Молитва про зцілення хворого

Молитва про зцілення хворого

Всім відомо, що люди намагаються постійно примножити свої матеріальні блага. Але вони рідко замислюються про те, що ніщо не буде їм приносити задоволення в той момент, коли їх самопочуття буде не на висоті. Як тільки ми стикаємося з проблемою зі здоров’ям. Найперше, що нам приходить в голову — читати молитву про зцілення хворого їх є, досить велика кількість, так що і вибрати буде з чого.

Православні молитви про зцілення

У сучасному світі кількість факторів, які можуть погіршити стан нашого здоров’я значно збільшилася, в порівнянні з минулими століттями. Сюди можна віднести:

Буває таке, що складність захворювання різна, але найважливіше в даній ситуації — це щира віра і надія. Є перелік православних молитов про зцілення хворого, які відносяться в Господа, Богородиці та іншим святим. Дуже важливо — не опускати руки після того, як дізналися про поставлений діагноз. Читати такі молитви можна не тільки тому, хто хворіє, але і близьким і рідним. Саме такі молитви можуть стати світлом в кінці тунелю або дати сили в момент відчаю.

Молитва, яка вимовляється з щирістю, глибокою вірою і чистим серцем — вважається найсильнішою. Часом її дію ще сильніше, ніж самі чудодійні лікарські препарати. Вона здатна творити чудеса навіть на відстані.

Як читати молитву за здоров’я

Сильну молитву за здоров’я і зцілення хворого можна читати як в храмі, так і вдома. Бажано робити це перед іконами святих. Перед тим, як звернутися з молитвою до святих варто упевниться в тому, що хворий був хрещений. В такому випадку сила молитви буде досить велика, ніж якщо це буде відноситься до нехрещених.

Крім молитов і молитовних текстів, можна також замовляти в церкві молебень за здравіє. Його читають священики під час богослужінь за попередньою прохання. Замовляти молебень можна або на кожен день, на місяць, або на 40 днів. Відомо те, що ніякої шкоди дана молитва не принесе, а ось шанси на одужання можуть збільшиться. Будь-яка молитва несе в собі великий енергетичний потік. Вона допомагає підняти настрій хворому і налаштувати його на позитивний лад.

Такий настрій допомагає поліпшити і нормалізувати душевну рівновагу, знайти спокій і вирішити проблеми з сумнівами і страхами, які мучать Вас.

До кого можна звернутися з молитвою за здоров’я

Найчастіше читають молитви за здоров’я хворого таким святим:

Основа полягає в тому, що є певна ієрархія звернення. Господь тримає в руках всі долі кожної живої людини. Божа Матір подарувала даному світу Спасителя. Вона по материнськи захищає всіх і покриває своїм крилом. Матронушка і Микола Чудотворець вважаються найбільш шанованими святими в православ’ї. Ще під час свого земного життя вони стали відомими своїм даром лікування, а також допомагали зцілюватися людям від різних захворювань.

Молитви за здоров’я дитя

Що може бути страшніше для матері, як не хвороба її дитини. У таких ситуаціях батьки часто починають губитися і не знають, що саме робити. У такій ситуації Вам допоможе молитва про зцілення хворої дитини. Багато хто говорить про те, що існує певний зв’язок між матір’ю і її чадом і саме материнська молитва здатна творити чудеса. Можна використовувати як спеціальні молитовні тексти, так і звертатися своїми словами. Найголовніше, щоб вони йшли від самого серця. Є такі дані, що молитва може мати такий вплив на організм дитини:

Потрібно пам’ятати, що одужання дитини не завжди залежить тільки від нашого бажання, але мамі варто докласти максимум зусиль для того, щоб це сталося якомога швидше. Часто багато хто говорить про те, що тексти молитов варто читати в головах дитячого ліжечка.

Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь

Зцілення тяжкохворого

Є також і православні молитви про зцілення важко хворих людей. До них вдаються в тих випадках, коли ситуація дуже складна. Варто пам’ятати про те, що читати ці тексти бажано перед ликами святих, а також не буде зайвим запалити свічку. Можна читати молитву на воду, а потім давати її пити хворому.

О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаря многомилостивий Пантелеймона! Надо мною, грішним рабом Божим (ім’я), вислухай благання і благання моє, умилостив Небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть ми зцілення від жестокаго гнетущаго ма недуги. Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай ма благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мя; да здоровий сущи душею і тілом, залишок днів моїх, за допомогою благодаті Божої, возмог провести в покаянні і догоджання Богу, і сподоблюся сприйнятті благий кінець життя мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, щоб дарував ми заступництвом твоїм здоров’я тіла і спасіння душі моєї. Амінь.

Не варто забувати про те, що звертатися до святих потрібно не тільки з проханнями і молитвами про допомогу, але і з подячними словами. Є спеціальні подячні молитви, які можна використовувати для того, щоб подякувати святих за все те, що Ви маєте. Якщо Ви не знаєте таких молитов, то можна сказати все своїми словами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: