Молитва на Різдво Христове

Молитва на Різдво Христове

Молитва — звернення людини до Господа, «особиста бесіда» з ним про те, що відомо тільки двом. Тому кожне її слово наповнене душевним теплом і глибокою вірою. У ній може міститися прохання, подяку, каяття, смиренність… але завжди чесно і щиро. Це надія на диво, про яке так мріє кожен. А слова, вимовлені в святе свято Різдва Христового, наділені особливою силою. Недарма ж цей день вважається самим чудесним в році. Молитва на виконання бажання на Різдво — чиста, світла, чудотворна.

Молитви на Різдво Христове на багатство, удачу, для здоров’я

Щира молитву Богу дарує людині душевну благодать, спокій і надію на краще — все те, що дає сили жити чесно і праведно. Часто таке «спілкування» із Всевишнім дозволяє розібратися в собі, подолати страхи і сумніви, зрозуміти і усвідомити по-справжньому важливі речі. Різдво — це саме те прекрасне, красиве, ніжне таїнство, яке з’єднує воєдино сили небес і землі. Як правило, в цей день кожен, хто прийде в храм, щоб проголосити свою щиру молитву Великому, просить його про допомогу в таких сферах життя:

І все ж лише одного бажання прочитати молитву в свято мало, важливо також знати, які молитви читати на Різдво, адже від цього залежить результат і душевний стан людини.

Текст молитви в основному звернений в вільну форму, слова можна «видавати» подумки промовляти вголос. Головне, щоб вони виходили від самого серця. Такі молитви називаються приватними. Коли людина віруюча звертається до Господа у вигляді діалогу і говорити йому про найпотаємніше.

Існують також молитви громадські. Вони мають давнішу історію, а значить, і свої правила, знати які необхідно і важливо. Незважаючи на те, що на сьогоднішній день вони цілком доступні для широкого кола бажаючих, поряд з цим все ж мають чітку структуру, а їх суть — звернення до Бога та святих. За смисловим навантаженням і значенням дані молитви умовно можна поділити на такі види:

Найбільш шанованої вважається молитва, вимовлена ​​в храмі, бо там людина стає ближче до Господа. Існує православне переказ про те, що такі звернення він чує в першу чергу. Також не менш актуальні і молитви, присвячені великим церковним святам, таким як Різдво Христове і Великдень. У такі дні вони наділені особливою силою, натхненням і є воістину чудотворними.

Молитва на Різдво Христове 7 січня

Одним з найбільших і найважливіших церковних свят в році по праву є Різдво. Відзначається він традиційно усіма православними 7 січня, нагадуючи всім про високі Божих істинах, благочесті, добро і віру в справжні чудеса. Тому і молитва в цей день наділена величезною силою, що відкриває тисячі можливостей. Якщо звернутися до небес з відкритою і чистою душею, щиро покаятися і попросити бажане від щирого серця, то все обов’язково буде почута і незабаром бажане прийде, вирішитися, збудеться.

Готуватися до молитовного слова потрібно починати ввечері перед святим святом — 6 січня, який в православному календарі здавна іменується святвечором (від назви слова «сочиво» — зернова каша, кутя). Вона вже традиційно головним блюдом на кожному столі, є яке не можна до першої зірки. Це не наказано церковним статутом, проте бажано дотримуватися цього правила і слідувати йому.

Як читати молитви правильно

Читати молитви на Різдво краще в храмі. У священну ніч завжди йде служба в ім’я возвеличення Ісуса Христа. Таке богослужіння відрізняється особливою урочистістю обстановки, коли кожен, хто прийде може хоч на мить стати ближче до свого Творця, обзиваючи його і просячи про найпотаємніше.

Якщо ж відвідати храм в цей день можливості немає, не варто засмучуватися, адже тоді правильним буде помолитися будинку за святим вечерею. В такому сімейному обряді також є свої правила, які необхідно знати і шанувати:

Уже багато років напередодні 7 січня під всіх православних храмах світу звучить радісна звістка про Народження Христа, що прийшов на землю, щоб відкрити людям слово Бога, який своїм праведним воскресінням затвердив вічну перемогу над злом, гріхом, смертю, подарувавши людству всю суть буття — віру, істинну і чисту, і надію про сьогодення і майбутнє.

Різдвяна служба починається увечері 6 січня, потім з’єднується з літургією, ранкової службою і триває до самого ранку наступного дня. Саме ж ранкове богослужіння включає в себе:

Православна Церква завжди вірно піклується про всіх, зокрема про тих, хто ще шукає свій шлях у цьому житті і прагнути жити чесно і праведно. Молитви на Різдво в храмі — це красиві радісні пісні, старанні та смиренні прохання про душу кожного християнина, що шукає свою дорогу до Господа. Під час їх виконання небесні сили протегують людині, вказуючи йому тим самим істину, яку він повинен прийняти, усвідомити, а потім вірно нести в світ. І найголовніше — робити це щиро, з душею, чистими помислами і благородним серцем.

Молитва на Різдво Христове «Різдво Твоє, Христе Боже наш» — це справжня велич усього світового православ’я, в якому укладено найважливіше — віра, світла, непохитна, вічна.

Текст Різдвяної молитви «Різдво Твоє»:

Різдво Твоє, Христе Боже наш, засяяло світові світло розуму: в ньому бо зірок служащ, зіркою учахуся, Тобі кланятися, Сонцю правди, і Тобі веде з висоти Сходу: Господи, слава Тобі.

Російський переклад:

Різдво Твоє, Христе Боже наш, осяяло світ світлом знання, бо через нього зірок службовці зіркою були научаемость Тобі поклонятися, Сонцю правди, і знати Тебе, з висоти сходить Світило. Господи, слава Тобі!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: