Молитва про прощення гріхів

Молитва про прощення гріхів

У кожного народу є свої заповітні слова, які призначені для звернення до Господа. Їх називають молитвою. Найбільш часто її використовують для прохання вибачення. Основним завданням молитви Богу за прощення гріхів прийнято вважати виховання сили вибачення, а також спокутування гріха перед іншою людиною. Багато хто говорить про те, що відмолити свої гріхи можна тільки в тому випадку, якщо постійно відвідувати храм і просити вибачення, а також бути присутнім на службах. Але найголовніше — це бажання отримати Божу благодать у вигляді прощення гріхів. Ми всі знаємо, що Господь прощає все і всім, але не варто забувати, що для цього повинна бути щира віра, бажання і відсутність злого умислу.

Сила звернення до Бога

Здатність людини просити прощення і прощати — це якості сильного і милосердного істоти. Ми всі пам’ятаємо, що Господь не тільки простив гріхи всім грішникам, а й був розіп’ятий за них на хресті. Щоденна молитва про прощення гріхів своїх здатна принести людині довгоочікуване звільнення від гріха. Коли людина вимовляє ці слова до Господа, то це означає, що він вже щиро кається і бажає надолужити свою провину. Часто прохання про прощення гріхів говорить про те, що:

Таке прохання милосердя Господа може спричинити за собою прощення. Така молитва вважається каяттям грішника в те, що сталося. Деякі говорять про те, що якщо каяття прийшло до грішника, то варто також зробити хороший вчинок.

Ось так виглядає текст щоденної молитви про прощення гріхів:

«Визнаю Тобі Господу Богу моєму і Творцю, у Святій Трійці Єдиному, славимому і поклоняємося Отцю, і Сину, і Святому Духу, вся моя гріхи, яже соді в усі дні життя мого, і на кожен день, і в даний час, і в минулі дні і нощи, справою, словом, помислом, ненажерством, піянством, тайнояденіем, празднословием, зневірою, лінивство й суперечка, через непослух, оклеветаніе, засудженням, нехтуванням, самолюбством, многостяжаніем, розкраданням, неправдоглаголаніем, сквернопрібитчеством, хабарництвом, ревнощі, заздрістю, гнівом, злопам’ятність, чи не навістію, хабарництвом і всіма моїми почуттями: зором, слухом, нюхом, смаком, дотиком і іншими моїми гріхи, душевними укупі і тілесними, ними ж Тебе Бога мого і Творця прогнівив, і ближнього мого онеправдовах: про цих шкодуючи, винна собі Тобі Богу моєму уявляю, і маю волю КАЯТ: точию,

Прохання вибачення у Бога за гріхи

Молитву використовують для отримання божественної благодаті, після якої характер людини повністю змінюється. Основою такої зміни має бути зречення від гріховних думок. Зміни у внутрішньому світі людини здатне провести зміни і по відношенню до навколишнього світу:

Просити про прощення гріхів можна у Божих угодників і великомучеників. Залежно від характеру вчиненого гріха, залежить і тривалість його відмолювання.

Для отримання прощення є певний алгоритм:

Молитва про прощення

Щоденне перебування людини на Землі сприяє здійсненню гріховних вчинків через деяких причин і обставин. В основному це полягає в тому, що нам складно протистояти деяким спокусам. Наші гріховні помисли спочатку зароджуються в нашій підсвідомості, а тільки потім переходять в гріховні дії.

«В руки Твого превелікаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, справи моя і вся тіла і душі моєї руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину подиху мого, кончина моя, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, про Премілосерде Боже, всього світу гріхами неподоланне доброти, незлобивий Господи, мене, більше всіх чоловіків грешнейшаго, прийми в руки защищения Твого і визволи від усякого зла, очисти багато численні провини моїх, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захоплювався мене, щоб ні в чемже коли Господь був розгнівався Твоє Людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей.

Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючись двома врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристановища свого, та й бажанні моїх краю. Даруй мені кончину християнських, бездоганної, мирної, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого славлю на віки. Амінь».

Найстрашнішим вважають родовий гріх. Молитва про прощення гріхів свого роду має важливе значення тексту. Основне її завдання — врятувати людські душі при індивідуальному спілкуванні з Господом. Щоб позбавиться від гріха варто постійно говорити з Богом і просити прощення. Є деякі правила читання даного тексту:

Така молитва про прощення родових гріхів допоможе зняти негатив з усього роду і допомогти знайти праведний шлях.

«Господи Милосердний і Суддя праведний, що карає за нерозкаяні гріхи батьків до третього і четвертого роду! Помилуй і прости мене, мою сім’ю, моїх живих і вже покійних родичів і весь покійний мій рід за великі і тяжкі гріхи боговідступництва, за злочин і попрання Соборній клятви і хрестоцілування народу Руського на вірність Богообраного Царському Роду, за зраду і зрадництво на смерть помазаника Божого — Святого Царя Миколи Олександровича і всієї його Святої Родини, за зречення від Бога і Православної Віри, за гоніння на Святу Віру і Церкву, за руйнування і осквернення Храмов Божих, святинь і свого Православного Вітчизни, за ідол опоклонство і шанування богомерзких свят, обрядів, ідолів, символів і ідеалів сатанинської релігії богоборців, за все самогубства, вбивства, чаклунство, блуд, розпуста, матершіни, богохульство і все аборти вчинені роду мого, і за всі інші тяжкі гріхи, хуления, блюзнірства, скверни і беззаконня роду мого одвіку вчинені, про них же Ти вся весі, Господи. Чи не залиши нас до кінця в гріхах наших загинути, але полегши, відпусти, помилуй і прости мене, мою сім’ю, моїх батьків, моїх живих і покійних родичів, весь покійний мій рід. Дозволь Соуза гріха і неправди, розтерзаних клятву, якою ми зв’язані за беззаконня наші, зніми прокляття за ці страшні гріхи з мене і з усього мого роду. Амінь.»

Забуті гріхи

Молитву про прощення забутих гріхів корисно читати всім. Особливо, якщо Ви вважаєте, що Вас переслідує негатив і настала чорна смуга. Навіть самі праведні люди грішать, але буває таке, що вони просто про це забувають. Коли ми звертаємося до Господа з проханням про прощення гріхів, то їх негативний вплив знижується.

«Владико Господи, оскільки і забути свої гріхи є гріх, то я в усьому згрішив Тобі, Єдиному сердцеведом; Ти і прости мені все за Твоїм людинолюбства; тим-то і проявляється пишність слави Твоєї, коли Ти не віддаєш грішникам у справах їх, бо Ти препрославлений на віки. Амінь.»

Пам’ятайте, що крім прохань до святих варто звертатися з подячними молитвами. Якщо Ви не знаєте цих спеціальних текстів, то можете сказати це своїми словами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: