим православним хто істинно увірував в його здатності.
Молитви святителю
Чудотворець, до якого звертаються в молитвословии віруючі в усьому світі, був простою людиною, однак житіє його було набагато складніше і важче ніж у інших. На таких людей як він в той період відбувалися гоніння, їх переслідували, утискали і не тільки. Однак навіть незважаючи на всі ті перепони, які виникали на життєвому шляху богоугодного, він завжди залишався вірним своєму непростому справі. Саме завдяки цьому молитва святому Серафиму про зцілення і інші потреби, володіє такою чудотворною силою.
Православні християни люблять і шанують святцях і донині, бо він здатний, як і за життя надати своє заступництво в ізлечіваніе та вирішенні життєвих труднощів. Досить велика кількість людей переконана, що звертатися до богоугодніку найбільш розумно при виникненні таких ситуацій, як:
- Набуття сім’ї та пізнання сімейного щастя;
- Якщо протягом тривалого часу не вдається зачати дитини;
- Вспоможение в покорі, а також у звільненні від потягу до здійснення греходеяній;
- В тому випадку, коли спостерігаються серйозні проблеми з тілесним станом людини;
- З появою будь-яких ускладнень у навчанні у чад своїх;
- Виникнення незначних життєвих негараздів;
- Труднощі, які проявляються в робочій сфері діяльності.
Однак слід зазначити, що в більшості випадків праведному вимовляються ті молитви, які так чи інакше пов’язані з виникненням проблем зі здоров’ям
Молитва про зцілення хребта та інших недуг
Підносити молитовне звернення дозволяється як власними промовами, так і вивчивши напам’ять деякі молебні. Чимала кількість віруючих людей переконані, що тлумачити молитвословие на російську мову є цілком нормальною справою, але насправді це зовсім не так. Будь-яке меблеве прохання незалежно від того де людина молиться будь то в стінах будинку або ж перебуваючи в Божому храмі необхідно вимовляти церковнослов’янською мовою.
Є досить велика кількість молебнів серед яких викладені в більш зрозумілій формі для звичайної людини, але є й ті, які будуть важко сприйматися, ось вони якраз і вимагають особливої уваги. Такого роду молитви повинні читатися неодноразово і при цьому слід вдумуючись в кожне вимовлене слово.
Існує чимала кількість згадок про зцілення очей, хребта, одужання ніг і не тільки, які люди отримали після звернення до Святого. З цього випливає, що для того щоб повністю вилікуватися від захворювання потрібно вимовляти молитовне звернення до богоугодніку щодня, однак разом з тим людині не слід розраховувати тільки на вспоможение Вищих сил, потрібно крім цього дотримуватись рекомендацій лікарів, не сумувати і не втрачати надії.
Молитва Серафима Саровського про зцілення ніг, про зцілення хребта і очей виглядає таким чином:
«Про пречудний отче Серафима, великий Саровський чудотворче, всім вдаються до тебе скоропослушний помічнику! За днів земного житія твого никтоже від тебе худий і невтішний от’іде, але всім в солодкість бисть бачення лику твого і благоуветлівий глас словес твоїх. До них бо ж і дар зцілень, дар прозріння, дар немічних душ лікування рясний в тобі явився.
Коли ж покликав тебе Бог від земних турбот до небесного упокоєння, николиже любов твоя проста від нас, і неможливо їсти ісчісліті чудеса твоя, помножити, як зорі небесні: ось бо за всіма кінця землі нашея людем Божим являешся і даруєш їм зцілення.
Тому і ми співаємо тобі: про претихий і лагідний угоднику Божий, сміливий до Нього молітвенніче, николиже прізивающія тя отреваяй, принесеш про нас благомощную твою молитву до Господа Сил, нехай дасть нам вся благопотребная в житті цьому і вся до душевного порятунку корисне, щоб захистить нас від падінь гріховних і істинного покаяння навчить нас, в їжаку безпреткновенно ввійти нам в вічне Небесне Царство, ідеже ти нині в незаходимого сіяеші слави, і тамо співати з усіма Святої Живоначальної Трійці аж до кінця віку. Амінь».
Ось ще одна молитва звернена до святцях:
«О, великий угоднику Божий, преподобний і богоносних отче наш Серафима!
Призри від гірських слави на нас, смиренних і немічних, обтяжених гріхами багатьма, твоєї допомоги і розради просять: прихилися до нас благосердям твоїм і допоможи нам заповіді Господні непорочно сохраняте, віру Православну міцно утримуються, покаяння в гріхах наших старанно Богу приносити, у благочесті христианста благодатно преуспеваті і гідні бити твого про нас молитовного до Бога заступництва: їй, святче Божий, почуй нас, моляться тобі з вірою і любов’ю, і не погорди нас, що вимагають твого заступництва: нині і в годину смерті нашея допо і нам і заступи нас молитвами твоїми від злісних наклепів диявольських, та не володіє нами тих сила, але нехай сподобимося поміччю твоєю наследоваті блаженство обителі райські.
На тя бо уповання наше нині покладаємо, отче благосердя: буди нам востаннє спасіння путевождь і приведи нас до невечірнє світло на життя вічне Богопріятним заступництвом твоїм у Престолу Пресвятої Тройці, щоб дякувати і співаємо з усіма святими достопокланяемое ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки століть. Амінь».